PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୀଳଗିରି: ରାତିରେ ଜଳୁଛି ତିନିକୋଶିଆ ଓ କୁଳଡିହା ଅଭୟାରଣ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳରେ ୱାର୍ଲଡ ସ୍କିଲ୍‌ ସେଣ୍ଟରକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର ଖଣ୍ଡଗିରି ପାହାଡ଼ରେ ନିଆଁ ଲାଗି ଜଳିଗଲା ୫ଏକର ଜଙ୍ଗଲ, ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କଲା ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ: ନାବାଳିକା ବଳାତ୍କାରୀକୁ ୧୦ ବର୍ଷ ଜେଲଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ: ସରକାରୀ ଅନୁଦାନ ହଡ଼ପ ଅଭିଯୋଗରେ ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ୪ ବର୍ଷ ଲେଖାଏଁ ଜେଲ
  • ||
  • ଆଣ୍ଟିଲିଆ ବାହାରୁ ମିଳିଲା ସ୍କର୍ପିଓ ମାଲିକଙ୍କ ମୃତଦେହ, କଲାବା ଡ୍ୟାମ୍‌କୁ ଡେଇଁ ମନସୁଖ ହିରନଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ , ରିଲାଏନ୍ସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମୁକେଶ ଅମ୍ୱାନୀଙ୍କ ଘର ଆଣ୍ଟିଲିଆ
  • ||
  • ମୋହନା ବିଡ଼ିଓ ବଂଶୀଧର ଖୋସଲା ନିଲମ୍ୱିତ, କାଜୁ ନିଲାମ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ନିଲମ୍ୱନ କଲା ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ବିଭାଗ
  • ||
  • ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା , ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡ ଶେଷ ପରେ ଝାରପଡ଼ା ଜେଲକୁ ଫେରିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱର: ଏସଏଫଡ଼ିଆର କ୍ଷେପଣାସ୍ତ୍ରର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ବିକାଶ ପାଇଁ ମହାରାଜା ଦିବ୍ୟସିଂହ ଦେବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ନନ୍ଦପୁର: ଭୁସୁଡ଼ିଲା ସିଡ଼ାପୁଟ ପୋଲ, ୮ ଗ୍ରାମବାସୀ ଯୋଗାଯୋଗରୁ ବିଛିନ୍ନ
  • ||
  • ସ୍କାଏ ଲାଇଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚମ୍ପଟ, ଚୋରି ମାମଲାରେ ବୁଧବାର ରାତିରେ ପୁଲିସ ଉଠାଇ ଆଣିଥିଲା
  • ||
  • କଟକ: ପିଲଗ୍ରିମ ରୋଡ ଦାସ ସାହି ବସ୍ତି ଉଚ୍ଛେଦ ଉପରେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ରହିତାଦେଶ
  • ||
  • କଟକ: ମହାନଦୀ ପଠାର ୨୪ ଏକର ଜମି ଏସସିବିକୁ ଦିଆଯିବା ମାମଲା। କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଜଳ ଆୟୋଗ ରାଜ୍ୟ ଜଳସମ୍ପଦ ବିଭାଗକୁ ତଥ୍ୟ ମାଗିଲେ ମହାନଦୀ ପଠାର ୨୪ ଏକର ଜମି ଏସସିବିକୁ ଦିଆଯିବା ମାମଲା। କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଜଳ ଆୟୋଗ ରାଜ୍ୟ ଜଳସମ୍ପଦ ବିଭାଗକୁ ତଥ୍ୟ ମାଗିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବାବା ଆଖଣ୍ଡଳମଣିଙ୍କ ପୀଠରେ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ଉପରେ କଟକଣା, ୧୦ ତାରିଖ ସକାଳ ୭ଟାରୁ ୧୨ତାରିଖ ସକାଳ ୭ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୀଠରେ ଲାଗୁ ହେବ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଦିଲ୍ଲୀରେ ନୁହେଁ କଟକରେ ଶୁଣାଣି ହେବ ଅନୁଭବ-ବର୍ଷାଙ୍କ ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ମାମଲା, ପଟିଆଲା ହାଉସ କୋର୍ଟ ବଦଳରେ କଟକ ଫ୍ୟାମିଲି କୋର୍ଟରେ ଚାଲିବ ମାମଲା
  • ||
  • ଗୁଣପୁର: ପୁଟାସିଂ ଥାନାର ମହିଳା ଆଇଆଇସି ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଘଟିଲା ଘଟଣା, ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମହିଳା ଅଧିକାରୀକୁ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ଶତାଧିକ ଲୋକ, ପୋଡ଼ିଲେ ଜବତ ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଘଟଗାଁ: ମହିଳା ତାରିଣୀ ଭକ୍ତ ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲା ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ଦିବସ ପାଇଁ ଆଜି ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ , କଲେଜ୍ ଓ ବିଶ୍ଵବିଦ୍ୟାଳୟ ଛୁଟି
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ସମଲେଶ୍ବରୀ ମନ୍ଦିର ପୂଜକଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକ, ମନ୍ଦିରର ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ବାର ଖୋଲିବା ସହିତ ମନ୍ଦିରକୁ ପୂଜା ସାମଗ୍ରୀ ଅନୁମତି ଦାବି
  • ||

ଦୁଇ ସିପାହୀ ଚଳାଇଥିଲେ ସେକ୍ସ କାରବାର …କଲଗର୍ଲର ଅଡ଼ିଓ କଲା ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍

https://www.aajtak.in/

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ – କଲ୍‌ଗର୍ଲଙ୍କ ସହ ସିପାହୀଙ୍କର କନେକ୍ସନ । ଆଉ ଗୋପନରେ ଚାଲିଛି ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ । ଏମିତି ଏକ ଖବର ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ପିଲିଭିତରେ ଏକ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ଅଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏହାପରେ  ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚଳାଉଥିବା ମାମଲାରେ ସଦିଗ୍ଧ ୨ ସିପାହୀଙ୍କୁ ପୁଲିସ୍‌ ଅଧିକାରୀ ନିଲମ୍ୱିତ କରିଛନ୍ତି । 

ପାଠ ନପଢ଼ିବାରୁ ପିତାଙ୍କର ତାଲିବାନୀ ଦଣ୍ଡ : ଝିଅର ଗାଲରେ ଦେଲେ ଗରମ ତାୱା ଚେଙ୍କ !

କଲ୍‌ଗର୍ଲଙ୍କର ଏକ ଅଡ଼ିଓ  ଦୁଇଜଣ ସିପାହୀଙ୍କର କାରନାମାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍‌ କରିଦେଇଛି । ଅଭିଯୋଗ ସହ ମିଳିଥିବା ଅଡ଼ିଓର ଗୋପନୀୟତା ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ପ୍ରମାଣ ସଂଗ୍ରହ କରି ଦୁଇ ସିପାହୀଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଇଛି ।

୧୩ ବର୍ଷିୟ ନାବାଳକର ଲିଙ୍ଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ୬ଜଣ କରୁଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ !

2 सिपाही चलाते थे सैक्स रैकेट.

ଭାଇରାଲ ଅଡ଼ିଓରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କର ସ୍ୱର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ସୂଚନା ମୁତାବକ , ସେହି ସ୍ୱର ବରେଲୀର ଜଣେ କଲଗର୍ଲର । ଅଡ଼ିଓରେ ଦୁଇ ଜଣ ସିପାହୀ ସଚିନ୍‌ ଓ ବିପିନ୍‌ଙ୍କର  ନାଁ ଅଛି ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି ।  

ବାସ୍ତବରେ , ଏହି ମାମଲା ପିଲିଭିତର ଥାନା ସେହରାମଉ ଉତ୍ତରର ଆଉଟ୍‌ପୋଷ୍ଟ ଗଢ଼ୱା ଖେଦାର। ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ ମାମଲାରେ ଥାନାରେ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥିବା ସିପାହୀ ସଚିନ ମିଶ୍ରା ଓ ବିପିନ ମିଶ୍ରାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ  ଏକ ଅଡ଼ିଓ ସହ ଅଭିଯୋଗ ପତ୍ର ଦାଖଲ ହୋଇଥିଲା ।

थाना सेहरामऊ उत्तरी इलाके के गढ़वा खेड़ा चौकी का मामला.

ଏହି ଅଡ଼ିଓରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଓ ଜଣେ ଯୁବତୀ( ଯାହାକୁ କଲ୍‌ଗର୍ଲ କୁହାଯାଉଛି )ଙ୍କର କଥାବାର୍ତ୍ତା ଅଛି । ଯାହାକୁ ଖୁବ୍‌ ଗମ୍ଭୀର। ଯୁବତୀ କହୁଛନ୍ତି କି ଆଉଟ୍‌ପୋଷ୍ଟର ସିପାହୀ  ସଚିନ୍‌ ଓ ବିପିନ୍‌ ତାଙ୍କ ସହ  ଖରାପ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ଯୁବକଙ୍କୁ ସେକ୍ସ ମାମଲାରେ ଫସାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଅର୍ଥ ମଧ୍ୟ ନେଉଥିଲେ। ଆହୁରି ଅନେକ ମାମଲାରେ ନେଣଦେଣର କଥା ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ଏହି ଅଡ଼ିଓରୁ ଏହା ଜଣାପଡ଼ୁଥିଲା କି  ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ସିପାହୀ  ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ ଚଳାଉଥିଲେ । ଯାହାର ପୁଲିସ୍ ଗୁପ୍ତରେ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଥିଲା ।