PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓଡ଼ିଶା: ସୋମବାରରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦୈନିକ ସକାଳେ ମିଳୁଥିବା ମହଲତ କମିଲା ଏଣିକି ଦୈନିକ ୬ ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ୪ ଘଣ୍ଟାକୁ ଖସିଲା କୋହଳ
  • ||
  • ବାହାଘରରେ ସର୍ବାଧିକ ୨୫ ଜଣ ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବଢିଲା ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଜୁନ ୧ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଯଶିପୁର ନିର୍ବାଚନୀ ମଣ୍ଡଳୀର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ କମଳାକାନ୍ତ ନାୟକଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ କେନ୍ଦୁଝର ମେଡିକାଲରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ସଇଁତଳା: ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୩୫୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ୩୨୧ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସମ୍‌ ସହଯୋଗରେ ପୁରୀରେ ଖୋଲିବ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୋଭିଡ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌, ୧୯ରୁ ସେବା ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଉପରମୁହାଁ ପାରଦ, ତାତିରେ ଛଟପଟ ଜନଜୀବନ, ଆହୁରି ୪ ଦିନ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବ୍ରହ୍ମ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଖୋଲିଲା ବଦ୍ରିନାଥଙ୍କ ଧାମ, ବିନା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁରେ ହେଲା ଦ୍ଵାର ଫିଟା ନୀତି
  • ||

ମୋଦିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଅଗରତାଲା,୧୨ ।୨(ଏଜେନ୍ସି): ଶନିବାର ତ୍ରିପୁରାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଏକ ରାଲିରେ ସେଠାକାର ଜଣେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଶନିବାର ଏହି ରାଲି ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏଥିରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଅତିଥିମାନେ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ଥିଲାବେଳେ ମନ୍ତ୍ରୀ ମନୋଜ କାନ୍ତି ଦେବ ରାଜ୍ୟର ସାମାଜିକ କଲ୍ୟାଣ ଏବଂ ସାମାଜିକ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାନ୍ତନା ଚକମାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାକୁ ପଛପଟରୁ ଧରୁଥିବାର ଏବଂ ଚକମା ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଛାଟି ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ସଂଯୋଗବଶତଃ ଚକମା ହେଉଛନ୍ତି ଆଦିବାସୀ ସମୁଦାୟର ଏବଂ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟର ଏକମାତ୍ର ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରୀ ।

ଏହି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ପରେ ବାମପନ୍ଥୀ ଦଳଗୁଡିକ ଏକ ସାର୍ବଜନୀନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଏଭଳି ଅଶାଳୀନ ଆଚରଣ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବରଖାସ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ମନୋଜ ଏହା ଉପରେ କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବାକୁ ମନା କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟରେ ବିଜେପି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି କି ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରୀ ଜଣକ କିଛି ଅଭିଯୋଗ କରିନଥିଲାବେଳେ ବାମପନ୍ଥୀ ଦଳଗୁଡିକ କାହିଁକି ମୁଣ୍ଡ ଖେଳାଉଛନ୍ତି? ସେମାନେ ପୂର୍ବରୁ ରାଜ୍ୟର ବିଜେପି ସରକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପ୍ରାସଙ୍ଗିକ ବିଷୟ ଉତ୍ଥାପନ କରିଆସୁଥିଲେ । ଏବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଆଉ ପାଦେ ଆଗକୁ ଯାଇ ବିଜେପି ମନ୍ତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଚରିତ୍ର ହନନ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର