PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୫ଟାରେ କୋଭିଡ଼ ନେଇ ସମିକ୍ଷା କରି​‌ବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବ ନିର୍ବାଚନ: ପଞ୍ଜାବ ପାଇଁ ଆପ୍‌ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଚେହେରା ହେଲେ ଭାଗୱତ ମାନ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ବଡ଼ ଘୋଷଣା, ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥାଇ ମୃତ୍ୟୁ ହେଲେ ମିଳିବ ୩୦ଲକ୍ଷ ଅନୁକୁମ୍ପା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୮୦ ହଜାର ଟପିଲା ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧,୦୮୬ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଏଟିଏମ୍‌ରୁ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ୨ ଯୁବକ, ଗ୍ୟାସ୍ କଟର ମେସିନ୍ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗାଏବ ହେବ ଶୀତ, ୨ ଦିନ ଘନ କୁହୁଡ଼ି, ୨୩ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୨ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ୧୮ ବର୍ଷର ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ ପକାଇଲେ ସାଉଥ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର ଧନୁଷ-ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା, ଟ୍ଵିଟ୍ କରି ଦେଲେ ସୂଚନା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍‌ରୁ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||

ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଧରା ପଡିବାରୁ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକରି ଛୁରୀରେ ଖଣ୍ଡ-ଖଣ୍ଡ କରି ରୋଷେଇ ଘରେ ପୋତିଦେଲେ ସ୍ତ୍ରୀ, ଭୟଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଦେଖୁଥିଲା ୬ ବର୍ଷର ନିରୀହ ଝିଅ…

ମୁମ୍ବାଇ: ମୁମ୍ବାଇର ଡାହିସର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ୬ ବର୍ଷର ନିରୀହ ଝିଅ ଦ୍ବାରା ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ଝିଅଟି ପୋଲିସକୁ କହିଛି ଯେ ତାଙ୍କ ଆଖି ସାମ୍ନାରେ ମାଆ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ।

ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ୧୧ ଦିନ ପରେ ନିରୀହ ଝିଅ ପୋଲିସକୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା। ନିରୀହ ଝିଅ ଠାରୁ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଶବକୁ ପତ୍ନୀ ନିଜେ ରୋଷେଇ ଘରେ ପୋତି ଦେଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ।

ରାଏସ୍ ୨୦୧୨ରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗୋଣ୍ଡାଠାରେ ଶାହିଦାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହ ପରେ ଦୁହେଁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସି ଡାହିସର ପୂର୍ବର ଖାନ କମ୍ପାଉଣ୍ଡରେ ଥିବା ଏକ ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିଲେ । ରାହି ନିଜେ ଡାହିସର ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ କପଡା ଦୋକାନରେ କାମ କରୁଥିବା ବେଳେ ପତ୍ନୀ ଅଢେଇ ବର୍ଷର ପୁଅ ଏବଂ ୬ ବର୍ଷର ଝଇ ସହିତ ଘରେ ରହୁଥିଲେ ।

ଇତି ମଧ୍ୟରେ, ଶାହିଦା ପଡ଼ିଆରେ ରହୁଥିବା ଅନିକେଟ୍ ଛଦ୍ମନାମ ଅମିତ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସହ ଏକ ଅନ icit ତିକ ସମ୍ପର୍କ | ଯେତେବେଳେ ଏହି ମାମଲା ସମ୍ଭ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବାରମ୍ବାର ବିରୋଧର କଥାକୁ ଶାହିଦା ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଅମିତଙ୍କ ସହ ରାଏଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇବାକୁ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

୧୧ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ, ଯେତେବେଳେ ଶାହିଦା ଏବଂ ଅମିତ ଏକ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ, ହଠାତ୍ ରାଏସ୍ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ତା’ପରେ ଘରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଛୁରୀରେ ଦୁହେଁ ରାଏସଙ୍କ ଗଳା କାଟିଦେଲେ । ଏହି ସମୟରେ, ୬ ବର୍ଷର ଝିଅ ଏବଂ ଅଢେଇ ବର୍ଷର ଭାଇ ସହିତ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା ​​। ଶାହିଦା ତାଙ୍କ ୬ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ କାହାକୁ କିଛି କୁହନ୍ତି ତେବେ ସେ ତାଙ୍କୁ ପିତାଙ୍କ ପରି କାଟି ମାଟିରେ ପୋତି ଦେବେ ।

ଶାହିଦା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ରାଏସଙ୍କ ଶରୀରକୁ ଖଣ୍ଡ,ଖଣ୍ଡ କରି ରୋଷେଇ ଘରେ ପୋତି ଦେଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ରାଏସଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏକ କଲ କଲେ, ଶାହିଦା କହୁଥିଲେ ଯେ ରାଏସ ତାଙ୍କୁ କିଛି ନ ଜଣାଇ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ।

ଶାହିଦା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ରାଏସଙ୍କ ବନ୍ଧୁମାନେ ନିଖୋଜ ହେବାର ତଥ୍ୟ ହଜମ କରି ପାରିନଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ରାଏସର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଡାହିସର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ନିଖୋଜ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ପରେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ରାଇସଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ଶାହିଦା ମଧ୍ୟ ନିଜ ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ।