PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମ୍ବଲପୁର : ନାକଟିଦେଉଳରେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଚାଷୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • Tokyo Olympics : ଭାରତକୁ ପ୍ରଥମ ପଦକ, ଭାରଉତ୍ତୋଳନରେ ମୀରାବାଈ ଚାନୁ ଜିତିଲେ ରୌପ୍ୟ ପଦକ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ହୀରାକୁଦ ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜଳଭଣ୍ଡାରକୁ ପ୍ରବେଶ କରୁଛି ୭୭ ହଜାର କ୍ୟୁସେକ ଜଳ, ପୁଣି ଗେଟ୍ ଖୋଲିବା ନେଇ ବାଜିଲା ସାଇରନ୍
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳନ୍ଦୀ ନଦୀର ହଦଗଡ ଡ୍ୟାମରୁ ହୋମିଓପାଥି ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଦୁଇ ଦିନ ତଳୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଘର ଭିତରୁ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଝିଅ ଘର ଲୋକେ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ନାଳରେ ଭାସିଗଲେ ଓରିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ପୁରୁଣାପାଣି ପାଣି ଗାଁର ଗୁରଦେବ ନାୟକ
  • ||
  • ବାନ୍ଦୀପୋରା : ଆତଙ୍କବାଦୀ-ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀ ମୁହାଁମୁହିଁ, ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସଫା
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଟକ୍କର: ଭାରତୀୟ ପୁରୁଷ ହକି ଦଳର ଦମଦାର ବିଜୟ, ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ ୩-୨ରେ ଦେଲା ମାତ୍‌
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କେନାଲରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫୪୪୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୬୪ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ୨୯ ଦିନ ପରେ ରତ୍ନବେଦିକୁ ଫେରିଲେ ମହାବାହୁ, ଆଜି ମିଳିବ ନୀଳାଚଳ ଅବଢ଼ା
  • ||

ମୋଦିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଅଗରତାଲା,୧୨ ।୨(ଏଜେନ୍ସି): ଶନିବାର ତ୍ରିପୁରାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଏକ ରାଲିରେ ସେଠାକାର ଜଣେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଶନିବାର ଏହି ରାଲି ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏଥିରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଅତିଥିମାନେ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ଥିଲାବେଳେ ମନ୍ତ୍ରୀ ମନୋଜ କାନ୍ତି ଦେବ ରାଜ୍ୟର ସାମାଜିକ କଲ୍ୟାଣ ଏବଂ ସାମାଜିକ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାନ୍ତନା ଚକମାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାକୁ ପଛପଟରୁ ଧରୁଥିବାର ଏବଂ ଚକମା ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଛାଟି ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ସଂଯୋଗବଶତଃ ଚକମା ହେଉଛନ୍ତି ଆଦିବାସୀ ସମୁଦାୟର ଏବଂ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟର ଏକମାତ୍ର ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରୀ ।

ଏହି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ପରେ ବାମପନ୍ଥୀ ଦଳଗୁଡିକ ଏକ ସାର୍ବଜନୀନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଏଭଳି ଅଶାଳୀନ ଆଚରଣ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବରଖାସ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ମନୋଜ ଏହା ଉପରେ କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବାକୁ ମନା କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟରେ ବିଜେପି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି କି ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରୀ ଜଣକ କିଛି ଅଭିଯୋଗ କରିନଥିଲାବେଳେ ବାମପନ୍ଥୀ ଦଳଗୁଡିକ କାହିଁକି ମୁଣ୍ଡ ଖେଳାଉଛନ୍ତି? ସେମାନେ ପୂର୍ବରୁ ରାଜ୍ୟର ବିଜେପି ସରକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପ୍ରାସଙ୍ଗିକ ବିଷୟ ଉତ୍ଥାପନ କରିଆସୁଥିଲେ । ଏବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଆଉ ପାଦେ ଆଗକୁ ଯାଇ ବିଜେପି ମନ୍ତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଚରିତ୍ର ହନନ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି ।