ଆଜିଠୁ ପୁରୀରୁ ଛାଡ଼ୁଥିବା ସମସ୍ତ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ଗଡ଼ିଲା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୨ା୫(ବ୍ୟୁରୋ): ପୁରୀରୁ ଛାଡୁଥିବା ସମସ୍ତ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ଆଜିଠୁ ଗଡିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ପୁରୀରୁ ମୋଟ ୧୮ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ଛାଡୁଥିବା ବେଳେ ସେଥି ମଧ୍ୟରୁ ୧୮ଟି ଟ୍ରେନ୍‌ ପୁରୀ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରୁ ଛାଡିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ୩ଟି ବାହାର ଷ୍ଟେସନରୁ ଛାଡିଥିଲା । ୨ଟି ଟ୍ରେନ୍‌ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଷ୍ଟେସନରୁ ଓ ଅନ୍ୟ ଗୋଟିଏ ଟ୍ରେନ୍‌ ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୋଡ୍‌ ଷ୍ଟେସନ୍‌ରୁ ଛାଡିଥିଲା । ଫୋନି ପାଇଁ ବାତିଲ କରାଯାଇଥିବା ପୁରୀ-ହାଓଡ଼ା ଶତାବ୍ଦୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌, ପୁରୀ-ପାରାଦୀପ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ଓ ପୁରୀ-ବଡବିଲ୍‌ ଇଣ୍ଟରସିଟି ମଧ୍ୟ ଆଜିଠୁ ଚଳାଚଳ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ତେବେ ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥ ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ସମସ୍ତ ଟ୍ରେନ୍‌ ନିୟମିତ ଭାବେ ଚଳାଚଳ କରିବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଯାହା ଆଜିଠୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାଯାଇଥିବା ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥର ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ରେଡ୍‌ ବୁଲ୍‌ କ୍ୟାମ୍ପସ୍‌ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି କ୍ରିକେଟ୍‌ : ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ସୋଆ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ

ଆଜି ବି ମଣିଷର ମନରେ ନିଷ୍ଠା, ମାନବିକତା ମରି ନାହିଁ -ପାନ ଦୋକାନୀଙ୍କ ମହାନତା,ହଜି ଯାଇଥିବା ପର୍ସ ଫେରାଇଲେ

ଅଭିନବ ଉପାୟ: ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲେ ବି ସ୍ୱାବଲମ୍ବୀ- ରିକ୍ସାକୁ ଲୁନାରେ ବାନ୍ଧି ଚଳାଇଛନ୍ତି ବ୍ୟବସାୟ

ନିଶାସକ୍ତଙ୍କ ବିଚିତ୍ର କାଣ୍ଡ- ସାଲାଇନ୍‌ ବୋତଲ ସହ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଚାଲି ଚାଲି ଘରକୁ ପଳାଇଲେ, ଜାଣି ପାରିଲେନି ଡାକ୍ତରଖାନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ

ମିସ ଇଣ୍ଡିଆ-୨୦୨୦ ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶାର ଟପ୍‌-୫ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଲାଙ୍ଗିରର ଝିଅ ଶୁଭଶ୍ରୀ ରାୟଗୁରୁ

କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ଡଙ୍ଗା ଭସା ଉପରେ କଟକଣା