PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସଂପୃକ୍ତ ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗିରଫ, ଚାଇନା ପିସ୍ତଲ ଏବଂ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ବିବାଦ ମାମଲାରେ ଶୁଣାଣି ଶେଷ, ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ରାୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ଉପକୂଳରେ ବଢ଼ିବ ତାତି, କାଲି ପୁଣି ବର୍ଷିବ
  • ||
  • ଗଜପତି : ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଟାଉନ୍‌ ହଲ୍ ପରିସରରେ ଥିବା ପାର୍କିଂରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୫ଟି କାର୍‌
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କଲଭର୍ଟରେ ପିଟିହେଲା ବରଯାତ୍ରୀ ଗାଡି, ୨ ମୃତ ୫ ଗୁରୁତର
  • ||

ଏଲଆଇସି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଜରୁରୀ ଖବର: ୨୮ ଫେବୃୟାରୀ ପୂର୍ବରୁ କରନ୍ତୁ ଏହି କାମ ନଚେତ୍…

source:m.dailyhunt.in

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଲାଇଫ୍ ଇନ୍ୟୁରାନ୍ସ କର୍ପୋରେସନ୍ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆର ପଲିସି ହୋଲ୍ଡର ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଜରୁରୀ ଖବର । ଏଲଆଇସି ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଜରୁରୀ ମେସେଜ ପଠାଉଛି ଯାହା ଆପଣ ଜାଣିବା ଉଚିତ୍ । କହିରଖୁଛୁ ଏଲଆଇସି ଡିଜିଟାଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ନିଜର ସବୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ତାର ପଲିସି ସହିତ ଜଡିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଅଟୋମେଟେଡ୍ ଏସଏମଏସ ଜରିଆରେ ପଠାଇବ ଏଲଆଇସି । ଏଥିପାଇଁ ଏଲଆଇସି ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏକ ଏସଏମଏସ୍ ପଠାଇ ସୂଚିତ କରୁଛି । ଏଲଆଇସି ଏସଏମଏସରେ ଲେଖୁଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ପଲିସିର ପ୍ରିମିୟମ ଡ୍ଯୁ ଦେବାର ମେସେଜ୍ କେବଳ ଏସଏମଏସ୍ ଜରିଆରେ ମିଳିବ ଯାହାକି ୧.୩. ୨୦୧୯ରୁ ଲାଗୁ ହେବ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ମେସେଜ୍ ମିଳିଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ପଲିସିରେ ରେଜିଷ୍ଟର ଅଛି । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ମେସେଜ ମିଳିନି ତେବେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ରେଜିଷ୍ଟର କରାଇନିଅନ୍ତୁ । ଏହା ଫଳରେ ପଲିସି ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସବୁ ସୂଚନା ଏସଏମଏସ୍ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର