PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ରେଳ ଲାଇନରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନେଇ ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: କପଡ଼ା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟରେ ଅଟୋ ସହ ୨ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସାମନ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୭୫୭ ଜଣ ପଜିଟିଭ, ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ଚୌଦ୍ଵାର : ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ସ୍କୁଟି, ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରେଙ୍ଗାଲି : ହାଇୱାରେ ପିଟିହେଲା କାର୍‌ : ମା’ ଝିଅ ମୃତ, ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ବସିବ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, କୋଭିଡ୍‌ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସହଯୋଗ ଲୋଡ଼ିବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସନ୍ତା ୪ରୁ ୫ଦିନ ପାଗ ଶୁଖିଲା, ବଢ଼ିବ ତାତି, ଆଜି କାଁ ଭାଁ କିଛି ସ୍ଥାନରେ ସ୍ୱଳ୍ପ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଜୁନ ୧୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ, ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ତିନିପର୍ବ
  • ||

ଫେଡେରରଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ କୋହଲି

ମେଲବୋର୍ଣ୍ଣ, ୧୯ ।୧ (ଏଜେନ୍ସି): ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଐତିହିସକ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ ହେବା ପରେ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହ ଆଜି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆନ ଓପନ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଭିଭିଆଇପି ଗ୍ୟାଲେରୀରେ ବସି ଉଭୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଦେଖିଥିଲେ । ମ୍ୟାଚ୍‌ ଦେଖି ସାରିବା ପରେ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଟେନିସ ତାରକା ରୋଜର ଫେଡେରରଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ କୋହଲି । ବେଶ କିଛି ସମୟର ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ପରେ ଫେଡେରରଙ୍କ ସହ କୋହଲି ଦମ୍ପତି ଫଟୋ ଉଠାଇଥିଲେ । ଯେଉଁ ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକୁ କୋହଲି ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ପୃଷ୍ଠାରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।
ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ବିରାଟଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ ହୋଇ ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ପୂର୍ବରୁ ଭାରତ କେବେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମାଟିରେ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍‌ ଜିତି ନଥିଲା । ସେମିତି ଏକାସଙ୍ଗରେ ଉଭୟ ଟେଷ୍ଟ ଓ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍‌ ଜିତିବା ମଧ୍ୟ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଐତିହାସିକ ସଫଳତା ଥିଲା ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର