PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ : ବକ୍ସିଂ ପ୍ରି-କ୍ୱାର୍ଟରରେ ହାରିଲେ ମେରିକମ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ ଗସ୍ତରେ ପଞାୟତିରାଜ, ନଗର ଉନ୍ନୟନ ଓ ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା । ଜଗାକୁ ଭେଟିଲେ, ବିଭିନ୍ନ ସରକାରୀ ଯୋଜନାର ସମୀକ୍ଷା କଲେ ।
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ଖଇରପୁଟ ରାସ୍ତାରେ ବଲେରୋ ଗାଡ଼ି ସହ ୭କ୍ୱିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ- ଜଣେଗିରଫ
  • ||
  • ନାକଟିଦେଉଳ: ବରଗଛରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବକର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସ୍ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ, IAS ଅଶୋକ ମୀନା ହେଲେ ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ଓ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ପ୍ରମୁଖ ସଚିବ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ଆଇନଜୀବୀଙ୍କୁ ମାଡ଼ ପ୍ରତିବାଦରେ ନୀଳଗିରି କୋର୍ଟ ବନ୍ଦ କଲେ ଓକିଲ ସଙ୍ଘ
  • ||
  • କଟକ: ଆସନ୍ତାକାଲି ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଟକ୍କର: ପଦକ ପାଇବା ଦିଗରେ ଆଉ ପାଦେ ବଢିଲେ ସିନ୍ଧୁ, କ୍ୱାର୍ଟର ଫାଇନାଲରେ ପହଁଚିଲେ
  • ||
  • ବକ୍ସିଂ କ୍ବାର୍ଟରରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଭାରତର ସତୀଶ କୁମାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମାଷ୍ଟରକ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଜବତ କଲା ପୁଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଥାମୁନି କରୋନ ମୃତ୍ୟୁ,ରାଜ୍ୟରୁ ଆଉ ୬୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୧୫ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ଘାତକ ସାଜିଲା ଫ୍ରି-ଫାୟାର୍ ଗେମ୍, ଚାଲିଗଲା ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ୨ ଜିଲ୍ଲାରେ ହେବନି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାରର ବନ୍ଦ ହେଲା ୨ଟି ସୁଇଜ ଗେଟ୍, ୧୨ଟି ଗେଟ୍ ଦେଇ ଜଳ ନିଷ୍କାସନ ଜାରି
  • ||

ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଗଣ ଦୁଷ୍ମର୍ମ, ଭିଡ଼ିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ,୬।୩: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମେରଠ ଠାରେ ଏକ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଛି। ପୂର୍ବ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପୁଅ ତାର ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ମିଶି ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁ​‌ଷ୍ମର୍ମ କରିଛି। ପୁଣି ପରେ ନିଶାରେ ଆସି ସେହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଭାଇରାଲ୍ କରିଛି।

ପ୍ରାୟ ୧ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଆଧାର କରି ତାଙ୍କୁ ଶୋଷଣ କରିଚାଲିଥିଲା। ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପିଡ଼ିତା ଥାନାକୁ ଯାଇ ମୋକଦ୍ଦମା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ମାତ୍ର ସେଥିରେ କୈାଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଇନଥିଲା।  ବର୍ତ୍ତମାନ ପିଡ଼ିତା ଜଣକ ଥାନାକୁ ଯାଇ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି। ପରୀକ୍ଷିତଗଡ଼ ନିବାସୀ ତଥା ଏହି ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ କହିଲେ,୧ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସେ ଏକ ସ୍କୁଲରେ ପାଠ ପଢ଼ାଉଥିଲେ।  ଗୋଟିଏ ଦିନ ନିଜ ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଠିକ୍ କରିବା ପାଇଁ ସେ ଘରକୁ ବାହାରୁଥିଲେ। ସେଠାରୁ ପୁଣି ପରୀକ୍ଷିତଗଢ଼ ମୁଖ୍ୟ ବଜାରକୁ ତାଙ୍କୁ ଯିବାର ଥିଲା। ଯିବା ସମୟରେ ଏକ ସୁନସାନ୍ ରାସ୍ତା ଦେଖି ଏକ ଗାଡ଼ି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପାଖରେ  ରହିଲା। ସେହି କାରରେ ତାଙ୍କ ଗାଁର ପରିଚିତ ଲୋକ ସାଦାବ ଓ ତାର ସାଙ୍ଗ ଫରିୟାଦ ଏବଂ ଅନିସ୍ ଥିଲେ। ସାଦାବ ମହିଳାଜଣଙ୍କୁ କାର ପାଖକୁ ଡ଼ାକିଲା ଆଉ ହଠାତ୍ ମହିଳାଜଣକ ନାକରେ କିଛି ଶୁଘାଂଇ ଦେଇ ବେହୋଶ୍ କରିଦେଇଥିଲା। ଏହାପରେ ଗାଡ଼ିରେ ବସାଇ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ପରେ ମହିଳାଜଣଙ୍କର ହୋସ୍ ଆସିଲା। ଏହା ପରେ ସାଦାବ ତାଙ୍କ ଫୋନରେ ମହିଳାଜଣଙ୍କର ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖାଇଥିଲା। ଆଉ କହିଲା ଯଦି ମୁହଁ ଖୋଲିବୁ ତୋତେ ବଦନାମ୍ କରିଦେବି।  ଏହା ପରେ ତିନି ଜଣ ଯୁବକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ କରିବାର ଡ଼ର ଦେଖାଇ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସହ ଗଣ ଦୁଷ୍ମର୍ମ କରିଛନ୍ତି।

ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଫାଇୟାଦ ଏବଂ ଅନିସ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ମାତ୍ର ସାବାଦ ଲଗାତାର ଭାବେ ପୀଡ଼ିତାକୁ ଦୁଷ୍ମର୍ମ କରିଚାଲିଛି। ଫେବ୍ରୁଆରି ମାସରେ ସାବାଦ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ କରିଛି। ଏହି ବିଷୟରେ ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ଜାଣିବା ପରେ ଥାନାକୁ ଯାଇ ତିନିଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି। ମାତ୍ର ପୁଲିସ ୧୬୪ଧାରା ଅନୁସାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିନାହିଁ। ଏସପି ଡ. ବିପି ଅଶୋକ ପରୀକ୍ଷିତଗଡ଼ ଥାନା ପୁଲିସଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।  ଯଥାଶୀଘ୍ର ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି ଏସପି କହିଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର