ଏହି ନେତାଙ୍କ ସହ ଡେଟିଂ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କରୀନା, ଜାଣିବା ପରେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ମୁମ୍ବାଇ,୨।୩: ବଲିଉଡର ଆଗଧାଡିର ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିନା କପୁର ଖାନ ଜଣେ ରାଜନେତାଙ୍କ ସହ ଡେଟିଂରେ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଆପଣମାନେ ଭାବୁଥିବେ ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ସୈଫ୍ ହୁଏତ ଖରାପ ଭାବି ପାରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତରେ କରିନା ନିଜେ ଏହି କଥା କହିଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହା ଅଲଗା କଥା ଯେ କରିନା ଏହି କଥା ଏବେ କିମ୍ବା ସୈଫଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ କହିନାହାଁନ୍ତି। ବରଂ କରିନାଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ସହ ଡେଟିଂ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସିମି ଗ୍ରେବାଲଙ୍କର ’ରେଣ୍ଡିଜଭୋସ୍ ଓ୍ବିଥ୍ ସେମି ଗ୍ରେବାଲ)କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉତ୍ତରରେ ଏହା କହିଥିଲେ କରିନା।

ସେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କହିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଲାଗେ ରାହୁଲ ଜଣେ  ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ବ୍ୟକ୍ତି। ସେ ସବୁବେଳେ ଭାବନ୍ତି ରାହୁଲଙ୍କ ସହ କିଭଳି କଥା ହେବେ। କାରଣ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ରାହୁଲଙ୍କ ପରିବାର ରାଜନୈତିକ ପରିବାରର, ତେଣୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁବ୍ ଭଲ କଥା ଚର୍ଚା ହୋଇପାରେ। ଏଠାରେ ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ କରିନା ଏହି ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସେତେବେଳେ ଦେଇଥିଲେ ଯେବେ ଶାହିଦ କପୁରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏବେ ଦେଖିବାର ଅଛି କରିନାଙ୍କ ଏହି ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ  ରାହୁଲ କ’ଣ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


NCBର ଖୁଲାସା –ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ହିଁ …

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ରହସ୍ୟ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଉନ୍ମୋଚିତ-ସିବିଆଇକୁ ରିପୋର୍ଟ ଦେଲା ଏମ୍ସ ଟିମ୍‌

ଆଉ ଜଣେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ

ମୃତ୍ୟୁ ଉପରୁ ଉଠିଲା ପରଦା ! ଭିସେରା ରିପୋର୍ଟ ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ବିଷ ଦିଆଯାଇଥିଲା କି ନାହିଁ

ବିବାଦରେ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସ୍‌, ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି ଭିଡ଼ିଓ

NCB ଦୀପିକାଙ୍କ ସାମନାରେ ଗୋଟେ ମୋଟା ଓ ଗୋଟେ ପତଳା ସିଗାରେଟ୍ ରଖିଥିଲା…ଏହାର କାରଣ କଣ ଜାଣନ୍ତୁ –