PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ : ବକ୍ସିଂ ପ୍ରି-କ୍ୱାର୍ଟରରେ ହାରିଲେ ମେରିକମ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ ଗସ୍ତରେ ପଞାୟତିରାଜ, ନଗର ଉନ୍ନୟନ ଓ ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା । ଜଗାକୁ ଭେଟିଲେ, ବିଭିନ୍ନ ସରକାରୀ ଯୋଜନାର ସମୀକ୍ଷା କଲେ ।
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ଖଇରପୁଟ ରାସ୍ତାରେ ବଲେରୋ ଗାଡ଼ି ସହ ୭କ୍ୱିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ- ଜଣେଗିରଫ
  • ||
  • ନାକଟିଦେଉଳ: ବରଗଛରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବକର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସ୍ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ, IAS ଅଶୋକ ମୀନା ହେଲେ ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ଓ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ପ୍ରମୁଖ ସଚିବ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ଆଇନଜୀବୀଙ୍କୁ ମାଡ଼ ପ୍ରତିବାଦରେ ନୀଳଗିରି କୋର୍ଟ ବନ୍ଦ କଲେ ଓକିଲ ସଙ୍ଘ
  • ||
  • କଟକ: ଆସନ୍ତାକାଲି ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଟକ୍କର: ପଦକ ପାଇବା ଦିଗରେ ଆଉ ପାଦେ ବଢିଲେ ସିନ୍ଧୁ, କ୍ୱାର୍ଟର ଫାଇନାଲରେ ପହଁଚିଲେ
  • ||
  • ବକ୍ସିଂ କ୍ବାର୍ଟରରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଭାରତର ସତୀଶ କୁମାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମାଷ୍ଟରକ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଜବତ କଲା ପୁଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଥାମୁନି କରୋନ ମୃତ୍ୟୁ,ରାଜ୍ୟରୁ ଆଉ ୬୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୧୫ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ଘାତକ ସାଜିଲା ଫ୍ରି-ଫାୟାର୍ ଗେମ୍, ଚାଲିଗଲା ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ୨ ଜିଲ୍ଲାରେ ହେବନି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାରର ବନ୍ଦ ହେଲା ୨ଟି ସୁଇଜ ଗେଟ୍, ୧୨ଟି ଗେଟ୍ ଦେଇ ଜଳ ନିଷ୍କାସନ ଜାରି
  • ||

ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାଇଲରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଭଲପାଇବାକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଠିଆ ହେଲେ ସ୍ବାମୀ, ଏହାପରେ ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ହେଲା?

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୫।୩: ଅଧିକାଂଶ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଭାରତ ବ୍ୟତୀତ ଚୀନ ଓ ପାକିସ୍ତାନରେ ଖୁବ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ। କାରଣ ଏଥିରେ ହିରୋ-ହିରୋଇନଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ଏଭଳି ଦେଖାଯାଏ , ଯାହାକୁ ଦେଖି ଦର୍ଶକ ନିଜକୁ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆ ଭିତରେ ହଜାଇ ଦିଏ। ଫିଲ୍ମର ହିରୋମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ପାଇଁ ଅଗ୍ନିପରୀକ୍ଷା ଦେଇ ଶେଷରେ ଜିତିଯାଇଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏଭଳି ପ୍ରକୃତ ଜୀବନରେ ହୁଏ? ହଁ ଆଜ୍ଞା ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଭାବ ଯଦି ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ହୁଏ ତାହା କେତେ ବିପଦଜନକ ତାହାର କଳ୍ପନା ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି କରିନଥିବେ। ଏଭଳି କିଛି ଏକ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀର ଭଲ ପାଇବାର ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ  ଯାଇ ସିଧା ପହଁଞ୍ଚି ଯାଆନ୍ତି ହସ୍ପିଟାଲ।

ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହାର କଳ୍ପନା ଆପଣ କେବେ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେନି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି  ପେନ୍ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଶାଶକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ  ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୋ’ଙ୍କର ଭଲ ପାଇବାକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଠିଆ ହୋଇଯାଆନ୍ତି।   ଯଦି ତାଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ତେବେ ସେ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ମଝିରୁ ହଟାଇ ଦେବେ। ତା ହେଲେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଉପରେ ବିଶ୍ବାସ କରିବେ, ଯଦି ରକ୍ଷା କରିପାରିବେ ନାହିଁ ତେବେ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଭଲପାଇବା ନାହିଁ । ଏଭଳି ଭାବି ପେନ୍  ନିଜ ଜୀବନକୁ ବିପଦରେ ପକାଇଛନ୍ତି।

source: https://www.dailymail.co.uk/

ଏହି ଭିଡିଓଟି ଚୀନର ବୋଲି କୁହାଯାଉଚି। ଭିଡିଓରେ ଯେଉଁ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ତାଙ୍କ ଭିତରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ। ପେନ୍ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୋ’ଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କରି ରାସ୍ତା ମଝିକୁ ଆସି ଯାଆନ୍ତି। ଏହାପରେ   ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୋ’ ରାସ୍ତା ମଝିରୁ ବାରମ୍ବାର ହଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ମାନନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି ସବୁ ଭିତରେ ଏକ କାର ଆସି ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦିଏ। ଯାହାଫଳରେ ପେନ୍  ଏବେ ହସ୍ପିଟାଲରେ  ଅବସ୍ଥାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପେନ୍ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ନିଜେ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା କେବଳ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭଲପାଇବାର ପରୀକ୍ଷା ନେବାକୁ କରିଥିଲେ। ପେନଙ୍କ ଛାତି ଓ ମୁଣ୍ଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ଏହା ସହ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏ ଭଳି ଢଙ୍ଗରେ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିବାରୁ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ପେନଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିବା ଏହି କାରଟି କିନ୍ତୁ କ୍ଷତିଗସ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହାର ଆଗପଟ କାଚ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି। ଏହି  ଭିଡିଓଟି କିନ୍ତୁ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଭିଡିଓଟିକୁ ୨୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର