PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ଉପରାଜ୍ୟପାଳ ଅନୀଲ ବୈଜଲ, ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ପଠାଇଲେ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର
  • ||
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ବିବାଦ: ଶିବ ଲିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ପଡିଲା ମହ‌ଙ୍ଗା, AIMIM ନେତା ଦାନିଶ କ୍ୟୁରେସୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଦେବଗଡ଼ : ମଦ ନିଶାରେ ଭୁଲିଗଲା ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କ, ଜନ୍ମକଲା ପୁଅକୁ କଟୁରୀରେ ହାଣି ହତ୍ୟାକଲା ସଇତାନ ବାପା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟକଙ୍କ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍‌କୁ ନେଇ ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ବିଜୟଙ୍କ ମାଆ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବରମୁଣ୍ଡା ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିର ନିକଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଜୀବନ ନେଲା ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ ! ପୁରୀ ବଡଦାଣ୍ଡ ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଟକ : ପାଣି ଟାଙ୍କି ତଳୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ମୋଦିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଅଗରତାଲା,୧୨ ।୨(ଏଜେନ୍ସି): ଶନିବାର ତ୍ରିପୁରାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଏକ ରାଲିରେ ସେଠାକାର ଜଣେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଶନିବାର ଏହି ରାଲି ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏଥିରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଅତିଥିମାନେ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ଥିଲାବେଳେ ମନ୍ତ୍ରୀ ମନୋଜ କାନ୍ତି ଦେବ ରାଜ୍ୟର ସାମାଜିକ କଲ୍ୟାଣ ଏବଂ ସାମାଜିକ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାନ୍ତନା ଚକମାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାକୁ ପଛପଟରୁ ଧରୁଥିବାର ଏବଂ ଚକମା ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଛାଟି ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ସଂଯୋଗବଶତଃ ଚକମା ହେଉଛନ୍ତି ଆଦିବାସୀ ସମୁଦାୟର ଏବଂ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟର ଏକମାତ୍ର ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରୀ ।

ଏହି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ପରେ ବାମପନ୍ଥୀ ଦଳଗୁଡିକ ଏକ ସାର୍ବଜନୀନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଏଭଳି ଅଶାଳୀନ ଆଚରଣ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବରଖାସ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ମନୋଜ ଏହା ଉପରେ କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବାକୁ ମନା କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟରେ ବିଜେପି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି କି ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରୀ ଜଣକ କିଛି ଅଭିଯୋଗ କରିନଥିଲାବେଳେ ବାମପନ୍ଥୀ ଦଳଗୁଡିକ କାହିଁକି ମୁଣ୍ଡ ଖେଳାଉଛନ୍ତି? ସେମାନେ ପୂର୍ବରୁ ରାଜ୍ୟର ବିଜେପି ସରକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପ୍ରାସଙ୍ଗିକ ବିଷୟ ଉତ୍ଥାପନ କରିଆସୁଥିଲେ । ଏବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଆଉ ପାଦେ ଆଗକୁ ଯାଇ ବିଜେପି ମନ୍ତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଚରିତ୍ର ହନନ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି ।