PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନାମରେ ଟେଣ୍ଡର ଫିକସିଙ୍ଗ ଓ ଗ୍ରାନାଇଟ ପଥର ଖଣିଲିଜରେ ଦୁର୍ନୀତିର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପୁର୍ବତନ ସାଂସଦ ତଥା ପିସିସି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ
  • ||
  • କଟକ: ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲ, ୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ଆସାମୀ ନିର୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୂଲ୍ୟବାନ ଖଇର ଗଣ୍ଡି ଓ ଗାଡି ଜବତ କଲା ବନ ବିଭାଗ, ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ: ବାଇକ୍ ଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଧରିବା ସଫଳ ହେଲା କୋରାପୁଟ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ, ୧୫ ବାଇକ୍‌ ଉଦ୍ଧାର, ୩ ଚୋର ଗିରଫ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ଅଲିପିଙ୍ଗଳ ବାଲିଘାଟରେ ପୁଣି ଚଢ଼ଉ କଲେ ତହସିଲଦାର , ୭ରୁ ଅଧିକ ହାଇଓ୍ବା ଜବତ, ମାଲିକ ମହଲରୁ ତେଜୁଛି ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଉଛି ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆଉ ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୯୫୭ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ୨୩ ତାରିଖ ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ଯାଏଁ କଟକଣା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଏବର୍ଷ ୩ ଦିନ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଦଇତାପତି ସେବାୟତଙ୍କ ପ୍ରବେଶ, ୨୩ରେ ସେନାପଟା ଲାଗି ନୀତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାର ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା, ଆଜି ୧୨ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି
  • ||

ଯେବେ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ସହ ମୋଦିଙ୍କ ହେଲା ସାକ୍ଷାତ, ଟ୍ବିଟ୍ କଲେ ‘ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଜିନ୍ଦାବାଦ ଥା, ହେ, ଔର ରହେଗା’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୮।୪: ନିକଟରେ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଆଜି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସାକ୍ଷାତ ସମୟର ଫଟୋ ମୋଦି ନିଜର ଟ୍ବିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ସନ୍ନିଙ୍କର ଯୋରଦାର ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ସନ୍ନିଙ୍କର  ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ଗଦର: ଏକ ପ୍ରେମକଥା’ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡାଇଲଗ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି। ମୋଦି ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଜିନ୍ଦାବାଦ ଥା, ହେ ଔର ରହେଗା’।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି,ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ବେଳେ ମୋତେ ଗୋଟିଏ କଥା ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି। ତାହା ହେଲା ତାଙ୍କର ବିନମ୍ରତା ଓ ସୁନ୍ଦର ଭାରତ ତିଆରି କରିବାର ଦୃଢ ଇଛାଶକ୍ତି। ଆଜି ତାଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରି ଖୁବ୍ ଖୁସି ଲାଗିଲା। ଆମେ ସମସ୍ତେ ଗୁରୁଦାସପୁରରୁ ତାଙ୍କର ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛୁ।  ଆମ ଦୁହେଁ ଗୋଟିଏ କଥାରେ ସହମତ- ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଜିନ୍ଦାବାଦ ଥା, ହୈ ଔର ରହେଗା।’ ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେବା ପରେ ସନ୍ନିଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ପଞ୍ଜାବର ଗୁରୁଦାସପୁରରୁ ଟିକେଟ ଦିଆଯାଇଛି।  ସେଠାରେ ସନ୍ନିଙ୍କର ମୁକାବିଲ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସୁନିଲ ଜାଖଡଙ୍କ ସହ ହେବ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର