‘ଭୋଟ୍‌ ଆଖଡ଼ା’ ଭେହିକିଲ୍ ଶୁଭାରମ୍ଭ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୭ ।୪(ବ୍ୟୁରୋ): ନ୍ୟୁଜ୍‌-୭ ପକ୍ଷରୁ ‘ଭୋଟ୍‌ ଆଖଡ଼ା’ ଭେହିକିଲ୍‌ର ଶୁଭାରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ରବିବାର ନ୍ୟୁଜ୍‌-୭ ପରିସରରେ ଏକ ନିରାଡ଼ମ୍ବର ଉତ୍ସବରେ ନ୍ୟୁଜ୍‌୭ର ସିଇଓ ସୁନିଲ କୁମାର ଦାସ ଏହି ଭେହିକିଲର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ‘ପ୍ରମେୟ’ ଓ ‘ନ୍ୟୁଜ୭’ର ଗ୍ରୁପ୍‌ ଏଡିଟର ଗୋପାଳକୃଷ୍ଣ ମହାପାତ୍ର, ନ୍ୟୁଜ-୭ ଏଡିଟର ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ ଦାସ, ବିଜ୍ଞାପନ ବିଭାଗ ଭିପି ଲିଙ୍ଗରାଜ ଲେଙ୍କା, କେଏଚ୍‌ପିଏଲ୍‌ର ଏରିଆ ସେଲ୍‌ସ ମ୍ୟାନେଜର ଶ୍ରୀ ରୂପେଶ, ନ୍ୟୁଜ-୭ର ଆଙ୍କର ମନୋଜ କୁମାର ମହାପାତ୍ର ଏବଂ ଅମର ପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

ଏହି ଭେହିକିଲ୍‌ ୨୧ଟି ଯାକ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ସହିତ ସେଠିକାର ସମସ୍ତ ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିବ । ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଭାବବିନିମୟ କରିବା ସହିତ ନ୍ୟୁଜ୍‌-୭ର ଆଙ୍କରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏକ ଘଣ୍ଟିକିଆ ଲାଇଭ୍‌ ସୋ ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜିତ ହେବ । ଏହି କ୍ରମରେ ‘ଭୋଟ୍‌ ଆଖଡ଼ା’ ଭେହିକିଲ୍‌ ସୋମବାର ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଆସିକା ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ର ଯାତ୍ରା କରିବ । ସେଠାରେ ତିନି ପ୍ରମୁଖ ଦଳରୁ ଆଶାୟୀ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଏକଜୁଟ୍‌ କରିବା ସହ ଏକ ମଞ୍ଚ ଜରିଆରେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଭାବ ବିନିମୟ କରାଯିବ । ଏହା ସହିତ ଆସିକା ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ନ୍ୟୁଜ-୭ର ଆଙ୍କର ମନୋଜ ଭାବ ବନିମିୟ କରେିବ । ସୂଚନାରୁ ପ୍ରକାଶ, ଏହି ଭେହିକିଲ୍‌ ମଧ୍ୟ କେତେକ ବିଧାନସଭା କ୍ଷେତ୍ର ଯାତ୍ରା କରିବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ବିଏମସି ଅଧିକାରୀ

ଆଜିଠୁ ୨୭ ତାରିଖ ଯାଏଁ ମିଳିବ ମାଟ୍ରିକ୍ ‌ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍‌

ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ୧୪ ମୁଣ୍ଡ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୭୧କୁ ବୃଦ୍ଧି

ଓଡ଼ିଶାରେ ‌୬ ହଜାରକୁ ଖସିଲା ଆକ୍ଟିଭ୍‌ କେସ୍: ୨୪ଘଣ୍ଟା ଆଉ ୬୪୨ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ୍, ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩ ଲକ୍ଷ ୧୫ ହଜାର ଟପିଲା

ଆଦିବାସୀ ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା: ୩ ସପ୍ତାହ ପରେ ଜେଲ୍‌ ଗଲେ ଓଏଏସ୍‌ଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର

ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେ.ପି ନଡ୍ଡା