PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓଡ଼ିଶା: ସୋମବାରରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦୈନିକ ସକାଳେ ମିଳୁଥିବା ମହଲତ କମିଲା ଏଣିକି ଦୈନିକ ୬ ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ୪ ଘଣ୍ଟାକୁ ଖସିଲା କୋହଳ
  • ||
  • ବାହାଘରରେ ସର୍ବାଧିକ ୨୫ ଜଣ ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବଢିଲା ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଜୁନ ୧ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଯଶିପୁର ନିର୍ବାଚନୀ ମଣ୍ଡଳୀର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ କମଳାକାନ୍ତ ନାୟକଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ କେନ୍ଦୁଝର ମେଡିକାଲରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ସଇଁତଳା: ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୩୫୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ୩୨୧ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସମ୍‌ ସହଯୋଗରେ ପୁରୀରେ ଖୋଲିବ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୋଭିଡ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌, ୧୯ରୁ ସେବା ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଉପରମୁହାଁ ପାରଦ, ତାତିରେ ଛଟପଟ ଜନଜୀବନ, ଆହୁରି ୪ ଦିନ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବ୍ରହ୍ମ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଖୋଲିଲା ବଦ୍ରିନାଥଙ୍କ ଧାମ, ବିନା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁରେ ହେଲା ଦ୍ଵାର ଫିଟା ନୀତି
  • ||

ଏହି କଥାରେ ରାଗିଯାନ୍ତି ମାଧୁରୀ, ଖୁଲାସା କଲେ ଅନିଲ କପୁର

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮।୨(ଏଜେନ୍ସି): ବଲିଉଡର ଧକ୍ ଧକ୍ ଗାର୍ଲ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଅଜଣା କଥା ଖୋଲିଛନ୍ତି ଅନିଲ କପୁର।  ’ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ରେ  ଗତ ଶନିବାର-ରବିବାର ’ଟୋଲାଲ ଧମାଲ’ ଟିମକୁ ଯୋରଦାର ମସ୍ତି ମୁଡରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏଥିରେ ଅତିଥି ଭାବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଅନିଲ କପୁର, ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ, ଅଜୟ ଦେବଗନ, ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ ଓ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦେଶକ ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର। ଏହି ସମୟରେ ଅନିଲ କାପୁରଙ୍କୁ କପିଲ ତାଙ୍କ କୋ-ଷ୍ଟାର ମାଧୁରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ  ପଚାରିଥିଲେ । କପିଲ କହିଥିଲେ ସାର, ଆପଣ ମାଧୁରୀ ମାଡ୍ୟାମଙ୍କ ସହ  ୧୭ଟି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଏବେ ଆଉ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଆସୁଛି।  ଏତେ ଦିନ କାମ କରିବା ଭିତରେ ଆପଣ ପରସ୍ପରକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିପାରିଥିବେ। ତେଣୁ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏଭଳି କିଛି କଥା କୁହନ୍ତୁ ଯାହାକୁ ଅନ୍ୟ କେହି ଜାଣିନଥିବେ। ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଶୁଣି ମାଧୁରୀ କହିଥିଲେ ମୋତେ ଜଣାଅଛି କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଅନିଲ କୁହନ୍ତୁ। ଏହାପରେ ଅନିଲ କପୁର କହିଥିଲେ ଲେଡିସ୍ ଫାର୍ଷ୍ଟ।  ମାଧୁରୀ କହିଥିଲେ ଅନିଲଙ୍କର ଗୋଟେ ଭିନ୍ନ ଅଭ୍ୟାସ ରହିଛି। ସେ କେବେ ନିଜର ପ୍ଳେଟରୁ ଖାଆନ୍ତି ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସବୁ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ବସୁ ସେତେବେଳେ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ଲେଟରେ ଖାଇବା ଚେକ୍ କରନ୍ତି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ବୁଲିବୁଲି ମଧ୍ୟ ଖାଆନ୍ତି। ଏହାପରେ ଅନିଲ କହିଥିଲେ ମାଧୁରୀ ସବୁବେଳେ ପ୍ରାୟ ଶାନ୍ତ ରୁହନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ କଥାରେ ସେ ନିଜ ରାଗକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରନ୍ତି  ନାହିଁ। ତାହା ହେଲା ଲଞ୍ଚ ଟାଇମରେ ତାଙ୍କୁ ଯଦି ଖାଇବାକୁ ନମିଳେ ତେବେ ରାଗି ଯାଆନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର