PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବାତ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବାତ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ମଧ୍ୟରାତ୍ରୀ ସୁଦ୍ଧା ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ କରିବ ବାତ୍ୟା ଗୁଲାବ, ଗଞ୍ଜାମ ଓ ଗଜପତିରେ ପଡିବ ବେଶି ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବାତ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସଜାଗ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ, ୬ଟି ଓଡ୍ରାଫ୍ ଓ ଗୋଟିଏ ଏନଡିଆରଏଫ୍ ଟିମ୍ ନିୟୋଜିତ
  • ||
  • କଟକ : ମହାନଦୀ ପୋଲ ଉପରୁ ପାଣିକୁ ଡେଇଁଲେ ବିଜେବି କଲେଜ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଲାବୋରେଟୋରୀ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ
  • ||
  • ସୋରୋ : ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ, ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଓ ସୁନା ଚେନ୍ ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କଟକ: କଟକ ଯୋବ୍ରା ନିକଟରୁ ଠାବ ହେଲା ନିଖୋଜ ହାତୀର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ମହନଦୀରେ ଭାସଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୮୫ ଜଣ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୭୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଅନୁଗୁଳ: କୋଡିଏମାଇଲ ଛକରେ ଥିବା ୨ଟି ଦୋକାନରୁ ଚୋରି କରୁଥିବା ବେଳେ ଧରାପଡିଗଲେ ୩ ଯୁବକ, ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ ଦେଲେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମାଡ଼ି ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ଗୁଲାବ୍, ମଧ୍ୟ ରାତ୍ରରେ ହେବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍- ୨୦୨୧: ଆଜି ରୋହିତ ଓ ବିରାଟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଡ଼ା ମୁକାବିଲା, ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଉଭୟ ଦଳ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘ରମାଦେବୀ’ରେ ପିଏଚ୍‌ଡି ନାମଲେଖା ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମେରିଟ ଲିଷ୍ଟ୍, ୧୧ଟି ବିଭାଗରେ ମୋଟ୍ ୬୦ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚୟନ..
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବ: ଆଜି ପଞ୍ଜାବ କ୍ୟାବିନେଟ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ,ଶପଥ ନେବେ ମନ୍ତ୍ରୀ, ଚନ୍ନୀଙ୍କ ଟିମ୍‌ରେ ସାମିଲ ହେବେ ୭ ନୂଆ ଚେହେରା
  • ||

୮୪ଟି ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ୍‌ରେ ମଡେଲ୍‌ଙ୍କ ନ୍ୟୁଡ୍‌ ଫଟୋ ଭିଡିଓ ଅପ୍‌ଲୋଡ୍‌ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗକଲେ ପୀଡିତା ମହିଳା

କୋଲକାତା (ଆପ୍ର): ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଲୀଳ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିବାକୁ ନେଇ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଏହା ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଆଲୋଚନା ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଏହା ମଧ୍ୟରେ, କୋଲକାତାରେ ମଧ୍ୟ ପର୍ଣ୍ଣ ଚକ୍ରର ଛାଇ ଦେଖାଯାଇଛି । ସୋଦପୁର ମଡେଲଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ପରେ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀମାନେ ନୂତନ ସୂଚନା ପାଇଛନ୍ତି ।

ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନ ପ୍ରତାପ ଘୋଷ ଏବଂ ମେକଅପ୍‌ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଜୟଶ୍ରୀ ମିତ୍ରଙ୍କ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିଛନ୍ତି । ଆପଣ ଏକ ଫଟୋସୁଟ୍‌ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ କି ନାହିଁ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା । ତା’ପରେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦ରେ ସେ ବିଧାନନଗରର ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ପାର୍କରେ ପତ୍ରିକା ପାଇଁ ଏକ ଫଟୋସୁଟ କରିଥିଲେ । ସୋଦପୁରରୁ ଆସିଥିବା ମଡେଲଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ ଏକ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିବା ପରେ ଏକ ସରଳ ଫଟୋସୁଟ କରିବେ । ତେଣୁ ସେ ଏଥିରେ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବରେ ଏହା ଏକ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋସୁଟ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ତା’ପରେ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ଏକ ଫଟୋସୁଟ ଥିଲା । ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ତାଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ନିଶା ମିଶ୍ରିତ ଥଣ୍ଡା ପାନୀୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ତା’ପରେ ମେ ମାସରେ, ସୋଦପୁରର ମଡେଲ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ଏକାଧିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘୂରି ବୁଲୁଥିବା ପରିଚିତମାନେ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ।

ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ସେ ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ ଏବଂ ମେକଅପ୍‌ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଜୟଶ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ତାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ତିନି ଲକ୍ଷ ଦାବି କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ବିଧାନନଗର କମିଶନରଙ୍କ ସାଇବର କ୍ରାଇମ ଶାଖାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଅଭିଯାଗ ଆଧାରରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ପୁଲିସ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସନ୍ଦିଗ୍‌ଧମାନେ ଅତି କମରେ ୮୪ଟି ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟରେ ମଡେଲଙ୍କର ବୋଲ୍ଡ ଚିତ୍ର ଅପଲୋଡ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ଦୁହେଁ ପ୍ରତିବଦଳରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି ।


ସନ୍ଦିଗ୍‌ଧଙ୍କଠାରୁ ଏକାଧିକ ମୋବାଇଲ୍‌ ଫାନ୍‌ ଏବଂ ହାର୍ଡ ଡିସ୍କ ଜବତ କରାଯାଇଛି । ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନରେ ବହୁ ପର୍ଣ୍ଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ଅନ୍ୟ କେହି ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଥିବା ପୁଲିସ କହିଛି ।