ଅଦ୍ଭୁତ ବିଶ୍ବାସ : ବୋହୂ ଘର ଛାଡ଼ି ଫେରାର ହେବାରୁ ନିଜ ଜିଭ କାଟିଦେଲେ ଶାଶୁ

ଜାମଶେଦପୁର ୧୮।୮ : ଝାରଖଣ୍ଡର ଜମଶେଦପୁରରୁ ଏମିତି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ବୋହୂ ଘରୁ ପଳାଇଯିବା ପରେ ଶାଶୂ ନିଜ ଜିଭ କାଟି ଭଗବାନଙ୍କ ଫଟୋରେ ଚଢ଼ାଇଛନ୍ତି। ଶାଶୁଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ଏଭଳି କରିବା ଦ୍ବାରା ବୋହୂ ପୁଣି ଘରକୁ ଫେରିଆସିବ।

ଏହି ପୂରା ଘଟଣା ଆରଆଇଟି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଏନଆଇଟି କ୍ୟାମ୍ପସ ସହିତ ଜଡିତ, ଯେଉଁଠାରେ ନିଜ ବୋହୂ ଘରୁ ପଳାଇ ଯିବାପରେ ଶାଶୁ ନିଜ ଜିଭ କାଟି ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ଫଟୋ ଉପରେ ଚଢ଼ାଇଦେଇଛନ୍ତି। ଫଳରେ ଶାଶୁଙ୍କର ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡ଼ିବାରୁ MGM ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କହିବାନୁସାରେ, ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯଦି ଗାଁରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ପଳାଇଯାଏ ତେବେ କେହି ଜଣେ ଜିଭକୁ କାଟି ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ାଇଦେଲେ ପଳାଇ ଯାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପୁଣି ଫେରି ଆସେ। ତେଣୁ ମହିଳା ଜଣକ ମଧ୍ୟ ଜିଭ କାଟି ଭଗବାନ ଫଟୋ ସାମ୍ନାରେ ଅର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି।

ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କହିଛନ୍ତି କି, ବୋହୂ ଶୌଚ ହେବା ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲା। ନିଜର ଦେଢ଼ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ନେଇ ଫେରାର୍‌ ହୋଇଯାଇଛି। ତେବେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସାଙ୍ଗରେ ଫେରାର୍‌ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଶାଶୁଙ୍କର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି। ମହିଳାଙ୍କୁ ଏବେ ବି ବିଶ୍ବାସ ରହିଛି କି ତାଙ୍କ ବୋହୂ ଜଲଦି ଫେରିଆସିବ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଅନାଥ ଯୁବକ JEEରେ ପାଇଥିଲେ ୨୭୦ ରାଙ୍କ୍‌ – ଭୁଲ୍‌ ଲିଙ୍କ୍‌ରେ କ୍ଲିକ୍‌ କରି ହରେଇଲେ ଆଇଆଇଟି ସିଟ୍‌ !

କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ କରୋନା ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍ : ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ କ’ଣ ବଦଳିଲା କ’ଣ ବଳବତ୍ତର ରହିଲା, ଜାଣନ୍ତୁ…

ମହଙ୍ଗା ହେଲା ରୋଷେଇ ଗ୍ୟାସ୍‌, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ସହରରେ କେତେ ରହିଛି ଦର

‘ବିମାନରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ନିଖୋଜ ପାଇଲଟ ’– ମିଗ୍‌-୨୯କେ’ର ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ

କୃଷି ଆଇନକୁ ବିରୋଧ: ମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଅଡୁଆ, ଏନ୍‌ଡିଏ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଧମକ ଦେଲା ଆରଏଲ୍‌ପିର

କରୋନା ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା ପାଇଁ ୪ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି