PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ୟୁଏଇ ଯାତ୍ରା ପୂର୍ବରୁ ଚେନ୍ନାଇ ଶିବିରରେ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଧୋନି

ଚେନ୍ନାଇ,୧୧/୦୮: ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍‌ସ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି ୟୁଏଇ ଗସ୍ତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନେଇ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଅଭ୍ୟାସ ଶିବିର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଚେନ୍ନାଇ ଚେପକ୍‌ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ହୁଏତ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ସୁପର କିଙ୍ଗ୍‌ସର ଅଭ୍ୟାସ ଶିବିର ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ ।

ଅଗଷ୍ଟ ୨୨ ତାରିଖରେ ଦଳ ୟୁଏଇ ଯାତ୍ରା କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ପୂର୍ବରୁ ଚେନ୍ନାଇ ଅଗଷ୍ଟ ୧୦ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ୟୁଏଇ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା ରଖିଥିଲା । ମାତ୍ର ବିସିସିଆଇ କୋଭିଡ୍‌-୧୯ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ ଜାରି କରିବା ପରେ ସବୁ କିଛିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଏମିତିକି କୌଣସି ଦଳ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦ ତାରିଖ ପୂର୍ବରୁ ୟୁଏଇ ଯାତ୍ରା କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ବିସିସିଆଇ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଜାରି କରିଥିଲା । ସୁପର କିଙ୍ଗ୍‌ସର ମୋଟ୍‌ ୫୦ ଜଣ ୟୁଏଇ ଯାତ୍ରା କରିବେ ବୋଲି ପୂର୍ବରୁ ଦଳର ଜଣେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ ଅଫିସିଆଲ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଖେଳାଳି ଏବଂ ଅଫିସିଆଲ୍ସଙ୍କ ସହ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ୟୁଏଇ ଗସ୍ତ କରିବେ କି ନାହିଁ ତାହା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇମାନେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ।