JNU ଆନ୍ଦୋଳନରେ କାହିଁକି ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, କିଏ ନେଇଥିଲା ନିଷ୍ପତ୍ତି ? ଛପାକର ନିର୍ଦ୍ଦେଶିକା ଖୋଲିଲେ ଗୁମର…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫।୧ : ଜେଏନୟୁ ହିଂସା ପରେ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ବୟାନବାଜି ଓ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ପଛରେ ନାହାନ୍ତି। ବଲିଉଡ଼ କଳାକାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ମଧ୍ୟ ଜେଏନୟୁ ପହଞ୍ଚି ବାମପନ୍ଥୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ଯାହାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏବଂ ରାଜନୈତିକ ମହଲରେ ଝଡ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । କିଛିଜଣ ଦୀପିକାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ବାହାରିଥିବା ବେଳେ ଆଉ କିଛି ତାଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ।

ଜେଏନୟୁ ପରିସରରେ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରୁ ଆରମ୍ଭ କରି କ୍ଷମତା ରାଜନୀତିରେ ଏକ ନୂଆ ଝଡ଼ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ତେବେ ଜେଏନୟୁ ଆନ୍ଦୋଳନରେ ଦୀପିକା ସାମିଲ ହେବା ନେଇ ଏନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଥିବାବେଳେ ଏହାକୁ ନେଇ ଏକ ନୂଆ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଜେନଏୟୁରେ ସାମିଲ ହେବା ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଥିଲା ବୋଲି ଫିଲ୍ମ ‘ଛପାକ’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶିକା ମେଘନା ଗୁଲଜର କହିଛନ୍ତି । ମେଘନା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରି କହିଛନ୍ତି କି, ‘ନିଜର ଦୃଷ୍ଟିଭଙ୍ଗୀ ବଦଳାଓ ଏବଂ ଏସିଡ଼ ପୀଡ଼ିତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରିବାର କାରଣ ଦେଖ ।’

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପୁଣି ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ ନିରାଶ କଲେ ସଲମାନ୍, ସେଲ୍ଫି ନେଉଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ସହ କଲେ ଏମିତି…

ଗ୍ରାମୀ ଆଓ୍ବାର୍ଡରେ ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍ସକୁ ନେଇ ଟ୍ରୋଲ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା,ଏବେ ସମର୍ଥନରେ ଆସିଲେ ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

ଲତା ମଙ୍ଗେସକରଙ୍କ କୋଳରେ ଥିବା ଶିଶୁଟି ଏବେ ବଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାର, ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏହି ପୁରୁଣା ଫଟୋ

ମ୍ୟାନ୍ ଭର୍ସେସ୍ ୱାଇଲ୍ଡରେ ନଜର ଆସିବେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ରଜନୀକାନ୍ତ