PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଲାଙ୍ଗୀର:ହାତୀଦାନ୍ତ ରାକେଟକୁ ମାଡିବସିଲା ଏସ୍ ଟି ଏଫ୍ ଟିମ୍, ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି, ବଲାଙ୍ଗୀର ରେଞ୍ଜ ଦେଓଗାଁ ଅଞ୍ଚଳରୁ ରାକେଟ ଧରାପଡ଼ିଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର ନୟାପଲ୍ଲୀରୁ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର ଗିରଫ ମାମଲା , ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୪ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କିଲର( ସମ୍ପଦ ସାହୁ , ପ୍ରଶାନତ ଦାସ), ରିମାଣ୍ଡ ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର ସହରର ଟାଂଗରପାଲିରେ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳ ୧୦.୩୦ ଯାଏ ବିଧାନସଭା ମୁଲତବୀ , ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକରେ ବାହାରିଲାନି କୌଣସି ନିଷ୍କର୍ଷ ବୋଲି କହିଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଗୃହ ସୁପରିଚାଳନା ପାଇଁ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡାକିଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ୧୦ ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ନାକଟିଦେଉଳ: ବାରହା ମାଂସ ଜବତ, ଜନ୍ତୁ ଶିକାର ଅଭିଯୋଗରେ ଶିକାରୀ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ ।
  • ||
  • ଭବାନୀପାଟଣା: ବସ୍‌କୁ ସଜାଡୁଥିଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଅଚାନକ ଗାଡ଼ି ଜେକ ଖସି ଯିବାରୁ ଚକା ତଳେ ଚାପି ହୋଇ ଚାଲିଗଲା ଚାଳକଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୁରୀ ଅଜମେର ଟ୍ରେନରେ ଧୂଆଁ, ଗୋଟିଏ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଧରାପଡିଲେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଜଣେ ଠିକାଦରଙ୍କଠୁ ୧୦ ହଜାର ଲାଞ୍ଚ ନେବା ବେଳେ ଧରାପଡିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଷଷ୍ଠ ଦିନରେ ବିଧାନସଭା ଅଚଳ, ବିରୋଧୀଙ୍କ ଘଣ୍ଟ ମାଡ଼ରେ କମ୍ପିଲା ଗୃହ, ଗଙ୍ଗା ଜଳ ଛିଞ୍ଚିଲା ବିଜେଡି
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ତେଲକୋଇ ଫରେଷ୍ଟ ବିଟ୍‌ରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ନଷ୍ଟକଲେ ଏକର ଏକର ଧାନ ଫସଲ
  • ||
  • ବାଲିକୁଦା : ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ଲୁଟ୍ କରିବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ୩ ଚୋର, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ ଚୋରି ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ OSAP ସିପାହୀ, ନଗଦ ୨ ଲକ୍ଷ ୯୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ରୋଗୀ ଆଣିବାକୁ ଯିବାବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତା ତଳକୁ ଖସିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫୧ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କୋଭିଡ୍
  • ||
  • ଗଜପତି: ଏଟିଏମ୍ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ୩ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: ସ୍ଥାୟୀ ଘରଡିହ ପଟା ପାଇଁ ଦାବି କରିବାରୁ ବାସହରା ହେଲେ ୧୧ ପରିବାର, ରାଜରାସ୍ତାରେ ଶୀତ କାକରରେ କଟୁଛି ଜୀବନ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା: ଭିମସାରରେ ୨ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରେ ଡେଲ୍ଟା ଭାରିଆଣ୍ଟ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି: ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ଫରେଷ୍ଟର, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||

ସାଉଥ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କୁ କେବେ ମିଳିବ ବିଶ୍ୱାସୀ ଜୀବନ ସାଥୀ, ୬ ହଜାର ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ନା’ କରିସାରିଲେଣି ପ୍ରଭାସ

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩।୧୦ : ବାହୁବଲୀ ପ୍ରଭାସଙ୍କର ଆଜି ଜନ୍ମଦିନ। ୧୯୭୯ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ପ୍ରଭାସ ଆଜି ତାଙ୍କର ୪୨ତମ ଜନ୍ମ ଦିବସ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ପୂରା ନାଁ ହେଉଛି ଭେଙ୍କଟା ସତ୍ୟନାରାୟଣ ପ୍ରଭାସ ରାଜୁ ଉପ୍ପଲପଟୀ। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବାହୁବଲୀ’ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ମିଳିଥିଲା ​​। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରାୟ ୧୫୦୦ କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଥିଲା ​​। ଏହା ପରେ ଦେଶ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ‘ବାହୁବଲୀ’ର କ୍ରେଜ ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା।

ପ୍ରଭାସଙ୍କର ଓଜନ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଅତୀତରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ, ଇଏ ସେହି ପ୍ରଭାସ ଯାହାଙ୍କୁ ବିବାହ ପରିବା ପାଇଁ ୬ ହଜାର ଝିଅ ପ୍ରସ୍ତାବ ପକାଇସାରିଛନ୍ତି।  ହଁ, ‘ବାହୁବଲୀ ୨’ର ବିରାଟ ସଫଳତା ପରେ ୬୦୦୦ ଝିଅ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ ।

ପ୍ରଭାବ ଥରକରେ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ସବୁଠୁ ଖାସ୍‌ କଥା ହେଉଛି କି ୧୫୦୦ କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଥିବା ଫିଲ୍ମ ବାହୁବଲୀର ସୁଟ୍‌ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଅଫର ମିଳିଥିଲା, ମାତ୍ର ସେ ସବୁ ଫିଲ୍ମକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ରାତାରାତି ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନଲ ଷ୍ଟାର ବନାଇଦେଇଥିଲା।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଭାସଙ୍କ କିଛି ଫଟୋ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଯାହାପରେ ଲୋକେ ତାଙ୍କର ମଜାକ ଉଡାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ। ଓଜନ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା ମୁସ୍କିଲ ହୋଇପଡ଼ିଥିଲା। ୪୨ ବର୍ଷୀୟ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ମୋଷ୍ଟ ବ୍ୟାଚଲରରେ ସାମିଲ କରାଯାଉଛି। ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାସ ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି। ଖବର ଏହା ବି ଆସିଥିଲା କି, ପ୍ରଭାସ ଏବଂ ଦେବସେନା ମାନେ ଅନୁଷ୍କା ଶେଟ୍ଟୀ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ଦୁହିଁଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ୍‌ ହୋଇଯାଇଛି।