PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି ସନ୍‌ସାଇନ୍‌ ସ୍କୁଲ୍‌ ସଭାପତି ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ ଗିରଫ , ମମିତା ମର୍ଡର ମିଷ୍ଟ୍ରିର ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍‌ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୁଖ୍ୟଅଭିଯୁକ୍ତ ଚମ୍ପଟ ପରେ ଜବତ କାରର ବଢ଼ିଲା ସୁରକ୍ଷା, ଗୋବିନ୍ଦଙ୍କ ପରେ କାରକୁ ଉଠାଇଥିଲା ପୁଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଫେରାର୍ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ବଢିଲା ପୁରସ୍କାର ରାଶି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୧ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ରାଶି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୋଷ୍ଟ ଓ୍ବାଣ୍ଟେଡ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ, ଧରାଇ ଦେଲେ ଦିଆଯିବ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ପୁରଷ୍କାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗୋପାଳପୁର ଛକ ନିକଟରେ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ ଓ ଦୁଇ ଜଣ ଆହତ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମହାଲିଙ୍ଗ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମରୁ ପୋତା ଯାଇଥିବା ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଡିଏନଏ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ।
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ଚାଟ୍ ମାଗିବାକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର, ଦମ୍ପତ୍ତି ଆହତ
  • ||
  • ଟିକିଟି: ସିଦ୍ଧ ବାରାହୀ ପୀଠରୁ ଚୋରି, ଦେବୀଙ୍କ ପିତଳ ମୁକୁଟ (ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ କିଲୋ) ସହ ୨୦ ତୋଳାରୁ ଅଧିକ ରୁପା ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୨୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ବନ୍ଦ କୋଠରୀରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ନିଶ୍ଚିତପୁରରେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ଜଳେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ବଜାରସ୍ଥିତ ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ଉପରେ ଚଢାଉ, ୨ କୋଟିରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||

ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଗଣ ଦୁଷ୍ମର୍ମ, ଭିଡ଼ିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ,୬।୩: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମେରଠ ଠାରେ ଏକ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଛି। ପୂର୍ବ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପୁଅ ତାର ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ମିଶି ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁ​‌ଷ୍ମର୍ମ କରିଛି। ପୁଣି ପରେ ନିଶାରେ ଆସି ସେହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଭାଇରାଲ୍ କରିଛି।

ପ୍ରାୟ ୧ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଆଧାର କରି ତାଙ୍କୁ ଶୋଷଣ କରିଚାଲିଥିଲା। ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପିଡ଼ିତା ଥାନାକୁ ଯାଇ ମୋକଦ୍ଦମା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ମାତ୍ର ସେଥିରେ କୈାଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଇନଥିଲା।  ବର୍ତ୍ତମାନ ପିଡ଼ିତା ଜଣକ ଥାନାକୁ ଯାଇ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି। ପରୀକ୍ଷିତଗଡ଼ ନିବାସୀ ତଥା ଏହି ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ କହିଲେ,୧ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସେ ଏକ ସ୍କୁଲରେ ପାଠ ପଢ଼ାଉଥିଲେ।  ଗୋଟିଏ ଦିନ ନିଜ ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଠିକ୍ କରିବା ପାଇଁ ସେ ଘରକୁ ବାହାରୁଥିଲେ। ସେଠାରୁ ପୁଣି ପରୀକ୍ଷିତଗଢ଼ ମୁଖ୍ୟ ବଜାରକୁ ତାଙ୍କୁ ଯିବାର ଥିଲା। ଯିବା ସମୟରେ ଏକ ସୁନସାନ୍ ରାସ୍ତା ଦେଖି ଏକ ଗାଡ଼ି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପାଖରେ  ରହିଲା। ସେହି କାରରେ ତାଙ୍କ ଗାଁର ପରିଚିତ ଲୋକ ସାଦାବ ଓ ତାର ସାଙ୍ଗ ଫରିୟାଦ ଏବଂ ଅନିସ୍ ଥିଲେ। ସାଦାବ ମହିଳାଜଣଙ୍କୁ କାର ପାଖକୁ ଡ଼ାକିଲା ଆଉ ହଠାତ୍ ମହିଳାଜଣକ ନାକରେ କିଛି ଶୁଘାଂଇ ଦେଇ ବେହୋଶ୍ କରିଦେଇଥିଲା। ଏହାପରେ ଗାଡ଼ିରେ ବସାଇ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ପରେ ମହିଳାଜଣଙ୍କର ହୋସ୍ ଆସିଲା। ଏହା ପରେ ସାଦାବ ତାଙ୍କ ଫୋନରେ ମହିଳାଜଣଙ୍କର ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖାଇଥିଲା। ଆଉ କହିଲା ଯଦି ମୁହଁ ଖୋଲିବୁ ତୋତେ ବଦନାମ୍ କରିଦେବି।  ଏହା ପରେ ତିନି ଜଣ ଯୁବକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ କରିବାର ଡ଼ର ଦେଖାଇ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସହ ଗଣ ଦୁଷ୍ମର୍ମ କରିଛନ୍ତି।

ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଫାଇୟାଦ ଏବଂ ଅନିସ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ମାତ୍ର ସାବାଦ ଲଗାତାର ଭାବେ ପୀଡ଼ିତାକୁ ଦୁଷ୍ମର୍ମ କରିଚାଲିଛି। ଫେବ୍ରୁଆରି ମାସରେ ସାବାଦ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ କରିଛି। ଏହି ବିଷୟରେ ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ଜାଣିବା ପରେ ଥାନାକୁ ଯାଇ ତିନିଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି। ମାତ୍ର ପୁଲିସ ୧୬୪ଧାରା ଅନୁସାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିନାହିଁ। ଏସପି ଡ. ବିପି ଅଶୋକ ପରୀକ୍ଷିତଗଡ଼ ଥାନା ପୁଲିସଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।  ଯଥାଶୀଘ୍ର ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି ଏସପି କହିଛନ୍ତି।