PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ୟାସିନ ମଲିକକୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ, ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗାଇବା ମାମଲାରେ କୋର୍ଟ ଶୁଣାଇଲେ ଦଣ୍ଡାଦେଶ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର : ଭବାନୀପାଲି ଠାରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା , ଟ୍ରକ୍ ଧକ୍କାରେ ୩ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ , ମୃତକଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳନାହିଁ
  • ||
  • କଳିଙ୍ଗା ଘାଟିରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୬ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ଏଣିକି କଳିଙ୍ଗା ଘାଟି ଦେଇ ଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ , ରାଜ୍ୟ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ୍ମନାଭ ବେହେରାଙ୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରୁ ପ୍ରାୟ ୧୭ ଗ୍ରାମ୍‌ର ବ୍ରାଉନସୁଗର ଜବତ, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ପାର୍କିଂ କରୁଥିବା ବେଳେ ଚଢିଗଲା ଟ୍ରକ୍, ହେଲ୍‌ପର୍ ମୃତ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସକୁ ଝଟକା, ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ଟିକେଟରୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ କପିଲ ସିବଲ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ହୀରାକୁଦରୁ ଛଡ଼ାଯିବ ପ୍ରଥମ ବନ୍ୟାଜଳ, ତଳ ମୁଣ୍ଡର ୧୨ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିଲା, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍, ୬ ମୃତ ୩୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ସାପ୍ତାହିକ ହାଟରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ, ଗୋରୁ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ୨୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||

ପ୍ରେମରେ ଧୋକା, ଧୋକାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା: ଅନସକ୍ସେସ୍ ଲଭ୍ ଷ୍ଟୋରୀରେ ରହିଛି ଏହି ୩ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ

ପ୍ରେମ। ଯାହାକି ଅଢ଼େଇ ଅକ୍ଷରରେ ହିଁ ସରିଯାଏ। ଅଢ଼େଇ ଅକ୍ଷର ପ୍ରେମ ଯଦି ଅଢ଼େଇ ଦିନରେ ସରିଯିବ ତାକୁ କି ପ୍ରେମ କୁହାଯିବ।  ସତରେ ପ୍ରେମ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ହୁଏ ବହୁତ କିଛି  ଅନୁଭୂତି ଦେଇଥାଏ। ଯାହାକୁ କେବେ  ଭୂଲି ହୁଏ  ନାହିଁ। ସେଥିପାଇଁ ତ ଯିଏ ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଖାଏ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ବି ପଛାଏ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରେମ କାହାଣୀରେ ଜଣେ କି ଦୁଇ ଜଣ ନୁହେଁ, ଶହ ଶହ ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହା କୋୖଣସି ବଡ଼ କଥା ନୁହେଁ। ସାଧାରଣ ଲୋକଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବଡ଼ ବଡ଼ ଅଭିନେତା ଅଭି​‌ନେତ୍ରୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏମିତି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ଏମିତି କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଖାଇବା ପରେ ନିଜେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବଲିଉଡ଼୍ରର ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଅମିର ଖାନ୍, ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ସହିତ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି, ବଲିଉଡ଼୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିୟା ଖାନ୍। ଜିୟା ଖାନ୍ ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକ ସୁରଜ ପଂଚୋଲି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ମାତ୍ର ଏହି ମାମଲା ସମ୍ପର୍କରେ କୋୖଣସି ପ୍ରମାଣ ପୁଲିସକୁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିନାହିଁ।

ଆଉ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଲେ ପ୍ରତ୍ୟୁଷା ବାନାର୍ଜୀ। ପ୍ରତ୍ୟୁଷା ଛୋଟ ପରଦାରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ଆଗ ଧାଡ଼ିର କଳାକାର। ମାତ୍ର ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ ରେ ୬ବର୍ଷ କାମ କରିବା ପରେ ସେ ନିଜେ ଫାସୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୁଲଜୀତ ରଂଧବା। କେବଳ ଲୋକପ୍ରିୟ ନୁହେଁ ଜଣେ ମଡେଲର ଭାବରେ କୁଲଜୀତଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି। କୁଳଜିତ ନିଜର ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ ବୋଲି ନିଜ ସୁସାଇଡ଼୍ ନୋଟ୍ ରେ ଲେଖିଥିଲେ।  ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଥିବା ତଥା କୁଳଜୀତଙ୍କ ନିଜ ଘରୁ ଏହି ନୋଟ ପୁଲିସ ପାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାଥିଲା ଯେ, ସେ ନିଜେ ହିଁ ଫାସୀ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଖାଇଲା ପରେ ଯିଏ ଅନ୍ୟ ସାଥୀଙ୍କ କଥା ଚିନ୍ତା ନ କରି ଫାସୀ ଦେଇଛନ୍ତି।