PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜଳେଶ୍ୱର: ମହିଳାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ମୃତ ଦେହ ଠାବ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼: କଟକ ଅବକାରୀ ଗୋଇନ୍ଦା ବିଭାଗ ଦ୍ବାରା ୨କିଲୋ ୩୦୦ଗ୍ରାମ ଅଫିମ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସହ ଜଡ଼ିତ ୨୩ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ : ସେବାୟତଙ୍କ ସମେତ ଏକାଧିକ କର୍ମଚାରୀ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ୭ ଦିନ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ, ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନ ଯଥା- ପାର୍କ ସମୁଦ୍ରକୂଳ ବନ୍ଦ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ମେରୁ ଯାତ୍ରା ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମନା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି: ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳ ପାପରମେଟଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜାମୁଝାଡୀ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଅଚିହ୍ନା ଯୁବକର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି: ଜାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇ ୨୫ ଶିକ୍ଷକ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ଡଙ୍କାରୀରେ ବଡ ଧରଣର ଚଢ଼ାଉ, କଳାପଥର ଗାଡି ଜବତ, ଏକାଧିକ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବୋଲଗଡ଼: ବାଇକ୍- ବୁଲେଟ ମୁଁହା ମୁଁହି ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ର-୧୪: ଆଜି ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆର ଥାନା ବୁଢୀଗାଁରର ଘଟଣା- ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀର ପ୍ରେମିକକୁ କଟୁରିରେ ହାଣିଲା ସ୍ୱାମୀ , ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱରରେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ଓ ୫ଟି ସଚିବ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟର କରିବେ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟ: ପୁଣି ୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୧୯୩୦କୁ ଛୁଇଁଲା
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଜି ୧୭୮୪ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରାଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୧୦୩୫ , ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୭୪୯ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ୧୯୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଟିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୩୮ ଓ ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୧୫୨ସଂକ୍ରମିତ
  • ||

ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଅଭିନୟ ଶିଖାଇବା ପାଇଁ କରୁଥିଲେ ଆଡମିଶନ; ହେଲେ ବ୍ଲାକମେଲିଙ୍ଗ କରି ତିଆରି ହେଉଥିଲା ଅଶ୍ଲୀଳ ଭିଡିଓ, ଲକଡାଉନ୍‌ରେ ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି ୨ କୋଟି…

https://aajtak.intoday.in/

ମୁ୍ମ୍ବାଇ: ମୁମ୍ବାଇରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମିଥ୍ୟା ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ସେମାନଙ୍କର ଅଶ୍ଲୀଳ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରି ବିପୁଳ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ଏକ ମାମଲା ସାମନ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।  କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ତଥା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ କରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାରେ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହି ମାମଲାର ଖୁଲାସା ହେବା ପରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳିଯାଇଛି ।

କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଦ୍ୱାରା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି । ସୂଚନା ମୁତାବକ ଏହି ଲୋକମାନେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ପ୍ରାଙ୍କ କଲ୍ ନାମରେ ଡାକିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେମାନେ ଭିଡିଓରେ ଅଶ୍ଳୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅଶ୍ଳୀଳ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ । ଅନେକ ଝିଅଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ ।

କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି ଲୋକମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ଖରାପ ଢଙ୍ଗରେ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମିଥ୍ୟା ତଥ୍ୟ ଦେଇ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରୁଥିଲେ । ସେମାନେ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଭିଡିଓରେ ଅଶ୍ଳୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହିତ ଅଶ୍ଳୀଳ ଶଦ୍ଧ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ ।  କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଲୋକମାନେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଶକୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ପର୍ଶ କରୁଥିଲେ ।

ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗମାନେ ଅଭିନୟ କରିବା ନାମରେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଡାକନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ୫୦୦ ରୁ ୧୫୦୦ ଟଙ୍କା କିମ୍ବା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଦେଉଥିଲେ ।  ଏହା ପରେ ସେମାନେ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନକୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ନେଉଥିଲେ । ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଅନେକ ଝିଅଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ପାଟି ନ ଖୋଲିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲା, କୋଭିଡ ସମୟରେ ଏଭଳି ଭିଡିଓ ସଂଖ୍ୟା ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି, ଯାହା ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି । ଏଥି ସହିତ, ପୋଲିସ୍ କହିଛି ଯେ ସେମାନେ ଏହି ସମସ୍ତ ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଭିଡିଓ ଏଥିରୁ  ହଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ।