PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୨ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଶୀତଳ ଷଷ୍ଠୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୩ ତାରିଖରୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଅଲ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ସନ୍ତରଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ୨୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨୫୮ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆହୁରି କଲବଲ କରିବ ଅସହ୍ୟ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି , ଜୁନ୍‌ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖିବୁଜିଲା ଆଫ୍ରିକୀୟ ସିଂହ, ୧୬କୁ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ସିଂହଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଏହି ନେତାଙ୍କ ସହ ଡେଟିଂ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କରୀନା, ଜାଣିବା ପରେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ମୁମ୍ବାଇ,୨।୩: ବଲିଉଡର ଆଗଧାଡିର ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିନା କପୁର ଖାନ ଜଣେ ରାଜନେତାଙ୍କ ସହ ଡେଟିଂରେ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଆପଣମାନେ ଭାବୁଥିବେ ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ସୈଫ୍ ହୁଏତ ଖରାପ ଭାବି ପାରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତରେ କରିନା ନିଜେ ଏହି କଥା କହିଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହା ଅଲଗା କଥା ଯେ କରିନା ଏହି କଥା ଏବେ କିମ୍ବା ସୈଫଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ କହିନାହାଁନ୍ତି। ବରଂ କରିନାଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ସହ ଡେଟିଂ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସିମି ଗ୍ରେବାଲଙ୍କର ’ରେଣ୍ଡିଜଭୋସ୍ ଓ୍ବିଥ୍ ସେମି ଗ୍ରେବାଲ)କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉତ୍ତରରେ ଏହା କହିଥିଲେ କରିନା।

ସେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କହିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଲାଗେ ରାହୁଲ ଜଣେ  ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ବ୍ୟକ୍ତି। ସେ ସବୁବେଳେ ଭାବନ୍ତି ରାହୁଲଙ୍କ ସହ କିଭଳି କଥା ହେବେ। କାରଣ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ରାହୁଲଙ୍କ ପରିବାର ରାଜନୈତିକ ପରିବାରର, ତେଣୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁବ୍ ଭଲ କଥା ଚର୍ଚା ହୋଇପାରେ। ଏଠାରେ ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ କରିନା ଏହି ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସେତେବେଳେ ଦେଇଥିଲେ ଯେବେ ଶାହିଦ କପୁରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏବେ ଦେଖିବାର ଅଛି କରିନାଙ୍କ ଏହି ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ  ରାହୁଲ କ’ଣ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି।