ଟ୍ରକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ ଜଳିଗଲା ଭ୍ୟାନ, ୨ ଶିଶୁଙ୍କ ସମେତ ୭ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ

ଉନ୍ନାଓ, ୧୬|୦୨: ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଉନ୍ନାଓ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଭୟାନକ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ହରଦୋଇ ରାସ୍ତାର ନାସିରାପୁର ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଏକ ଟ୍ରକ ଓ ଭ୍ୟାନ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେବା ଫଳରେ ଭ୍ୟାନଟି ଜଳିଯାଇଛି।

ଭ୍ୟାନରେ ଡ୍ରାଇଭର ସମେତ ଦୁଇଜଣ ଶିଶୁ, ୨ଜଣ ଯୁବକ ଓ ୨ ମହିଳାଙ୍କୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ୭ଜଣ ଥିଲେ। ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ହଠାତ ଭ୍ୟାନରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା। ତେବେ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଆଉ ବାହାରକୁ ଆସି ପାରିନଥିଲେ। ଏପରିକି ସେମାନେ ଜୀଅନ୍ତା ଦଗ୍ଧ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଦମକଳ ବାହିନୀ ୪୦ ମିନିଟ ପରେ ପହଁଡି ନିଆଁକୁ ଆୟତ କରିଥିଲା। ଏହାପରେ କ୍ରେନ ସାହାଯ୍ୟରେ ଭ୍ୟାନ ଓ ଟ୍ରକକୁ ପୃଥକ କରାଯାଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ସେତେବେଳକୁ ସବୁ ସରିଯାଇଥିଲା।

ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଭ୍ୟାନରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା। ଫଳରେ କେହି ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ସାହାସ କରିପାରି ନଥିଲେ। ନିଆଁ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ୭ଜଣ ଜୀଅନ୍ତା ଜଳିଯାଇଛନ୍ତି। ତେବେ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଟ୍ରକ ଚାଳକ ଓ ହେଲପର ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଆମେରିକାରେ ଅଣାୟତ୍ତ କରୋନା, ସପ୍ତାହକେ ମଧ୍ୟରୁ ଗଲାଣି ୧୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଜୀବନ

୨୨୨ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ ଅକ୍ସଫୋର୍ଡ ଟିକା, ଜାନୁଆରୀ ସୁଦ୍ଧା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ୧୦ କୋଟି ଟିକା

ଭୀଷଣ ରୂପ ନେଉଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିବାର’: ଆଜି ରାତିରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ, ଆଗକୁ ଆସୁଛି ଘନଘନ ଲଘୁଚାପ

‘ଲଭ୍‌ ଜିହାଦ’ ରୋକିବାକୁ ଯୋଗୀ ସରକାରଙ୍କ କଡ଼ା ପଦକ୍ଷେପ: ଆଣିଲେ ନୂଆ ଅଧ୍ୟାଦେଶ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ମିଳିବ ୩ରୁ ୧୦ ବର୍ଷ ଜେଲ୍

ପରଲୋକରେ କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲ

ବିବାହ ଭୋଜିରେ ମାରପିଟ୍ ହେଲେ ୨ ଭିଣୋଇ, ବୁଝାଇବାକୁ ଆସି ଛେଚା ଖାଇଲା ପୋଲିସ