PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଦଳିଲେ ବିଏମସି କମିଶନର, ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସିଂହ ହେଲେ ନୂଆ କମିଶନର
  • ||
  • ବିନିକା : ପରିବା ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଭ୍ୟାନକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା : ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଲୁଟ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜେଲରେ ପଶିଲା କରୋନା, ୯ କଏଦୀ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରକାଣ୍ଡ, ଯବାନଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବୋରିଗୁମ୍ମା : ବୋରିଗୁମ୍ମା ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଟିକା ନେବାକୁ ଛକାପଞ୍ଝା, ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଫୁ, ଯେତିକି ଆସୁଛି ଅଣ୍ଟୁନି, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଟପିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୯୮୨ ପଜିଟିଭ୍, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫ଲକ୍ଷ ୬୫ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୧୭ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୨୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||

ଶସ୍ତାରେ ବିମାନଯାତ୍ରାର ସୁଯୋଗ: ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଡେ’ ଅଫର, ୯୦୦ ଟଙ୍କାରେ ସେଲ୍ ବାହାର କଲେ ଏହି କମ୍ପାନୀ

source:www.ndtv.com

ଟ୍ରେନର ବଢୁଥିବା ଟିକେଟକୁ ନଜରରେ ରଖି ଲୋକଙ୍କୁ ଏଥିରୁ ଆଶ୍ୱସ୍ତି ଦେବାପାଇଁ ବିମାନ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ସେଲ୍ ଅଫର ଆରମ୍ବ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଦେଶର ମୁଖ୍ଯ ବିମାନ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶସ୍ତାରେ ଟିକେଟ ପାଇବାପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଏହି କମ୍ପାନୀ ଗୁଡିକର ଟିକେଟ ମାତ୍ର ୯୦୦ ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ବ ହେବ । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ, ଏଥିରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ଯାକ୍ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ।

source:www.financialexpress.com

୮୯୯ରେ ମିଳିବ ଟିକେଟ
ଲୋ କଷ୍ଟ ଏୟାରଲାଇନ୍ କମ୍ପାନୀ ଇଣ୍ଡିଗୋ ଓ ବିସ୍ତାରା ୮୯୯ ଟଙ୍କାରେ ସେଲ୍ ଆରମ୍ବ କରିଛନ୍ତି । ଇଣ୍ଡିଗୋ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଉଡାଣ ପାଇଁ ୩୩୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଟିକେଟ୍ ଉପଲବ୍ଧ କରାଉଛି । ଇଣ୍ଡିଗୋର ସେଲ୍ ସୋମବାରରୁ ଆରମ୍ବ କରାଯାଇଛି ଯାହାକି ୧୩ ଫେବୃୟାରୀ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଚାଲିବ । ଯାତ୍ରୀ ୨୬ ଫେବୃୟାରୀରୁ ୨୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ପର୍ଯନ୍ତ ବୁକ୍ ହୋଇଥିବା ଟିକେଟରେ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ ।

source:www.ndtv.com

ଭିସ୍ତାରାର ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଡେ ସେଲ୍
ଭିସ୍ତାରାର ସେଲ୍ ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ବ ହେଉଛି । ଏହି ସେଲ୍ ମଧ୍ୟ ୧୩ ଫେବୃୟାରୀ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଚାଲିବ । ଯାତ୍ରୀ ଏହି ବୁକ୍ ହୋଇଥିବା ଟିକେଟରେ ୨୭ ଫେବୃୟାରୀରୁ ୧୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ ।

ମିଳିବ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍
ଇଣ୍ଡିଗୋ ତରଫରୁ ଆରମ୍ବ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ସ୍କିମ୍ ଅନୁସାରେ ଆମେରିକାନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ କାର୍ଡ ଜରିଆରେ ପେମେଣ୍ଟ କଲେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଦିଆଯାଉଛି । ତେବେ ଆଇବିଏଲ୍ ବ୍ଯାଙ୍କର ଡେବିଟ୍ କିମ୍ବା କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଜରିଆରେ ପେମେଣ୍ଟ କଲେ ୧୫ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ଯାଶବ୍ୟାକ୍ ମିଳୁଛି ।