ଯେଉଁ ମହିଳା ୪ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ,ତାଙ୍କୁ ଅଧା ରାତିରେ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କଲେ ଏସଡିଏମ୍

ଗୋରଖପୁର,୧୩।୧୦: ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ଯିଏ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଚନ୍ତି,   ଶୁକ୍ରବାର ୩୫ ବର୍ଷୀୟ ଜଣେ ମହିଳା ହାପୁଡ ଏସଡିଏମ ଦିନେଶ କୁମାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ସହ ବିବାହ କରିବାର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ୪ ବର୍ଷ ଧରି ଯୌନ ଶୋଷଣ କରୁଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ୨ଥର ମଧ୍ୟ ଗର୍ଭପାତ କରାଯାଇଥିଲା।

ଦିନେଶ କୁମାର ନିକଟରେ ଖଡ୍ଡାରୁ ହାପୁଡକୁ ବଦଳି ହୋଇ ଆସିଥିଲେ। ସେ ଶୁକ୍ରବାର ନିଜର ଘରୁ କିଛି ଜିନିଷ ଆଣିବାକୁ ଆସିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଜିଲ୍ଲପାଳ ଅନିଲ କୁମାର ସିଂ ଏହି ମାମଲାର ତୁରନ୍ତ ଯାଞ୍ଚ କରିବାର ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ।କିନ୍ତୁ ଅଧା ରାତିରେ ଦୁହେଁ ପଡରୋନା ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରି ନେଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସଦର ଏସଡିଏମ୍ ରମକେଶ ଯାଦବ ଓ ହାଟା ଏସଡିଏମ୍ ପ୍ରମୋଦ ତିଓ୍ବାରି ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଏହି ସୂଚନା କୁଶିନଗରର ଏଡିଏମ ଦେଇଛନ୍ତି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟମାନଙ୍କୁ ଫାଇନାଲ୍‌ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଦେଲେ ଅନୁମତି

ରସିକିଆ ଓଏଏସ୍‌ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିକଳ ଅଶୀଳ୍ଲ ପ୍ରେମ

ସ୍ତ୍ରୀ ରାଜନୀତିରେ , ପୁଅ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ପଢୁଛନ୍ତି MBBS: ୮ଜଣ ପୁଲିସଙ୍କୁ ମାରି ବାପା ଫେରାର୍

କରୋନା ପଜିଟିଭ ଜଣାପଡିବା ପରେ ହସ୍ପିଟାଲର ଚତୁର୍ଥ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ସାମ୍ବାଦିକ

Mylan ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ କଲା କୋଭିଡ୍-୧୯ର ଔଷଧ, ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ରହିଛି ଏହାର ଦାମ୍

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ନିବେଦନ, ଟୁଇଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କଲା #PMModiCBIForSSR