Vodafoneର ୧୯୯ ଓ ୩୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ମିଳିବ ଡବଲ ଡାଟା

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୧୦: ଭୋଡାଫୋନ୍ ଭାରତରେ ନିଜ ପପୁଲାର୍ ପ୍ରିପେ଼ଡ୍ ପ୍ୟାକ୍ ଉପରେ ଡବଲ ଡାଟା ବେନିଫିଟ୍ ଆଣିଛି । କମ୍ପାନୀ ୧୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ଅତିରିକ୍ତ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା ଓ ୩୯୯ ପ୍ଲାନ ଉପରେ ୧ ଜିବି ଅତିରିକ୍ତ ଡାଟା ଅଫର କରୁଛି । ଅବଶ୍ଯ ଏହି ବେନିଫିଟ୍ସ କିଛି ଖାସ୍ ସର୍କଲ୍ସରେ ଉପଲବ୍ଧ । ଏବଂ କିଛି ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ସମୟ ପାଇଁ ମିଳିବ । ଭୋଡାଫୋନ୍ ଦ୍ୱାରା ୧୯୯ ଟଙ୍କିଆ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଲେବଲ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନରେ ଏପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା ପ୍ରତିଦିନ ଦିଆଯାଉଛି ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଭଏସ୍ କଲିଂ, ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା ଦିଆଯାଏ । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଡବଲ ଡାଟା ଅଫର ଅନୁସାରେ ପ୍ରତିଦିନ ୩ ଜିବି ଡାଟା ୨୮ ଦିନର ଭ୍ୟାଲିଡିଟି ସହିତ ଦିଆଯାଉଛି । ଅର୍ଥାତ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସମୁଦାୟ ୮୪ ଜିବି ଡାଟାର ଫାଇଦା ମିଳିବ ।

ଅନ୍ଯପଟେ ଭୋଡାଫୋନର ୩୯୯ଟଙ୍କିଆ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନରେ ୮୪ ଦିନ ପ୍ରତିଦିନ ୧ ଜିବି ଡାଟା ଦିଆଯାଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ୨ ଜିବି ଡାଟା ଦିଆଯିବ । ଅର୍ଥାତ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସମୁଦାୟ ୧୬୮ ଜିବି ଡାଟା ଏହି ପ୍ଲାନରେ ମିଳିବ । ଏହା ସହିତ ୩୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଭଏସ୍ କଲିଂ ଓ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ଏସଏମଏସର ଲାଭ ମିଳିବ ।

ଟେଲିକମଟକର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଡବଲ ଡାଟା ବେନିଫିଟ୍ସ କିଛି ବଛା ବଛା ସର୍କଲରେ ଲାଗୁ ହେବ । ଏହି ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ବେନିଫିଟ୍ସ ମୁମ୍ବାଇ ସର୍କଲରେ ଲାଗୁହେବ । ରିପୋର୍ଟର କହିବାନୁସାରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ, ତେଲେଙ୍ଗାନା, ଚେନ୍ନାଇ, କର୍ଣ୍ଣାଟକ, କେରଳରେ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରେ । ଡବଲ ଡାଟା ବେନିଫିଟ୍ସ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୋଡାଫୋନ୍ ୱେବସାଇଟ୍ କିମ୍ବା ମାଇ ଭୋଡାଫୋନ୍ ଆପକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସର୍କଲରେ ଲାଗୁ କିମ୍ବା ନୁହେଁ ।

ନିକଟରେ ଭୋଡାଫୋନ୍ ୬୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା । ଏହାର ଭ୍ୟାଲିଡିଟି ୨୮ ଦିନ ଥିଲା । ଏହି ପ୍ଲାନ ଅନୁସାରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୨୫୦ ଏମବିର ୩ଜି/୪ଜି ଡାଟା ଓ ୧୦୦ ଏସଏମଏସର ସୁବିଧା ମିଳୁଛି । ମୁମ୍ବାଇ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ କଲିଂ ପାଇଁ ୧୫୦ ଲୋକାଲ ଓ ଏସିଟିଡି ମିନିଟ୍ ମିଳୁଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ଦିଲ୍ଲୀ-ଏନସିଆର କ୍ଷେତ୍ରରେ ୧୫୦ ଲୋକାଲ ଓ ଏସଟିଡି କଲିଂ ବ୍ୟତୀତ ଏହାର ବ୍ୟବହାର ରୋମିଂରେ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇହେବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପ୍ରତିଦିନ ଗୋଟେ ପ୍ୟାକେଟ୍ ସିଗାରେଟ୍ ସେବନ କରୁଥିଲେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ମୃତ୍ୟୁପରେ ଡାକ୍ତର ଦେଖିଲେ ଫୁସଫୁସ୍ ପାଲଟି ଯାଇଥିଲା କୋଇଲା ଭଳି କଳା

ପିଲାବେଳର ଏହି ଫଟୋ ଏବଂ କବିତା ସେୟାର କରି ଜେଜେ ମା’ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧିଙ୍କୁ ମନେପକାଇଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ରାହୁଲ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

ଦୁଷ୍କର୍ମ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ସମୟରେ କିଛି ଲୋକ ବଞ୍ଚାଇଲେ, ପରେ ସେମାନେ ହିଁ କଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ

ଦିଲ୍ଲୀ –ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ସହିତ ଉତ୍ତର ଭାରତର ବହୁ ସହରରେ ଭୂକମ୍ପ ଝଟକା ଅନୁଭୂତ