ପାକିସ୍ତାନୀ ସାମ୍ବାଦିକ ଭାରତକୁ ଦେଲେ ଧମକ, ହସି ହସି ଗଡିଲେ ଭାରତୀୟ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୨: ଭାରତର ଆକ୍ସନର ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପାକିସ୍ତାନ ଏବେ ଏହାର ପରିଣାମ ଭୋଗୁଛି । ଏବେ ପାକିସ୍ତାନବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଟମାଟୋ କିଣିବା ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିଲାଣି । ତଥାପି ପାକିସ୍ତାନର ମୁହଁ ଭାଙ୍ଗୁନି । ଆପଣ ତ ଶୁଣିଥିବେ ‘ମୁହଁ ଇସ୍ପାତ, ଦେହ ସନିପାତ…’ । ଏଠାରେ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ସେ ଭାରତକୁ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଏହି ଧମକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର ମଜା ଉଡାଇଛନ୍ତି । ଏହି ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ନାଁ ହେଉଛି କେସର ଖୋଖର । ଖୋଖର ପାକିସ୍ତାନୀ ଟିଭି ଚ୍ଯାନେଲ ୨୪ର ସିନିୟର ରିପୋର୍ଟର ।  ଏହି ଚ୍ୟାନେଲ୍ ଲାହୋରରେ ସ୍ଥିତ ।

ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ସାମ୍ବାଦିକ ଜଣକ ଭାରତକୁ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି । ସେ ଭାରତ ଦ୍ୱାରା ଟମାଟର ରପ୍ତାନୀ କରାନଯିବାରୁ କ୍ରୋଧରେ ଜର୍ଜରିତ ହେଉଛନ୍ତି ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନ ଟମାଟୋର ଜବାବ ପରମାଣୁରେ ଦେବ । ପାକିସ୍ତାନ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରାଷ୍ଟ୍ର । ଏବଂ ସେ ଆଟମ ବମକୁ ଡ୍ରଇଂ ରୁମରେ ସଜାଇ ରଖିବାପାଇଁ ନୁହେଁ ବରଂ ଭାରତ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ପାଇଁ ରଖିଛନ୍ତି । ତେବେ ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ସହିତ ମଜାଳିଆ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ଯୁଜର୍ସ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ହିମାଳୟର ଉଚ୍ଚ ଚଟ୍ଟାଣରେ ‘ଭୀଷ୍ମ’ – ଚୀନକୁ ଚେକ୍ ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଭାରତର ଟ୍ୟାଙ୍କ୍

କୃଷି ବିଲ୍ ଉପରେ ମୋହର ମାରିଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି

ଏଠାରେ ସେକ୍ସ ୱାର୍କର ହେବା ପାଇଁ ଅଛି ପ୍ରଥା – ଯୁବତୀମାନଙ୍କ ପସନ୍ଦକୁ ନେଇ କୋର୍ଟ କହିଲେ …

ଜିନ୍‌ଗତ ତ୍ରୁଟି ଥିଲେ କରୋନା ମୁକାବିଲା ମୁସ୍କିଲ ହେବ-ଗବେଷଣା

କରୋନା ଭୂତାଣୁ ବିରୋଧରେ ଅତି ପ୍ରଭାବୀ ଆଣ୍ଟିବଡି ଠାବ କଲେ ଜର୍ମାନ୍‌ ବୈଜ୍ଞାନିକ

ଏବେ ଆଉ ପୁରୁଣା ମିଠା ବିକି ପାରିବେ ନାହିଁ ଦୋକାନୀ !୧ଅକ୍ଟୋବରରୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହି କଥା ଜଣାଇବେ ବ୍ୟବସାୟୀ