ଦେଢବର୍ଷର ଭାଇକୁ ନିଦ ବଟିକା ଦେଇ ଗଙ୍ଗା ନଦୀରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଲା ଭଉଣୀ

ହରିଦ୍ୱାର, ୦୩| ୧୨:    ହରିଦ୍ୱାରର ଜ୍ୱାଲାପୁର କୋତବଲ୍ଲୀ ଅଂଚଳରେ ଭାଇ ଓ ଉଭଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ପବିତ୍ର ସଂପର୍କକୁ କଳଙ୍କିତ କଲା ଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଜଣେ ନାବାଳିକା ଭଉଣୀ ତାହାର ନିଜ ଦେଢବର୍ଷ ଭାଇକୁ ନିଦ ବଟିକା ଖାଇବାକୁ ଦେବା ସହ ବ୍ୟାଗରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ନଦୀରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଇଛି।

ପୋଲିସର କହିବାନୁସାରେ, ଜ୍ୱାଲାପୁରର ପୀଠ ବଜାର ଅଂଚଳରେ ସୋନୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ରୁହନ୍ତି। ଗତ ୨୮ ତାରିଖ ରାତିରେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ସୋନୁ ଓ ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ ଘରେ ଛାଡି କାମ କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଘରେ କେବଳ ଶିଶୁଟିର ବଡ ଭଉଣୀ ଥିଲା। ତେବେ ଶିଶୁଟି କିଛି ସମୟ ପରେ ଜୋରେ କାନ୍ଦିଥିଲା। ଏଥିରେ ଭଊଣୀଜଣଙ୍କ ରାଗିଯାଇ ନିଜର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆଉ ଏକ ଯୁବତୀ ସହ ମିଶି ଶିଶୁଟିକୁ ନିଦ ଔଷଧ ଦେଇଥିଲା। ଏହାପରେ ଉଭୟ ବ୍ୟାଗରେ ଶିଶୁକୁ ଭର୍ତ୍ତି କରି ନିକଟରେ ଥିବା ଗଙ୍ଗା ନଦୀରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ।

ସୋନୁ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଘରେ ପହଁଚିବା ପରେ ଆଉ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ପାଇନଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେମାନେ ପୋଲିସରେ ଅପହରଣ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ କିନ୍ତୁ ସିସିଟିଭି ଆଧାରରେ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ଉପରୁ ପରଦା ହଟାଇଥିଲା। ଏହାପରେ ଉଭୟ ଭଊଣୀଙ୍କୁ ଜେରା କରିବା ପରେ ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବାଦୀୟ ଧର୍ମଗୁରୁ ନିତ୍ୟାନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ,ବୈଦେଶିକ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ରଦ୍ଦ କଲା ପାସପୋର୍ଟ

କଥାକୁହା ବିଲେଇ କହୁଛି ଇଂଲିଶ୍, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଉନ୍ନାଓ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ବିଜେପି ସାଂସଦ ସାକ୍ଷୀ ମହାରାଜ ହେଲେ ଟ୍ରୋଲ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି ଦେଲେ ଏଭଳି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ପୋକସୋ ଆକ୍ଟ ନେଇ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ମନ୍ତବ୍ୟ, ଶିଶୁ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ ରାଜକ୍ଷମା ଆବେଦନରୁ ବାଦ୍ ଦିଆଯାଉ