PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂକ୍ରମଣ ମୁହାଁ ଓଡ଼ିଶା, ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିଲେ ଟେଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ : ଜନସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ତଳକୁ ଖସିଲା ଟ୍ରକ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଡ୍ରାଇଭର୍
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ :ଢେଙ୍କାନାଳ ସିଭିଲ କୋର୍ଟକୁ ସିଲ , ୧୦ରୁ ଅଧିକ କର୍ମଚାରୀ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଘୋଷଣା କଲା ପୌରପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ତଳମୁହାଁ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଦଶମ ଓ ଦ୍ଵାଦଶ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ : ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଅଜଣା ଗାଡି, ଜଣେ ମୃତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାଟଣା: ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଦୁଇ ପରିବାର ଭିତରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ, ବଡ଼ ଭାଇ ମୁଣ୍ଡରେ ପଥର ଛେଚିଦେଲେ ସାନ ଭାଇର ପରିବାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଇଁ ଗାନ୍ଧୀ ମାର୍ଗରେ ହେଉଛି ଫୁଲଡ୍ରେସ୍ ରିହର୍ସଲ, ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ପାଇଁ ଟ୍ରାଫିକ୍ କଟକଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ତଳକୁ ଖସିଲା ସଂକ୍ରମଣ ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ: ପରିବା ବୋଝେଇ ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଜଣେ ମୃତ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ: ବାଲୁକା ଶିଳ୍ପୀ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ସୁଦର୍ଶନ ପଟ୍ଟନାୟକ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମାସେ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଫେରିଲା ୧୨ ଫୁଟର ଅହିରାଜ, ଢ଼େଲାମାଡ଼ରେ ଭାଙ୍ଗିଥିଲା ପିଞ୍ଜରା ହାଡ଼
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଉ ଦୁଇ ଦିନ ଭିଜିବ ଓଡ଼ିଶା, ଉପକୂଳ ସମେତ ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍ୱଳ୍ପରୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍‌ରୁ ୨ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୨ ମାଫିଆ ଗିରଫ
  • ||

‘କୁମ୍କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟ’ ସୋ’ ଛାଡ଼ିଲେ ତନୁ, ଆଗକୁ ଆଉ ୩ କଳାକାର ଛାଡିବେ

ଭୁବନେଶ୍ବର,୨୦/୨: ହଟ୍, ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ସେକ୍ସି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲୀନା ଜୁମାନିଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି କିଛି ହୋଇଛି, ତାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ବି ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ। ଏକ୍ତା କପୁରଙ୍କ ସୋ ‘କୁମ୍କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟ’ ଛାଡ଼ିବାକୁ ସେ ଏବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇସାରିଛନ୍ତି। ଲୀନା ଜୁମାନି ଏହି ସିରିଏଲରେ ତନୁ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ।

ଟିଆରପିରେ ଧମାଲ ମଚାଉଥିବା ଜିଟିଭିର ଏହି ହିଟ୍ ସୋ’ କୁମ୍କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟ ଗତ ୫ ବର୍ଷ ହେଲାଣି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିତିବାରେ ଲାଗିଛି। ଟିଭିର ଏହି ପସନ୍ଦିଆ ସୋ’କୁ ଡିନର ଟାଇମ୍ର ଆଦରଣୀୟ ସୋ’ ବୋଲି କୁହାଯାଏ।  ​‌ସୋ’ର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରଜ୍ଞା ଓ ଅଭିନେତା ଅଭିଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ଢ଼େରସାରା ଭଲପାଇବା ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଗକୁ ବି ଦେବେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତଙ୍କର ବିଶ୍ବାସ ରହିଛି।

ଏବେ ଏହି ସୋରେ ଆସିଛି ଏକ ବଡ଼ ଟ୍ବିଷ୍ଟ। ଭାବ, ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା, ଝଗଡ଼ା, ଭଲପାଇବା, ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଭିତରେ ଚାଲିଥିବା ଏହି ସୋ’ ଯୁବଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ବେଶି ଆକୃଷ୍ଟ କରିପାରିଛି। ସିରିଏଲରେ ଏବେ ୨୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ବର କାହାଣୀକୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏଥିରେ ଅଭି ଏବଂ ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ଯାଆଁଳା ଝିଅ ନଜର ଆସିବେ। ସିରିଏଲରେ ତନୁଙ୍କ ବୟସକୁ ୨୦ ବର୍ଷ ଆଗକୁ ବୃଦ୍ଧି କରାଯିବ। ଅର୍ଥାତ୍ ତନୁଙ୍କ ବୟସ କମ୍ ହୋଇଥିଲେ ବି ଚରିତ୍ରରେ ତାଙ୍କୁ ବୟସ୍କ ମହିଳାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯାହା ତନୁଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ନାହିଁ। ୨୦ ବର୍ଷ ଆଗକୁ ଡେଇଁବା ଭୟରେ ସେ ସୋ’ ଛାଡିବାକୁ ନି​‌ଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ତନୁ କହିଛନ୍ତି, ହଁ ମୁଁ ସୋ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଛି। କାରଣ ଗୋଟେ ବୟସ୍କ ଚରିତ୍ର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ଏମିତି ବି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି କି, ତନୁଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଟିଭିରେ ବୟସ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଥିବା ମିଶାଳ ରହେଜା (ରାଜା), ଶିଖା ସିଂହ (ଆଲିୟା) ଏବଂ ରୁଚି ସାବରନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହା ପସନ୍ଦ ନାହିଁ। ହୋଇପାରେ ଆଗକୁ ଏହି ତିନି କଳାକାର ବି ସୋ’ ଛାଡ଼ି ପାରନ୍ତି।