PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୁଣୁପୁର: କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ କେନ୍ଦୁଗୁଡା ଥାନା ଏଏସଆଇ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଚିଠିର ଉତ୍ତର ରଖିଲେ ଗଜପତି, ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଓ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ରର ବିକାଶରେ ସହଯୋଗ ପାଇଁ ଗଜପତି ଦେଲେ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ାରେ ହଳଦୀ ଗାଁରେ ପୁଣି ବାଘ ଆତଙ୍କ , କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହେଲା ବାଘ ବସିଥିବା ଫଟୋ , ଲୋକେ ଭୟଭୀତ, ଗାଁରେ ବନ କର୍ମଚାରୀ ଉପସ୍ଥିତ, ୩ ବର୍ଷ ହେଲା ଲାଗି ରହିଛି ବାଘ ଆତଙ୍କ
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣା କଲା ବିଜେପି , ୫୭ଟି ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେପିର ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ , ନନ୍ଦୀଗ୍ରାମରେ ମମତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲଢ଼ିବେ ଶୁଭେନ୍ଦୁ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ସୋନପୁର: ସୁବୁଳିଆ ଗାଁରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁଣି ରାଜଧାନୀରେ ୪୦ ଡ଼ିଗ୍ରୀ ଟପିଲା ତାତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ସରିଲା ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ ବୈଠକ, ୧୬ଟି ପ୍ରସ୍ତାବରେ ବାଜିଲା ମୋହର
  • ||
  • ବାସୁଦେବପୁର : ତାରିଣୀ ଛକ ସ୍ଥିତ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଗ୍ୟାରେଜ୍‌ରେ ଅଘଟଣ , କାମ କରୁଥିବା ବେଳେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଟାୟାର ଫାସି ଗ୍ୟାରେଜ୍‌ ମେକାନିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାର ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ କରୋନା ଚିନ୍ତା , ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବ, ଏନେଇ ଟେଷ୍ଟିଂ ଟ୍ରାକିଂ ଓ ଟ୍ରିଟ୍‌ମେଣ୍ଟ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର: ବାହାର ରାଜ୍ୟରେ ନିର୍ଯ୍ୟାତନାର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି ପାଟଣାଗଡ଼ ଅଞ୍ଚଳର ୨୫ ଶ୍ରମିକ
  • ||
  • ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ : ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ଼: ଟିଟିଲାଗଡରେ ଉତ୍କଟ ଜଳ ସମସ୍ୟା, ସିରଭଟା ପଡାରେ ପାଣି ପାଇଁ ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଆସ୍ଥା ଭୋଟ୍ ଜିତିଲେ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ୍ ଖାନ୍
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପୁଣି ନୀତି ବିଭ୍ରାଟ, ଜଗମୋହନରେ ବାନ୍ତି କଲେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ହୀରାକୁଦ ଅଶୋକ ନିବାସରେ ହାଇକୋର୍ଟ ବିଚାରପତି ସି.ଆର୍ ଦାସଙ୍କ ସମୀଖ୍ୟା ବୈଠକ, ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାର ବିଚାରପତି
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ଇସ୍ପାତ କାରଖାନା ଦାବିରେ କେନ୍ଦୁଝରରେ ବିଜେପି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ରାଜଧାନୀରେ ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ମର୍ଡର, ସିଆର୍‌ପିଏପ୍ ଛକ ନିକଟରେ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର: ଭଡ଼ା ଘରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ପୋଲିସ, ଯୁବକ ଅଟକ
  • ||
  • ଭବାନୀପାଟଣା: ଜିଲ୍ଲା ସେସନ ଜଜ କୋର୍ଟ ଉଦ୍‌ଘାଟନ୍ କଲେ ମୁଖ୍ୟ ବିଚାରପତି ହାଇକୋର୍ଟ ଡ଼. ଏସ ମୁରଲୀଧର
  • ||

‘କୁମ୍କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟ’ ସୋ’ ଛାଡ଼ିଲେ ତନୁ, ଆଗକୁ ଆଉ ୩ କଳାକାର ଛାଡିବେ

ଭୁବନେଶ୍ବର,୨୦/୨: ହଟ୍, ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ସେକ୍ସି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲୀନା ଜୁମାନିଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି କିଛି ହୋଇଛି, ତାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ବି ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ। ଏକ୍ତା କପୁରଙ୍କ ସୋ ‘କୁମ୍କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟ’ ଛାଡ଼ିବାକୁ ସେ ଏବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇସାରିଛନ୍ତି। ଲୀନା ଜୁମାନି ଏହି ସିରିଏଲରେ ତନୁ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ।

ଟିଆରପିରେ ଧମାଲ ମଚାଉଥିବା ଜିଟିଭିର ଏହି ହିଟ୍ ସୋ’ କୁମ୍କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟ ଗତ ୫ ବର୍ଷ ହେଲାଣି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିତିବାରେ ଲାଗିଛି। ଟିଭିର ଏହି ପସନ୍ଦିଆ ସୋ’କୁ ଡିନର ଟାଇମ୍ର ଆଦରଣୀୟ ସୋ’ ବୋଲି କୁହାଯାଏ।  ​‌ସୋ’ର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରଜ୍ଞା ଓ ଅଭିନେତା ଅଭିଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ଢ଼େରସାରା ଭଲପାଇବା ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଗକୁ ବି ଦେବେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତଙ୍କର ବିଶ୍ବାସ ରହିଛି।

ଏବେ ଏହି ସୋରେ ଆସିଛି ଏକ ବଡ଼ ଟ୍ବିଷ୍ଟ। ଭାବ, ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା, ଝଗଡ଼ା, ଭଲପାଇବା, ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଭିତରେ ଚାଲିଥିବା ଏହି ସୋ’ ଯୁବଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ବେଶି ଆକୃଷ୍ଟ କରିପାରିଛି। ସିରିଏଲରେ ଏବେ ୨୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ବର କାହାଣୀକୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏଥିରେ ଅଭି ଏବଂ ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ଯାଆଁଳା ଝିଅ ନଜର ଆସିବେ। ସିରିଏଲରେ ତନୁଙ୍କ ବୟସକୁ ୨୦ ବର୍ଷ ଆଗକୁ ବୃଦ୍ଧି କରାଯିବ। ଅର୍ଥାତ୍ ତନୁଙ୍କ ବୟସ କମ୍ ହୋଇଥିଲେ ବି ଚରିତ୍ରରେ ତାଙ୍କୁ ବୟସ୍କ ମହିଳାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯାହା ତନୁଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ନାହିଁ। ୨୦ ବର୍ଷ ଆଗକୁ ଡେଇଁବା ଭୟରେ ସେ ସୋ’ ଛାଡିବାକୁ ନି​‌ଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ତନୁ କହିଛନ୍ତି, ହଁ ମୁଁ ସୋ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଛି। କାରଣ ଗୋଟେ ବୟସ୍କ ଚରିତ୍ର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ଏମିତି ବି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି କି, ତନୁଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଟିଭିରେ ବୟସ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଥିବା ମିଶାଳ ରହେଜା (ରାଜା), ଶିଖା ସିଂହ (ଆଲିୟା) ଏବଂ ରୁଚି ସାବରନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହା ପସନ୍ଦ ନାହିଁ। ହୋଇପାରେ ଆଗକୁ ଏହି ତିନି କଳାକାର ବି ସୋ’ ଛାଡ଼ି ପାରନ୍ତି।