PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଲେଶ୍ୱର: ବାଲେଶ୍ୱର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ହାଇଦରର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ, ମାଜିଷ୍ଟେ୍ରଟ୍‌ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ​ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିବେ​‌ ୩ ଜଣିଆ ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

କାଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆ ଷ୍ଟେଟ୍‌ ଆସେମ୍ୱଲିରୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସମ୍ମାନ, ଭଉଣୀ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ –ଦିବଙ୍ଗତ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ସମାଜ ଓ ସିନେମାରେ ତାଙ୍କର ଯୋଗଦାନ ପାଇଁ କାଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆ ଷ୍ଟେଟ୍‌ ଆସେମ୍ୱଲିରୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସମ୍ମାନ ମିଳିଛି।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ୟୁଏସ୍‌ରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ସିଂହ କିର୍ତ୍ତି ଶନିବାର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ଏକ ଫଟୋ ସହ ଏହି ଖବର ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋରେ ଶ୍ୱେତା ଅଭିନେତାଙ୍କ କାଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆ  ଷ୍ଟେଟ୍‌  ଆସେମ୍ୱଲି ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ଦେଖାଇଛନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଣିଥିଲେ ୪,୫କୋଟିର ଫ୍ଲାଟ୍‌ – ନିଜେ ଦେଉଥିଲେ EMI

ଶ୍ୱେତା ଲେଖିଛନ୍ତି , ଭାରତୀୟ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରତା ଦିବସ ଅବସରରେ କାଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆ ମୋ ଭାଇ ( ସୁଶାନ୍ତ)କୁ ସମାଜରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଯୋଗଦାନକୁ ପରିଚିତ ଓ ସମ୍ମାନ ଦେଇଛି । କାଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆ ଆମ ସାଥିରେ ଅଛି  ଏବଂ ଆପଣ ?  କାଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆ ଆପଣଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ।  

ପ୍ରମାଣ ପତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି କି  କାଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆ ଷ୍ଟେଟ୍‌ ଆସେମ୍ୱଲି  ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ବଲିଉଡ୍‌  ସିନେମାରେ ତାଙ୍କର ଯୋଗଦାନ ଓ ସମାଜ ପାଇଁ ପରୋପକାରୀ କାମ ସହ ଭାରତର ସମୃଦ୍ଧ ସଂସ୍କୃତିର ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର ପାଇଁ ତାଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ପାଇଁ ବିଶେଷ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ତୀବ୍ର ହେଲା ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି , ବଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାରମାନେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ , ସୁଶାନ୍ତ ଜୁନ୍‌ ୧୪ରେ ନିଜର  ରୁମ୍‌ରେ ମୃତ ଭାବେ ମିଳିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ପରିବାର ତାଙ୍କର ପ୍ରେମିକା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଓ ତାଙ୍କର ପରିବାର ଉପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ଉସୁକାଇବା ସହ ଆହୁରି ଅନେକ ଦୋଷାରୋପ ଲଗେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାଁ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌ ଦେଇଛନ୍ତି । ଦିବଙ୍ଗତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପରିବାର , ପ୍ରଶଂସକ ଓ ବନ୍ଧୁମାନେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁର ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ପାଇ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର