ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପିଛା କରିବା ରୋଡ୍ ରୋମିଓଙ୍କୁ ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖନ୍ତୁ କିଭଳି ଛେଚା ଖାଇଲେ ଆଉ ଉଠବସ୍ ହେଲେ

ଭୁବନେଶ୍ବର୯|୯: ରୋଡ୍ ରୋମିଓଙ୍କୁ ପାନେ । ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପିଛା କରିବା ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା। ଶେଷରେ ସେହି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଠାରୁ ଛେଚା ଖାଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଯୁବକ । ତେବେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାଜଧାନୀର ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନାନୁସାରେ, ଗତକାଲି ବବିନା ମହାଳିକ ନାମ୍ନୀ ଜଣେ ବିଟେକ୍‌ ଛାତ୍ରୀ କ୍ୟାନାଲ ରୋଡ ଦେଇ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ପିଛା କରିଥିଲେ । ଏପିରିକି ଯୁବତୀ ଜଣକ ନିଜ ରୁଟ୍ ବଦଳାଇଦେବା ସତ୍ବେ ବି ଦୁଇ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ପିଛା କରିବା ଛାଡି ନଥିଲେ । ଶେଷରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଅତିଷ୍ଟ ହୋଇ ସେମାନଙ୍କୁ ପାନେ ଦେଇଥିଲେ ।

ନିଜର ସାହସ ଦେଖାଇ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଗାଡିରୁ ଓହ୍ଲାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇବା ସହ ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଗାଳି ଗୁଲଜ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ଏହା ସହ ଏକା ଥାଇବି  ଡରି ନଯାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ମୁହତାଡ ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ । ଗାଳି ଗୁଲଜ କରିବା ସହ ଉଠବସ କରାଇଥିଲେ ଓ ଧୁମ ମାଡ ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲେ। ଆଉ ଏଭଳି କେବେ କାହା ସହ ନକରିବାକୁ ଉକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଛାତ୍ରବୃତ୍ତି ପୋର୍ଟାଲ ଓ ସୁମଙ୍ଗଳ ପୋର୍ଟାଲ ଲୋକାର୍ପଣ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଉତ୍କଳୀୟ କଳା ଶୈଳୀ ଅନୁସାରେ ହେବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଦ୍ୱାର ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ- ରୂପା ଛାଉଣୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଗାମୀ ୧୦ ଦିନ ଭିତରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ

ନଭେମ୍ବର ଏକ ତାରିଖରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ

ଓଟିଭିର ଆଉ ଏକ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ, ରାଜଧାନୀରେ ମାଡ଼ି ବସିଛି ୧୨ ହଜାର ବର୍ଗଫୁଟରୁ ଅଧିକ ଜାଗା

ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ, କାହାକୁ କେଉଁ ଦାୟିତ୍ବ ମିଳିଲା ଜାଣନ୍ତୁ

ପୁରୀ ବ୍ଲୁ ଫ୍ଲାଗ୍ ବିଚ୍‌ରେ ଭାସିଗଲେ ପର୍ଯ୍ୟଟକ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି