ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନାଲିଆଖି : ଗୁଳି ଚଳାଇବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିବା ଏଏସ୍ଆଇକୁ ଗିରଫ କରିଛି ୟୁପି ପୋଲିସ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ୫।୫: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ଧମକ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୁଳି ଚଳାଇବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିବା ଏଏସଆଇକୁ ୟୁପି ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ୟୁପିର ଗାଜିପୁର ପୋଲିସ ଏହି ଏଏସଆଇକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏପ୍ରିଲ ୨୪ରେ ଫେସବୁକରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଏହି ମାମଲାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରି ଗାଜିପୁର ଏସପି ଡ. ଓମପ୍ରକାଶ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗାଜିପୁରର ଦିଲଦାରନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ତନଭୀର ଖାନ ଏବଂ ବିହାରର ନାଲଣ୍ଡା ପୋଲିସ ବିଭାଗରେ ଜଣେ କନଷ୍ଟେବଳ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିଲା। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ତନଭୀର ଖାନ ଏପ୍ରିଲ ୨୪ ରେ ନିଜ ଫେସବୁକ ପେଜରେ ରମଜାନରେ ଅଜାନ ମାମଲାକୁ ନେଇ ୟୁପି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ୟୁପି ପୋଲିସ ଅଭିଯୋଗ ପାଇଥିଲା, ପୋଲିସ ଏହାକୁ ଗୁରୁତର ସହ ନେଇଥିଲା। ୟୁପି ପୋଲିସ ଏହି ଫେସବୁକ ପୋଷ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ଗଜିପୁରର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ୟୁପି ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତନଭୀର ଖାନଙ୍କ ସନ୍ଧାନରେ ନାଲନ୍ଦାରେ ପହଞ୍ଚି ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ସହାୟତାରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିବାରୁ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକ ଧାରା ରଖିବା ସହିତ ଏବେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଜେଲ ପଠାଯାଇଛି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ୟୁପି ପୋଲିସ ଲୋକଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛି ଯେ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କୌଣସି ଅଶ୍ଳୀଳ ମନ୍ତବ୍ୟରୁ ନିବୃତ୍ତ ହେବା ଉଚିତ୍। ଧାର୍ମିକ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି କରିବା, କାହାର ସମ୍ମାନ ଓ ପରିଚୟ ବିରୋଧରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ୟୁପି ପୋଲିସ ଏପରି ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଓ୍ବିଙ୍ଗ କମାଣ୍ଡର ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ଭୟରେ ଥିଲା ପାକିସ୍ତାନ, ବୈଠକରେ ସେନାମୁଖ୍ୟଙ୍କ ଗୋଡ ଥରିବା ସହ ମୁଣ୍ଡରୁ ବାହାରୁଥିଲା ଝାଳ…

ରେଲଓ୍ବେ ଇତିହାସର ପ୍ରଥମ ମାମଲା: ଅପହୃତ ଶିଶୁକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ବିନା ଷ୍ଟପେଜରେ ଲଗାତାର ୨୪୦ କିଲୋମିଟର ଚାଲିଲା ଟ୍ରେନ

ଆମେରିକାରେ ‘ଭଣ୍ଡଗୁରୁ’: ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରି କରୁଥିଲେ ଯୌନଦାସି, ୧୨୦ ବର୍ଷ ଜେଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଅଦାଲତ

ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ମାଟିରେ ମଦ ଢାଳି ଭୂମି ପୂଜନ କଲେ ନେତା, ପରେ ପ୍ରସାଦ କରି ବାଣ୍ଟିଲେ…

ମହାକାଶରୁ ମହାବିପଦ ! ପୃଥିବୀ ଆଡ଼କୁ ମାଡ଼ିଆସୁଛି ବିଶାଳ ଧୂମକେତୁ, ଧକ୍କା ହେଲେ ଆସିବ ପ୍ରଳୟ

କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍