ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୧୯: ଟେବଲ ଉପରେ ଚଢି ମତଦାନ କଲେ ଜ୍ଯୋତି ଆମଗେ

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧/୪: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଜ୍ଯୋତି ଆମଗେଙ୍କ ଫଟୋ । ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ କମ୍ ଉଚ୍ଚତା ବିଶିଷ୍ଟ ମହିଳା ଜ୍ଯୋତି ଆମଗେ ମତଦାନ କରିଛନ୍ତି ।

source:zeenews.india.com

ନାଗପୁରରରେ ଲୋକସଭା ଆସନ ପାଇଁ ମତଦାନ କରିଛନ୍ତି ଜ୍ୟୋତି । ଗିନିଜ ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡରେ ନିଜ ନାଁ ରଖିସାରିଥିବା ଜ୍ୟୋତିଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ୬୩ ସେମି ।

source:www.jansatta.com

ଜ୍ଯୋତିଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ଏତେ କମ ଯେ ଇଭିଏମ୍ ଟେବଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ହାତ ପହଞ୍ଚି ପାରୁନଥିଲା । ଅନ୍ଯ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସେ ଟେବଲ ଉପରେ ଚଢି ଭୋଟ୍ ଦେଇଥିଲେ ।

source:www.amarujala.com

ଜ୍ଯୋତି ମତଦାନ କେନ୍ଦ୍ର ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଲାଇନରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ବହୁମୂଲ୍ଯ ଭୋଟ୍ ଦାନ କରିଥିଲେ । ମତଦାନ କରିସାରିବା ପରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମତଦାନ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ।‘

source:navbharattimes.indiatimes.com

ଜ୍ୟୋତି ବହୁତ ପରିଶ୍ରମୀ । ସେ ବିଗ୍ ବସର ୬ଷ୍ଠ ସିଜନରେ ବି ଆସିସାରିଛନ୍ତି । ସେ ଆମେରିକାନ୍ ଓ ଇଟାଲିୟନ ଟିଭି ସିରିଜରେ ମଧ୍ଯ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବଦଳି ଯାଇଛି କି ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ଚେହେରା ? ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ

ଏବେ ବଡ଼ ପରଦାରେ ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ନାଁ ପ୍ରଜ୍ଞା

ଇଏ କଣ ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍‌ଙ୍କର ‘ପଠାନ୍‌’ ଲୁକ୍‌ ? କିଙ୍ଗ୍‌ ଖାନଙ୍କର ନୂଆ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ #Pathan

ସମୁଦ୍ରରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଷ୍ଟଣ୍ଟ – ଦିଶା ପଟାନି ମୁଣ୍ଡ ଦ୍ୱାରା ପାଣିରେ ଠିଆ ହେଲେ , ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ମନାଲୀ ରାସ୍ତାରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ହେଲେ ଅର୍ଜୁନ କାପୁର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଢେର ବଡ ମଲାଇକା ଆରୋରା

କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ପିଛା ଛାଡୁନି ବିବାଦ : ୟୁଜର କହିଲେ, ‘ଚୁପ୍‌ଚାପ୍‌‌ କମେଡି କରନ୍ତୁ, ରାଜନୀତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ’