PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ, ଘୁଞ୍ଚିଲା +୨ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: କାଠ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ଡିଜେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୯ ଜଣ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • ସରେଣ୍ଡର୍ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ, ୩୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୋଡ୍‌ ରେଜ୍‌ ମାମଲାରେ ହୋଇଛି ବର୍ଷେ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଏମ୍ସି ମେୟର ସୁଲୋଚନା ଦାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ମା’ ଗର୍ଭରେ ଯେତେବେଳେ ମାରପିଟ ହେଲେ ଦୁଇ ଜାଆଁଳା ଶିଶୁ, ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା ଓ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ବେଜିଂ,୧୮।୪: ବିଶ୍ବରେ ଜାଁଆଳା ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ନେଇ ଅନେକ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ଆମେ ଦେଖିସାରିଛେ। କିନ୍ତୁ ଚୀନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଆଉ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା। ତାହା ହେଲା ମା’ଗର୍ଭରେ ଥିବା ଦୁଇ ଜାଆଁଳା ଶିଶୁ ପରସ୍ପର ମୁଥ ମରାମରି ହେଉଥିବାର ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ଭିଡିଓଟି ଅଲଟ୍ରା ସାଉଣ୍ଡ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଅଲଟ୍ରା ସାଉଣ୍ଡ ଭିଡିଓଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି।

source: https://www.theepochtimes.com

ଗଣମାଧ୍ୟମର ଖବର ଅନୁସାରେ, ଚୀନର ଏହି ଭିଡିଓଟି ଗତ ବର୍ଷ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା। ୪ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଜଣେ ମହିଳା ଜାଆଁଳା ଶିଶୁଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦେବାକୁ ଥିଲେ। ଗତବର୍ଷ ୟିନଚୁଆନର ଏକ କ୍ଲିନିକରେ ତାଙ୍କର ଅଲଟାସାଉଣ୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଭିଡିଓ ଦୁଇ ଶିଶୁଙ୍କର ବାପା ଟାଓ ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ। ଜାଆଁଳା ଶିଶୁଙ୍କ ବାପା ସ୍ଥାନୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ତାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ପିଲାମାନେ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରସ୍ପରକୁ ମୁଥ ମରାମରି ହୋଇଥିଲେ।

ଏହି ଭିଡିଓଟି ଚୀନରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଟାଓ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆପ ଡାଓୟିନରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରକୃତ ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୨.୫ ମିଲିୟନ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଥିବା ବେଳେ  ୮୦ ହଜାର ଲୋକ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏବେ ଏହି ଜାଁଆଳା ଶିଶୁ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ଝିଅ ହୋଇଥିବା ବେଳେ, ଜଣଙ୍କର ନାମ ଚେରି ଓ ଅନ୍ୟଜଣଙ୍କର ଷ୍ଟ୍ରବେରୀ ବୋଲି ରଖାଯାଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଏହା ପେଟ ଭିତରେ ଲଢେଇ, କିନ୍ତୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ଜଣେ ଆଉ ଜଣକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଇବେ।

source: https://www.dailymail.co.uk

ଜାଁଆଳା ଶିଶୁଙ୍କର ବାପା କହିଛନ୍ତି, ଆଉ ଥରେ ଯେତେବେଳେ ଅଲଟ୍ରାସାଉଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏବେ ଜନ୍ମ ହେବାପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଖୁବ୍ ଭଲପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କ ବାପା ଟାଓ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର