PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ବିବାଦ ମାମଲାରେ ଶୁଣାଣି ଶେଷ, ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ରାୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ଉପକୂଳରେ ବଢ଼ିବ ତାତି, କାଲି ପୁଣି ବର୍ଷିବ
  • ||
  • ଗଜପତି : ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଟାଉନ୍‌ ହଲ୍ ପରିସରରେ ଥିବା ପାର୍କିଂରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୫ଟି କାର୍‌
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କଲଭର୍ଟରେ ପିଟିହେଲା ବରଯାତ୍ରୀ ଗାଡି, ୨ ମୃତ ୫ ଗୁରୁତର
  • ||

ଭାରତ-ପାକ୍ ସେନା ମୁହାଁମୁହିଁ: ରାଜୌରୀ ଓ ପୁଞ୍ଚରେ ପାକିସ୍ତାନ ତରଫରୁ ଫାୟାରିଂ, ଭାରତର ମୁହଁତୋଡ ଜବାବ

source:indianexpress.com

ଶ୍ରୀନଗର ୨୬/୨: ସୀମାରେ ଭାରତ-ପାକ୍ ସେନା ମୁହାଁମୁହିଁ । ଭାରତ ଓ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ଯରେ ଗୁଳିମାଡ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଏଲଓସିରେ ଅନେକ ଅଞ୍ଚଳରେ ପାକିସ୍ତାନ ତରଫରୁ ଫାୟାରିଂ କରାଯାଉଛି । ଅଖନୁର, ରାଜୋରୀ ଓ ପୁଞ୍ଚରେ ପାକିସ୍ତାନ ଗୁଳିମାଡ କରୁଛି । ମେଣ୍ଢର ସେକ୍ଟରରେ ମଧ୍ଯ ପାକିସ୍ତାନୀ ସେନା ଗୁଳିମାଡ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଗୁଳିମାଡର ମୁହଁତୋଡ ଜବାବ ଦେଉଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ସେନା ।

ଜମ୍ମୁ କଶ୍ମୀରର ୩ଟି ସ୍ଥାନରେ ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ କରିଛି  ପାକିସ୍ତାନ । ମେଣ୍ଢର, ପୁଞ୍ଚ୍ ଓ ରାଜୌରୀରେ ପାକିସ୍ତାନ ତରଫରୁ ଭାରୀ ମାତ୍ରାରେ ଗୁଳିମାଡ ହେଉଛି । କୃଷ୍ଣା ଘାଟୀରେ ମଧ୍ଯ ପାକିସ୍ତାନ ତରଫରୁ ଫାୟାରିଂ କରାଯାଉଛି । ସମୁଦାୟ ୫ଟି ସ୍ଥାନରେ ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ଉଲଙ୍ଘନ ହୋଇଛି, ଯାହାର ଜବାବ ଦେଇଛି ଭାରତୀୟ ସେନା ।

ପିଓକେରେ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ପରେ ପାକିସ୍ତାନ ଭୟରେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛି । ଏବଂ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳୁ ସନ୍ଧ୍ଯା ମଧ୍ୟରେ ୫ ଥର ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ କରିସାରିଲାଣି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର