PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଓ ଅନୁଗୁଳରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ନୂଆ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ, ଏମସିଏଲ୍‌ ବୋର୍ଡର ଅନୁମୋଦନ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର କୋଇଲା ଓ ଖଣି ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ସପ୍ତାହାନ୍ତ ସଟଡାଉନର ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ, ଆଉ ଚଳିବନି ‘ଆଇ- କାର୍ଡ’, ବେସରକାରୀ ସଂସ୍ଥାର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ତାଲିକା ମାଗିଲା ପୁଲିସ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ‘ପ୍ରମେୟ’ର ଖଣ୍ଡପଡ଼ା ପ୍ରତିନିଧି ସୋମନାଥ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ ଧକ୍କାରେ ହାତୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କୋଲକାତା : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ହିଂସା, ପୁଣି ଥରେ ଟିଏମସି ଓ ବିଜେପି କର୍ମୀ ହାତାହାତି, ଜଣେ ମୃତ ୬ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୧୯ ଜଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୧୮୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ କରୋନା ବିସ୍ଫୋରଣ, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୬୩୫ ପଜିଟିଭ୍, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫ଲକ୍ଷ ୩୪ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତକୁ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଏଚଓର ସତର୍କ ବାଣୀ, ଘାତକ ହେଉଛି କରୋନାର ନୂଆ ମ୍ୟୁଟାଣ୍ଟ, ଭାରତକୁ ତୀବ୍ର କରିବାକୁ ପଡିବ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଏବେ ମିଳିଛି ସାମାନ୍ୟ ଆଶ୍ୱସ୍ତି, ଦୁଇଦିନ ପରେ ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିବ ତାତି, ୨୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ଧୂଳିଝଡ଼ ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା
  • ||

ଆଉ ପୂର୍ବଭଳି ଦେଖି ପାରିବେନି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ଷ୍ଟାଟସ୍, ଆସିଲା ନୂଆ ଫିଚର୍

source:www.emgigroup.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୨: ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ନିଜ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ନୂଆ ନୂଆ ଫିଚର୍ସ ବାହାର କରିଥାଏ । ଆଉ ଏବେ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଫିଚର୍ସ ଆଣିଛି ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ । WaBetaInfo ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛି ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ‘Ranking’ ନାମକ ଏକ ନୂଆ ଫିଚର ଉପରେ କାମ କରୁଛି । ଏହି ଫିଚର ହ୍ୱାଟ୍ସଆପର ସେହି କଣ୍ଟାକ୍ଟକୁ ଅଟୋମେଟିକାଲି ରାଙ୍କ ଅର୍ଡରରେ ରଖିବ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହ ଆପଣ ଚାଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । WaBetaInfoର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କଣ୍ଟାକ୍ଟଗୁଡିକ ରାକିଂ ଆଧାରରେ ରହିବ ।

ଯଥା- ମେସେଜ ପଠାଇବା ରିସିଭ କରିବା ହେଉଛି normal ranking’ । ମିଡିଆ ପଠାଇବା କିମ୍ବା ରିସିଭ କରିବା good ranking’ ଏବଂ ଶେଷରେ ଯଦି ୟୁଜର ମେସେଜ ଇଗ୍ନୋର କରେ ତେବେ bad ranking’ । ହ୍ୱାଟ୍ସଆପରେ କାହାକୁ ବି କଲ୍ କରିବା ପରେ ତାର ରାକିଂ ବଢିଯିବ । ଗ୍ରୁପରେ କୌଣସି କଣ୍ଟାକ୍ଟକୁ ମେସେଜର ରିପ୍ଲାଏ କିମ୍ବା ଅଧିକ ମେନସନ୍ କରିବା ଭଲ ରାକିଂରେ ଆସିବ । ୟୁଜର କୌଣସି କଣ୍ଟାକ୍ଟର ଷ୍ଟାଟସ୍ ଅପଡେଟକୁ ଦେଖିବା ଓ ଇଗ୍ନୋର କରିବା ପରେ ମଧ୍ଯ ରାକିଂ ସ୍ଥିର କରାଯିବ । ଏହାକୁ ଠିକ୍ ରୂପେ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସଟ୍ ଦିଆଯାଇଛି ।

ୟୁଜର୍ସ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଷ୍ଟାଟସ୍ ରିୟାକ୍ସନର ଅର୍ଡରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବେ, ଯେଉଁଥିରେ କଣ୍ଟାକ୍ଟସ ଟାଇମ୍ ହିସାବରେ ନୁହେଁ ବରଂ ରାକିଂ ହିସାବରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।