PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ଦୁଇ ସାନ ଭାଇ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ଲୀଲାବତୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ହେଲେ ଆଡମିଟ୍

https://hindi.asianetnews.com/

ମୁମ୍ବାଇ,୧୬।୮: କରୋନ ଭାଇରସ୍ କବଳରେ କେତେ ବେଳେ ଯେ କିଏ ଆସିଯାଉଛି ତାହା କହିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମିତ ହେବାର ଖବର ଆସିଥିଲା। ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ନାନାବତୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଏବେ ସେ ଘରକୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଫେରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆଉ ଏକ ମାମଲା ସାମନାକୁ ଆସିଛି। ବଲିଉଡର ପଖ୍ୟାତ ଅଭିନେତା ଦିଲ୍ଳୀପ କୁମାରଙ୍କ ଦୁଇ ସାନ ଭାଇ କରୋନା ପଜିଟିଭ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଏବେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଭାଇ ମୁମ୍ବାଇର ଲୀଳାବତୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ୍ କରାଯାଇଛି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାୟରା ବାନେ ଆଜି ଏହାସନ ଓ ଅସଲମଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏହସାନଙ୍କ ବୟସ ୯୦ ବର୍ଷ ଓ ସେଭଳି ଅସଲମ୍ ତାଙ୍କଠାରୁ ବୟସରେ ଅଳ୍ପ କିଛି ବର୍ଷ ସାନ। ଡାକ୍ତର ଜାଲିଲ୍ ପାର୍କ ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଛନ୍ତି।

ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କର ବ୍ଳଡ ପ୍ରେସର ଥିବା ବେଳେ ଜଣଙ୍କୁ ପାର୍କିନସନ୍ ସିଣ୍ଡ୍ରୋମ୍ ସମସ୍ୟା ରହିଛି। ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ରଖାଯାଇଛି। ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି। କାରଣ ସେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ସ୍ଥାନରେ ରୁହନ୍ତି। ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାରଙ୍କୁ ଏବେ ୯୭ ବର୍ଷ, ତାଙ୍କର ଦେଖାଶୁଣା କରୁଛନ୍ତି ପତ୍ନୀ ସାୟରା ବାନୋ। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଆକ୍ଟିଭ ଓ ନିଜର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ପୋଷ୍ଟ କରି ସବୁ କିଛି ସୂଚନା ଦେଇଥାନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର