PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବଗଡ : ରିଆମାଳ ରେଞ୍ଜ ନୁଆଁଡିହି ସେକ୍ସନ ଖିଲେଇ ଜଙ୍ଗଲରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ବନ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ରୋଗ କଷ୍ଟ ସହିନପାରି ସ୍କୁଲ ହତାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ବୃଦ୍ଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୪ ପଜେଟିଭ୍
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ମାଡ଼ିଆସୁଛନ୍ତି ନୀଳଗିରି ଆଡକୁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ହାତୀ, ଚାଷୀ ଆତଙ୍କିତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ବିପଦ ସଂକେତ ଉପରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି ଜଳକା, ବନ୍ୟା ପାଣି ଘେରରେ ୧୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗ୍ରାମ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଅଟୋରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଗାଡି ଛାଡି ୨ ମାଫିଆ ଫେରାର୍
  • ||

ଘୋଡାରେ ବସି ପରୀକ୍ଷା ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ଛାତ୍ରୀଜଣକ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଭିଡିଓ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୮।୪: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ଘୋଡା ଚଢିକି ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିସାରିଛନ୍ତି। ସ୍କୁଲ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥିବା ଏହି ଛାତ୍ରୀଜଣକ  କେରଳର ତ୍ରିଶୁରରେ ରୁହନ୍ତି, ସେ ଘୋଡା ଚଢି ୧୦ମ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାକୁ ସ୍କୁଲ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଫେସବୁକ୍ ଏବଂ ଟ୍ବିଟରରେ ସେୟାର ଓ ଲାଇକ୍ କରାଯାଉଛି। ଭିଡିଓଟିକୁ ବିଶିଷ୍ଟ ଉଦ୍ୟୋଗପତି ଓ ମହିନ୍ଦ୍ରାର ସଂସ୍ଥାପକ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରୁ ମଧ୍ୟ ହଜାର ହଜାର ଳୋକ ଏହାକୁ ରିଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ’ସୁନ୍ଦର! ଏହି କ୍ଲିପ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଦରକାର। ଏହା ମଧ୍ୟ ଅତୁଲ୍ୟ ଭାରତର ଅଟେ।’ କ‘ଣ ତ୍ରିଶୁରର ଏହି ଝିଅଟିକୁ କେହି ଜାଣିଛନ୍ତି? ମୋତେ ନିଜର ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେଭର ଭାବରେ ତାଙ୍କର ଓ ତାଙ୍କ ଘୋଡାର ଫଟୋ ଦରକାର। ସେ ମୋ ପାଇଁ ହିରୋ… ତାଙ୍କର ସ୍କୁଲ ଯିବାର ଦୃଶ୍ୟ ମୋତେ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆଶାବାଦୀ କରିଦେଇଛି।’

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଝିଅଟି ଏକ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଗହଳି ରାସ୍ତାରେ ଘୋଡା ଚଢିକି ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ ସ୍କୁଲ ୟୁନିଫର୍ମ ପିନ୍ଧିଥିବା ବେଳେ କାନ୍ଧରେ ବ୍ୟାଗ୍ ପକାଇଛନ୍ତି। ଧଳା ଘୋଡାରେ ବସି ଖୁବ୍ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଯାଉଛନ୍ତି। ବହୁ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଏହାକୁ ନାରୀ ସଶକ୍ତିକରଣ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି। ଆଉ କିଛି ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କର ବାହାଦୁରୀକୁ  ନେଇ ମଧ୍ୟ ସାବାସୀ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର