PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଖଜୁରୀପଡା ଛକ ନିକଟରୁ ପିକପ ଭ୍ୟାନ ସହ ଚାରି କୁଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଛୋଟ ଛୁଆଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା କମ୍, ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି ୫୦ରୁ ୬୦ % ଆଣ୍ଟିବଡି – ନିରୋଜ ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ୧୫ ଗ୍ରାମର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱର: ବାଲେଶ୍ୱର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ହାଇଦରର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ, ମାଜିଷ୍ଟେ୍ରଟ୍‌ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ​ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିବେ​‌ ୩ ଜଣିଆ ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

କୁକୁରକୁ ରାସ୍ତା ପାର୍ କରିବା ପାଇଁ ସବୁ ଗାଡିକୁ ଷ୍ଟପ୍ ଦେଖାଇଲେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ବାବୁ, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଛୁଟିଲା ପ୍ରଶଂସାର ସୁଅ

https://www.news18.com/

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୮: ଏବେବି ମାନବିକତା ବଞ୍ଚିଛି । ଆଉ ଏହାର ପ୍ରମାଣ ଦେଉଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ସମସ୍ତେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି କେମିତି ଜଣେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ଗୋଟିଏ କୁକରକୁ ରାସ୍ତା ପାରି ହେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି କି ଜଣେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ କୁକୁରକୁ ରାସ୍ତା ପାରି ହେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ରାସ୍ତାରେ ଲଗାତର ଗୋଟେ ପଟୁ ଗାଡି ଆସୁଛି । ଅନ୍ୟ ପଟେ କୁକରଟି ରାସ୍ତା ପାରି ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । କିନ୍ତୁ ତାକୁ ପୋଲିସ ବାବୁ ଅଟକାଇ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । କାରଣ ସେହି ସମୟରେ ରାସ୍ତା ପାରିହେଲେ କୁକୁରଟି ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଅନ୍ୟପଟେ ଆସୁଥିବା ଗାଡିମାନଙ୍କୁ ଷ୍ଟପ୍ ଦେଖାଇ ସେ କୁକୁରକୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ରାସ୍ତା ପାରିହେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓଟି ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁଛି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୫୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁଜ୍ ମିଳିସାରିଲାଣି  ।

ଏଥିରେ ୟୁଜର୍ସ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି କି ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ଗୋଟେ କୁକୁରକୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ମନୋଭାବ ଏବଂ ନିଜ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରତି ସମ୍ନାନବୋଧ ଦେଖାଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସମ୍ମାନ । ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ପଶୁ ମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚତୁର । କୁକୁରଟି ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ରାସ୍ତା ଫାଙ୍କା ହେବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି । ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ କାମକୁ ସାଲ୍ୟୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର