ମାଡ ମାରି ଭୁଲ ମାଗିଲେ ବିଡିଓ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ଭିଡିଓ…

ବୌଦ୍ଧ ୧୭/୧୦: ମାଡ ମାରିଲେ, ଭୁଲ ମାଗିଲେ କଣ୍ଟାମାଳ ବିଡିଓ। ଡାଟା ଏଣ୍ଟ୍ରି ଅପରେଟଙ୍କୁ ବିଡିଓଙ୍କର ମାଡ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ପରେ ଭୁଲ୍ ମାଗିଲେ ବିଡିଓ। ଏଭଳି ଅଶୋଭନିୟ ଘଟଣା ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା କଣ୍ଟାମାଳ ବ୍ଲକର ବିଡିଓ ରବୀନ୍ଦ୍ର କହଁରଙ୍କ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । କଣ୍ଟାମାଳ ବିଡିଓ ମହାଶୟ ବ୍ଲକର ଡାଟା ଏଣ୍ଟ୍ରି ଅପରେଟର ବିଭୁ ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ ସର୍ବସମ୍ମୁଖରେ ଚାପୁଡା ମାରିଥିଲେ। ଡାଟା ଏଣ୍ଟ୍ରି ଅପରେଟର ବିଭୁ ମଲ୍ଲିକ ଗ୍ରିଭାନ୍ସ ଦିନ ବିଳମ୍ବରେ ଅଫିସ ଆସିଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ରାଗିଯାଇ ବିଡିଓ ତାଙ୍କୁ ସର୍ବ ସମ୍ମୁଖରେ ଗାଲକୁ ଚାପୁଡା ମାରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା କିଛି ଯୁବକ ବିଡିଓଙ୍କୁ ଘେରି ଯାଇଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ହରଡଘଣାରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ । ସ୍ଥିତି ଜଟିଳ ହେଉଥିବା ଦେଖି ବିଡିଓ ରବୀନ୍ଦ୍ର କହଁର ନରମି ଯାଇଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ବିଡିଓଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ । ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ବିଡିଓ ସର୍ବ ସମ୍ମୁଖରେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇଥିଲେ ଏବଂ ଡାଟା ଏଣ୍ଟ୍ରି ଅପରେଟରଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢାଇ ପକାଇ ଭୁଲ ମାଗିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଘଟଣାରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରି କାର୍ଯାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପରିବାରର ୩ଜଣଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ : ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ୱାମୀ-ଝିଅକୁ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର

ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ରାଧାରାଣୀ ପଣ୍ଡା ଅସୁସ୍ଥ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

ଗାଧୋଇବାବେଳେ ପାଣିରେ ବୁଡି ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ସାମାଜିକ ଦୂରତା ରଖିଲେନି କି ପିନ୍ଧିଲେନି ମାସ୍କ, ରାସ୍ତା ମଝିରେ ବୋବାଲ କଲେ ବରଯାତ୍ରୀ ଦଳ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ୍‌ ଭିଡିଓ

କରୋନାରେ ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇଁ ମାତା-ପିତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଭଦ୍ରକ: ୩୦ରୁ ଅଧିକ ନାଗ ଛୁଆ ଓ ୫୦ ଅଣ୍ଡା ଉଦ୍ଧାର