PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି ସନ୍‌ସାଇନ୍‌ ସ୍କୁଲ୍‌ ସଭାପତି ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ ଗିରଫ , ମମିତା ମର୍ଡର ମିଷ୍ଟ୍ରିର ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍‌ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୁଖ୍ୟଅଭିଯୁକ୍ତ ଚମ୍ପଟ ପରେ ଜବତ କାରର ବଢ଼ିଲା ସୁରକ୍ଷା, ଗୋବିନ୍ଦଙ୍କ ପରେ କାରକୁ ଉଠାଇଥିଲା ପୁଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଫେରାର୍ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ବଢିଲା ପୁରସ୍କାର ରାଶି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୧ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ରାଶି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୋଷ୍ଟ ଓ୍ବାଣ୍ଟେଡ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ, ଧରାଇ ଦେଲେ ଦିଆଯିବ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ପୁରଷ୍କାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗୋପାଳପୁର ଛକ ନିକଟରେ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ ଓ ଦୁଇ ଜଣ ଆହତ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମହାଲିଙ୍ଗ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମରୁ ପୋତା ଯାଇଥିବା ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଡିଏନଏ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ।
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ଚାଟ୍ ମାଗିବାକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର, ଦମ୍ପତ୍ତି ଆହତ
  • ||
  • ଟିକିଟି: ସିଦ୍ଧ ବାରାହୀ ପୀଠରୁ ଚୋରି, ଦେବୀଙ୍କ ପିତଳ ମୁକୁଟ (ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ କିଲୋ) ସହ ୨୦ ତୋଳାରୁ ଅଧିକ ରୁପା ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୨୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ବନ୍ଦ କୋଠରୀରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ନିଶ୍ଚିତପୁରରେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ଜଳେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ବଜାରସ୍ଥିତ ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ଉପରେ ଚଢାଉ, ୨ କୋଟିରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||

ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାଇଲରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଭଲପାଇବାକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଠିଆ ହେଲେ ସ୍ବାମୀ, ଏହାପରେ ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ହେଲା?

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୫।୩: ଅଧିକାଂଶ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଭାରତ ବ୍ୟତୀତ ଚୀନ ଓ ପାକିସ୍ତାନରେ ଖୁବ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ। କାରଣ ଏଥିରେ ହିରୋ-ହିରୋଇନଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ଏଭଳି ଦେଖାଯାଏ , ଯାହାକୁ ଦେଖି ଦର୍ଶକ ନିଜକୁ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆ ଭିତରେ ହଜାଇ ଦିଏ। ଫିଲ୍ମର ହିରୋମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ପାଇଁ ଅଗ୍ନିପରୀକ୍ଷା ଦେଇ ଶେଷରେ ଜିତିଯାଇଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏଭଳି ପ୍ରକୃତ ଜୀବନରେ ହୁଏ? ହଁ ଆଜ୍ଞା ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଭାବ ଯଦି ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ହୁଏ ତାହା କେତେ ବିପଦଜନକ ତାହାର କଳ୍ପନା ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି କରିନଥିବେ। ଏଭଳି କିଛି ଏକ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀର ଭଲ ପାଇବାର ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ  ଯାଇ ସିଧା ପହଁଞ୍ଚି ଯାଆନ୍ତି ହସ୍ପିଟାଲ।

ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହାର କଳ୍ପନା ଆପଣ କେବେ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେନି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି  ପେନ୍ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଶାଶକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ  ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୋ’ଙ୍କର ଭଲ ପାଇବାକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଠିଆ ହୋଇଯାଆନ୍ତି।   ଯଦି ତାଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ତେବେ ସେ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ମଝିରୁ ହଟାଇ ଦେବେ। ତା ହେଲେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଉପରେ ବିଶ୍ବାସ କରିବେ, ଯଦି ରକ୍ଷା କରିପାରିବେ ନାହିଁ ତେବେ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଭଲପାଇବା ନାହିଁ । ଏଭଳି ଭାବି ପେନ୍  ନିଜ ଜୀବନକୁ ବିପଦରେ ପକାଇଛନ୍ତି।

source: https://www.dailymail.co.uk/

ଏହି ଭିଡିଓଟି ଚୀନର ବୋଲି କୁହାଯାଉଚି। ଭିଡିଓରେ ଯେଉଁ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ତାଙ୍କ ଭିତରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ। ପେନ୍ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୋ’ଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କରି ରାସ୍ତା ମଝିକୁ ଆସି ଯାଆନ୍ତି। ଏହାପରେ   ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୋ’ ରାସ୍ତା ମଝିରୁ ବାରମ୍ବାର ହଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ମାନନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି ସବୁ ଭିତରେ ଏକ କାର ଆସି ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦିଏ। ଯାହାଫଳରେ ପେନ୍  ଏବେ ହସ୍ପିଟାଲରେ  ଅବସ୍ଥାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପେନ୍ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ନିଜେ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା କେବଳ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭଲପାଇବାର ପରୀକ୍ଷା ନେବାକୁ କରିଥିଲେ। ପେନଙ୍କ ଛାତି ଓ ମୁଣ୍ଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ଏହା ସହ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏ ଭଳି ଢଙ୍ଗରେ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିବାରୁ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ପେନଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିବା ଏହି କାରଟି କିନ୍ତୁ କ୍ଷତିଗସ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହାର ଆଗପଟ କାଚ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି। ଏହି  ଭିଡିଓଟି କିନ୍ତୁ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଭିଡିଓଟିକୁ ୨୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଛନ୍ତି।