ଏଲଆଇସି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଜରୁରୀ ଖବର: ୨୮ ଫେବୃୟାରୀ ପୂର୍ବରୁ କରନ୍ତୁ ଏହି କାମ ନଚେତ୍…

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଲାଇଫ୍ ଇନ୍ୟୁରାନ୍ସ କର୍ପୋରେସନ୍ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆର ପଲିସି ହୋଲ୍ଡର ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଜରୁରୀ ଖବର । ଏଲଆଇସି ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଜରୁରୀ ମେସେଜ ପଠାଉଛି ଯାହା ଆପଣ ଜାଣିବା ଉଚିତ୍ । କହିରଖୁଛୁ ଏଲଆଇସି ଡିଜିଟାଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ନିଜର ସବୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ତାର ପଲିସି ସହିତ ଜଡିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଅଟୋମେଟେଡ୍ ଏସଏମଏସ ଜରିଆରେ ପଠାଇବ ଏଲଆଇସି । ଏଥିପାଇଁ ଏଲଆଇସି ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏକ ଏସଏମଏସ୍ ପଠାଇ ସୂଚିତ କରୁଛି । ଏଲଆଇସି ଏସଏମଏସରେ ଲେଖୁଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ପଲିସିର ପ୍ରିମିୟମ ଡ୍ଯୁ ଦେବାର ମେସେଜ୍ କେବଳ ଏସଏମଏସ୍ ଜରିଆରେ ମିଳିବ ଯାହାକି ୧.୩. ୨୦୧୯ରୁ ଲାଗୁ ହେବ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ମେସେଜ୍ ମିଳିଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ପଲିସିରେ ରେଜିଷ୍ଟର ଅଛି । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ମେସେଜ ମିଳିନି ତେବେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ରେଜିଷ୍ଟର କରାଇନିଅନ୍ତୁ । ଏହା ଫଳରେ ପଲିସି ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସବୁ ସୂଚନା ଏସଏମଏସ୍ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌

ପୁଣିଥରେ ବିବାଦରେ ଜଷ୍ଟିସ୍‌ ମାର୍କଣ୍ଡେୟ କାଟଜୁ – କହିଲେ , ସେକ୍ସ ମଣିଷର ପ୍ରାକୃତିକ ଇଚ୍ଛା , ଦେଶରେ ବେରୋଜଗାରୀ ବଢ଼ୁଥିବାରୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ବଢ଼ୁଛି

ଏହି ସପ୍ତାହରୁ ୟୁରୋପରେ ପ୍ରଥମେ ଅକ୍ସଫୋର୍ଡ କରୋନା ଟିକାର ରୋଲିଂ ରିଭ୍ୟୁ ପାଇଁ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ

କୋଟିପତି ଏବଂ ବଡ ବଡ ଉଦ୍ୟୋଗପତି ନେଇଛନ୍ତି ରୁଷ୍‌ର କରୋନା ଟିକା !

ସେନାର ଯବାନ ଖାଇବେ ଲ୍ୟାବ୍‌ର ପରିବା – ବଙ୍କରରେ ତିଆରି ହେବ

ବାସି ମିଠାର ଯୁଗ ଶେଷ- ଏବେ ମିଠା ଦୋକାନାରେ ମିଠା ତିଆରି ଏବଂ ଭଲ ରହିବା ତାରିଖ ଲେଖିବାକୁ ନିୟମ କଲେ FSSAI- ମିଠା ଦୋକାନୀଙ୍କ ବିରୋଧ