PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାହାକୁ ଆଧାର କାର୍ଡ ପଠାଇବା ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଯାନ୍ତୁ ସାବଧାନ , ନୂଆ ଆଡଭାଇଜରୀ ଜାରି କଲେ ସରକାର , ହୋଟେଲ ଓ ସିନେମା ହଲ୍ ପରି ସଂସ୍ଥାକୁ ଆଧାର କପି ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ
  • ||
  • ୪ ରାଜ୍ୟସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେଡିର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା : ପୁଣି ରାଜ୍ୟସଭା ଯିବେ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର, ୩ ନୂଆ ମୁହଁଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କେରଳ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ ବାୟୁ
  • ||
  • ନେପାଳରେ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବିମାନ ତାରା ଏୟାର ୯ NAET ର ମିଳୁନି ପତ୍ତା , ୪ ଭାରତୀୟଙ୍କ ସମେତ ୧୯ ଯାତ୍ରୀ ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ବେଳାଭୂମିରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ଚଡ଼କ, ଛାତ୍ର ମୃତ ଛାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ମରିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ଶେଷ ଇଚ୍ଛା ସମ୍ପର୍କରେ କହିଲେ ଟ୍ୱିଙ୍କିଲ୍‌ ଖାନ୍ନା, ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଘଟଣା…

ମୁମ୍ୱାଇ ୧୩।୪: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟ୍ୱିଙ୍କିଲ ଖାନ୍ନା ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ଛାଡିଦେଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସବୁବେଳେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରହିଥାନ୍ତି । ନିଜର ଅନ୍ଦାଜ ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବି-ଟାଉନଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି । ସେ ସବୁବେଳେ ନିଜ ପରିବାରର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରୁଥାନ୍ତି । ତେବେ ନିକଟରେ ଟ୍ୱିଙ୍କିଲ୍‌ ଏକ ଫଟୋ ସହ ଅଜବ ଇଛା ଥିବା ନିଜ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ବ୍ଲାକ ଆଣ୍ଡ ହ୍ୱାଇଟ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଟ୍ୱିଙ୍କଲ୍‌ ଖାନ୍ନା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆଶା କରୁଛି ମୋର ଏହି ନୂଆ ଫଟୋ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ । ଏହା ବହୁତ ମୂଲ୍ୟବାନ୍‌ ଅଟେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ତାହାକୁ କ୍ୟାପଚର୍‌ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକି ମୋ ଆତ୍ମା ବୋଲି କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ଯେବେ ମୁଁ ମରିବି ତ ଏହି ଫଟୋକୁ ବଡ଼ ଫ୍ୟାନ୍‌ସି ଫ୍ରେମରେ ସଜାଯିବ ଏବଂ ଏହାର ଚାରିପଟେ ଲୋକମାନେ ଫୁଲର ମାଳା ଦେବେ । ଏହାସହ ମୋର ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭାରେ ସାମିଲ ହେବେ ।