ସାଙ୍ଗର ଭାଉଜକୁ ପ୍ରେମ କରିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ହେଲା କାଳ, ଗୁଳିମାରି ହତ୍ୟାକଲା ବିଶ୍ବସ୍ତ ବନ୍ଧୁ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିବା ଏବଂ ତାଙ୍କର ଭାଉଜକୁ ଭଲ ପାଇବା ଯୁବକଙ୍କ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି । ସାଙ୍ଗ ଜଣକ କଦାପି କଳ୍ପନା କରିନଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ସବୁଠୁ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ହେବ । ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ବାରାଣାସୀର ଭେଲୁପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରର ଖୋଜୱା ଅଞ୍ଚଳରେ । ଯେଉଁଠି ଜାନୁଆରୀ ୯ ତାରିଖ ରାତିରେ ଜଣେ ବିଦ୍ୟୁତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ମୃତକଙ୍କ ଦୁଇ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ବିଦ୍ୟୁତ କର୍ମୀ ରାଜେଶ ବିଶ୍ୱକର୍ମା ଡ୍ୟୁଟି କରିବାକୁ ବିଦ୍ୟୁତ ସବ୍‌ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଘରୁ କିଛି ଦୂର ଯିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଲୋକ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା।

ଏହି ମାମଲାରେ ମୃତ ରାଜେଶ ବିଶ୍ୱକର୍ମାଙ୍କ ଦୁଇ ନିକଟତମ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ରାଜେଶଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ତଥା ବନ୍ଧୁ ରାମ ବାବୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟିରେ ରାଜେଶ ପଟେଲ ନାମକ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ହତ୍ୟା ଯୋଜନାରେ ମୃତକଙ୍କ ନିକଟତମ ବନ୍ଧୁ ରାଜେଶ ପଟେଲଙ୍କୁ ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ରାଜେଶ ପଟେଲ ଏବଂ ରାଜେଶ ବିଶ୍ୱକର୍ମାଙ୍କ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର କାରଣ ପରସ୍ପରର ଘରକୁ ଆସିବା । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ରାଜେଶ ବିଶ୍ୱକର୍ମାଙ୍କର ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁତା ରାଜେଶ ପଟେଲଙ୍କ ଭାଉଜ ସହ ହୋଇଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା ।  ରାଜେସ ପଟେଲ ମଧ୍ୟ ଏନେଇ ରାଜେଶ ବିଶ୍ୱକର୍ମାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ।

ଅନେକ ଥର ମନା କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଯେତେବେଳେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ କର୍ମୀ ରାଜେଶ ବିଶ୍ୱକର୍ମା ଗ୍ରହଣ କରିନଥିଲେ, ଜାନୁଆରୀ ୯ ତାରିଖ ରାତିରେ ରାଜେଶ ପଟେଲଙ୍କ ସହିତ ଡ୍ୟୁଟି କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ରାଜେଶ ବିଶ୍ୱକର୍ମାଙ୍କୁ ଗୁଳି କରିଥିଲେ । ଏ ଏନେଇ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଏବଂ ଗଭୀର ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ସମ୍ପ୍ରତି ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ।