ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ କହିଲେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାମମନ୍ଦିର ବିବାଦର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୨୭/୧: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ କହିଛନ୍ତି ରାମ ମନ୍ଦିର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲୋକଙ୍କ ଧର୍ଯ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ବସିଲାଣି । ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହି ବିବାଦର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ମାମଲା ଆମକୁ ପ୍ରଦାନ କରିଦିଅନ୍ତୁ । ରାମ ମନ୍ଦିର ମାମଲା ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପିକୁ ୨୦୧୪ରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ସିଟ୍ ମିଳିବ ।

ଶନିବାର ଏକ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲର ପ୍ରଶ୍ନରେ ଉତ୍ତରରେ ଯୋଗୀ କହିଥିଲେ, ‘ଲୋକଙ୍କ ଧର୍ଯ୍ୟର ସୀମା ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ବସିଲାଣି । ମୁଁ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଅଦାଲତ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏହାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶୁଣାନ୍ତୁ । ଯଦି ଏପରି କରିବାରେ ବିଫଳ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆମକୁ ଏହା ପ୍ରଦାନ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆମେ ଏହି ବିବାଦର ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶୁଣାଇଦେବୁ । ଆମକୁ ୨୫ ଘଣ୍ଟା ବି ଲାଗିବନି ।’

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଏସପି-ବିଏସପି ମେଣ୍ଟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ଯୋଗି ଆଦିତ୍ୟନାଥ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୭୦ ପ୍ରତିଶତ ମତଦାତା ବିଜେପି ସହିତ ଅଛନ୍ତି ବାକି ୩୦ ପ୍ରତିଶତ ଭୋଟ୍ ପାଇଁ ମେଣ୍ଟ ହୋଇଛି । ସେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ରାଜନୀତିକୁ ପ୍ରେବଶକୁ ନେଇ କହିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ପୁଣି ପ୍ରମାଣ କରିଦେଲା ଯେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପରିବାର ହେଉଛି ପାର୍ଟି । ସେ ପରିବାର ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କିଛି ବାହାର ଦୁନିଆକୁ ଦେଖିପାରୁନାହାଁନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଅନରକିଲିଂ ମାମଲାରେ ବେଲ୍‌ ନୁହେଁ, ଜେଲ୍‌

ଭାରତର ଉପଗ୍ରହ ପ୍ରଣାଳୀ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ଚୀନ୍‌

ଭାରତ କିଣିବ ଲଢୁଆ ଡ୍ରୋନ୍‌- ଚୀନ୍‌କୁ ଦେବ ଜବାବ

ଭାରତରେ ୫୦% ଦକ୍ଷତା ଥିବା ଟିକାକୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁମତି ମିଳିବ

ବିଶ୍ୱର ୧୦୦ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମୋଦି

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ ସେବନ କରୁଥିଲେ -ଏନ୍‌ସିବି ନିକଟରେ ଜୟା ଶାହାଙ୍କ ସ୍ୱୀକାର