PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହୀରାକୁଦରେ ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ୧୩୦ କୋଟି ବ୍ୟୟ ହେବ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର- ପ୍ରେମିକାକୁ ଜୀଅନ୍ତା ଜାଳିଦେବା ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅଗଷ୍ଟ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରୁ +୨ ନାମଲେଖା ପ୍ରକ୍ରିୟା, ଜୁଲାଇ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ବିସ୍ତୃତ ତଥ୍ୟ ଅପଡେଟ୍‌ ପାଇଁ ଜୁନିୟର୍‌ କଲେଜଗୁଡ଼ିକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାରର ଖୋଲିଲା ଆଉ ୪ଟି ଗେଟ୍, ୧୪ଟି ଗେଟ୍ ଦେଇ ଜଳ ନିଷ୍କାସନ ଜାରି
  • ||
  • ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଓ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଘରେ ଟିକା ଦେବା ମାମଲା : ରାଜ୍ୟ ସରକାର ନେଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ଓ କୌଣସି ପରିଚୟ ପତ୍ର ନଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରାଜେନ୍ଦ୍ର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ୟୁଜିସି ମାନ୍ୟତା ନମିଳିବା ପ୍ରସଙ୍ଗ, ଭିସିଙ୍କୁ ଭେଟି ଆଲୋଚନା କଲା ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଅଗଷ୍ଟରୁ ଅକ୍ଟୋବର ଭିତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହରୀ : ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ନୀଳଗିରି ନିକଟ ଆମ୍ବଡିହା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ମେଡ଼ିକାଲକୁ ବିଲେଇ କାମୁଡ଼ା ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ୍ ନେବାକୁ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମହିଳା ମୃତ, ମୃତ ମହିଳା ହେଲେ ଖନ୍ତାପଡା ଥାନା ବରୁଣସିଂ ଗ୍ରାମର ଭିକା ଦାସଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତୁଳସୀ
  • ||
  • କଟକ : ଚୌଦ୍ଵାର କଲେଜ ପଛପଟ ସାହିରେ ଲୁଟ୍, ଘରେ କେହି ନଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଲୁଟି ନେଲେ ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ନୁରୁବାଦଡା ଗ୍ରାମରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଧକ୍କାରେ ବାଇକ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟାର ଚାଲିଛି ଅଡିଟ୍, ଶେଷ ହେବାକୁ ଆଉ ୧୦ ରୁ ୧୫ ଦିନ ସମୟ ଲାଗିବ : ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • କେସିଙ୍ଗା : କେସିଙ୍ଗା ପରିଦର୍ଶନ ସହ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ କାମର ସମୀକ୍ଷା କଲେ ପିଡି ଡିଆରଡିଏ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କର୍ଣ୍ଣାଟକର ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ବାସବରାଜ ବୋମାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଚୋରି ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ଗିରଫ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି କରି ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲା ଚୂନଲଗା ଚାକରାଣୀ, ସାଲିହାସାହିରୁ ଧରିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ରାତି ଅଧରେ ଧାରଣାରତ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ, ମାଡ଼ ମାରି ଗାଳିଗୁଲଜ କଲେ ୫ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫୭୦୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୦୩ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଅଣାୟତ୍ତ ଡେଙ୍ଗୁ, ଜୀବନ ସହ ଖେଳୁଛି ବିଏମ୍‌ସି, ମାଡ଼ିଚାଲିଛି ଏଡିସ୍‌ ମଶା ବଂଶ
  • ||

ଏହି କଥାରେ ରାଗିଯାନ୍ତି ମାଧୁରୀ, ଖୁଲାସା କଲେ ଅନିଲ କପୁର

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮।୨(ଏଜେନ୍ସି): ବଲିଉଡର ଧକ୍ ଧକ୍ ଗାର୍ଲ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଅଜଣା କଥା ଖୋଲିଛନ୍ତି ଅନିଲ କପୁର।  ’ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ରେ  ଗତ ଶନିବାର-ରବିବାର ’ଟୋଲାଲ ଧମାଲ’ ଟିମକୁ ଯୋରଦାର ମସ୍ତି ମୁଡରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏଥିରେ ଅତିଥି ଭାବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଅନିଲ କପୁର, ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ, ଅଜୟ ଦେବଗନ, ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ ଓ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦେଶକ ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର। ଏହି ସମୟରେ ଅନିଲ କାପୁରଙ୍କୁ କପିଲ ତାଙ୍କ କୋ-ଷ୍ଟାର ମାଧୁରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ  ପଚାରିଥିଲେ । କପିଲ କହିଥିଲେ ସାର, ଆପଣ ମାଧୁରୀ ମାଡ୍ୟାମଙ୍କ ସହ  ୧୭ଟି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଏବେ ଆଉ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଆସୁଛି।  ଏତେ ଦିନ କାମ କରିବା ଭିତରେ ଆପଣ ପରସ୍ପରକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିପାରିଥିବେ। ତେଣୁ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏଭଳି କିଛି କଥା କୁହନ୍ତୁ ଯାହାକୁ ଅନ୍ୟ କେହି ଜାଣିନଥିବେ। ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଶୁଣି ମାଧୁରୀ କହିଥିଲେ ମୋତେ ଜଣାଅଛି କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଅନିଲ କୁହନ୍ତୁ। ଏହାପରେ ଅନିଲ କପୁର କହିଥିଲେ ଲେଡିସ୍ ଫାର୍ଷ୍ଟ।  ମାଧୁରୀ କହିଥିଲେ ଅନିଲଙ୍କର ଗୋଟେ ଭିନ୍ନ ଅଭ୍ୟାସ ରହିଛି। ସେ କେବେ ନିଜର ପ୍ଳେଟରୁ ଖାଆନ୍ତି ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସବୁ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ବସୁ ସେତେବେଳେ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ଲେଟରେ ଖାଇବା ଚେକ୍ କରନ୍ତି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ବୁଲିବୁଲି ମଧ୍ୟ ଖାଆନ୍ତି। ଏହାପରେ ଅନିଲ କହିଥିଲେ ମାଧୁରୀ ସବୁବେଳେ ପ୍ରାୟ ଶାନ୍ତ ରୁହନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ କଥାରେ ସେ ନିଜ ରାଗକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରନ୍ତି  ନାହିଁ। ତାହା ହେଲା ଲଞ୍ଚ ଟାଇମରେ ତାଙ୍କୁ ଯଦି ଖାଇବାକୁ ନମିଳେ ତେବେ ରାଗି ଯାଆନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର