PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାହାକୁ ଆଧାର କାର୍ଡ ପଠାଇବା ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଯାନ୍ତୁ ସାବଧାନ , ନୂଆ ଆଡଭାଇଜରୀ ଜାରି କଲେ ସରକାର , ହୋଟେଲ ଓ ସିନେମା ହଲ୍ ପରି ସଂସ୍ଥାକୁ ଆଧାର କପି ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ
  • ||
  • ୪ ରାଜ୍ୟସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେଡିର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା : ପୁଣି ରାଜ୍ୟସଭା ଯିବେ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର, ୩ ନୂଆ ମୁହଁଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କେରଳ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ ବାୟୁ
  • ||
  • ନେପାଳରେ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବିମାନ ତାରା ଏୟାର ୯ NAET ର ମିଳୁନି ପତ୍ତା , ୪ ଭାରତୀୟଙ୍କ ସମେତ ୧୯ ଯାତ୍ରୀ ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ବେଳାଭୂମିରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ଚଡ଼କ, ଛାତ୍ର ମୃତ ଛାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ; ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରି ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରୁଥିଲା ଟ୍ୟୁସନ ସାର୍

ମିରଠ ୧୦|୪: ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଛି । ଜଣେ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟ୍ୟୁସନ ପଢାଉଥିବା ଶିକ୍ଷକ ଓ ତାଙ୍କର ଦୁଇଜଣ ସାଂଗ ଉଭୟ ମା’ ଓ ଝିଅଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ବେଳର ଦୃଶ୍ୟ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରି ଏହି କ୍ଲିପ ମାଧ୍ୟମରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଥିଲା। ଗତ କାଲି ରାତିରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମିରଠ ସ୍ଥିତ ଶାସ୍ତ୍ରୀନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ । ପିଡୀତା ତାଙ୍କ ସାନ ଭାଇ ସହ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ପାଖକୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀନଗରରେ ଟ୍ୟୁସନ ପଢିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ। ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ଏହି ଛାତ୍ରୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଶିକ୍ଷକ ତାଙ୍କୁ କୋଲଡ୍ରଙ୍କ୍ସରେ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ ମିଶାଇ ପିଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ତାଙ୍କ ଭିଡିଓକ୍ଲିପ୍‌ କରିଥିଲା। ୪ ମାସ ଧରି ଲଗାତାର ଭିଡିଓ ଦ୍ୱାରା ପିଡୀତାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ କରି ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା ଶିକ୍ଷକ।

ଏପ୍ରିଲ ମାସ ୪ ତାରିଖରେ ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଘର ଲୋକେ ଜାଣିଲେ। ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲା ପରେ ପିଡୀତାର ମା’ ଶିକ୍ଷକ ଘରକୁ ଯାଇ ଏହାର ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ତେବେ ସଂପୃକ୍ତ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ଶିକ୍ଷକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେବା ସହ ଦୁଇ ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ।

ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ପିଡୀତାର ମା’ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମିଶି ତାଙ୍କୁ ଥାନାରେ ମାମାଲା ରୁଜୁ ନକରିବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ପୂରା ପରିବାରକୁ ଖତମ କରିଦେବେ ବୋଲି ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ପିଡୀତାଙ୍କ ଡାକ୍ତର ମାଇନା ପାଇଁ ଡାକ୍ତଖାନା ପଠାଇଥିଲେ। ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବୟାନ ଶୁଣିଲା ପରେ ଶିକ୍ଷକ ଦୀପକ କୁମାର, ଓ ତା ସାଥି ବିନୁ ଓ ସଚିନକୁ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର