PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୨ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଶୀତଳ ଷଷ୍ଠୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୩ ତାରିଖରୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଅଲ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ସନ୍ତରଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ୨୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨୫୮ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆହୁରି କଲବଲ କରିବ ଅସହ୍ୟ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି , ଜୁନ୍‌ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖିବୁଜିଲା ଆଫ୍ରିକୀୟ ସିଂହ, ୧୬କୁ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ସିଂହଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

‘ଟୋଟାଲ ଧମାଲ୍‌’ରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଉପରେ ଥିବା ଗୀତକୁ ନେଇ ବିବାଦ, ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

ମୁମ୍ବାଇ: ମଲଟିଷ୍ଟାରର ମୁଭି ‘ଟୋଟାଲ ଧମାଲ୍‌’ରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଉପରେ ଥିବା ଏକ ଆଇଟମ୍‌ ନମ୍ବର ଆଜିକାଲି ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ଏହା ହେଲା ୧୯୯୭ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ଇନ୍‌କାର’ର ସୁପରହିଟ୍‌ ଗୀତ ‘ମୁଙ୍ଗଡା…’। ଏହି ଗୀତକୁ ରିକ୍ରିଏଟ୍‌ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଗୀତର ସମାଲୋଚନା କରାଯାଉଛି। ଅବଶେଷରେ ଏ ସଂପର୍କରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ‘ଟୋଟାଲ୍‌ ଧମାଲ୍‌’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର।

ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଯେତେବେଳେ ୧୯୯୭ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ମୋ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ୍ମ ‘ଇଶ୍କ’ର ଗୀତ ‘ନିନ୍ଦ ଚୁରାଇ ମେରି ’କୁ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୋଲମାଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣସ’ରେ ରିକ୍ରିଏଟ୍‌ କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ କେହି ହେଲେ ମୋର ଅନୁମତି ନେଇନଥିଲେ। ଏବେ କାହିଁକି ଏ କଥା ଉଠୁଛି’।

ଏହି ଗୀତର ପ୍ରକୃତ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ରାଜେଶ୍‌ ରୋଶନ୍‌ ଓ ଏଥିରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିଥିଲେ ଲତା ମଙ୍ଗେସକର୍‌ ଓ ଉଷା ମଙ୍ଗେସକର। ‘ମୁଙ୍ଗଡା…’ଗୀତ ତାଙ୍କର ସୃଷ୍ଟି ବୋଲି ଦର୍ଶାଇ ରାଜେଶ ରୋଶନ୍‌ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ଆଜିକାଲି ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଭଲ ଗୀତ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ନାହିଁ।