PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶିଶୁ ଅପହରଣ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ବାଇକ ରୁ ଲମ୍ଫ ମାରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ କବଳରୁ ମୁକୁଳିଲା ୧୨ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ପୁତ୍ର, ଜଗତସିଂହପୁର ଥାନାରେ ମାମଲା।
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ: ସାଇକୃପା ଆବାସିକ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ୪ଜଣ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ଆରଟିପିସିଆର ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ୨୬୦ ଜଣଙ୍କର ସାମ୍ପଲ ପାଠାଗଲା
  • ||
  • କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା: ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ଧାନମଣ୍ଡି ଅବ୍ୟବସ୍ଥା, ଦୁର୍ନୀତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||
  • ନରସିଂହପୁର: ପିଉସୀ ଘରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ କୂଅରେ ପଡ଼ି ଚାଲିଗଲା ବାଳକ ଜୀବନ
  • ||
  • ନରସିଂହପୁର: ନରସିଂହପୁରରେ ମାତିଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ, ସ୍କାଏ ଲାଇଟ ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ଟଙ୍କା ଆସବାବପତ୍ର
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଆରମ୍ଭ ହେଲା ୨ଦିନିଆ ସାଗର କବଚ ଓଡି -୨୧ ସମରାଭ୍ୟାସ
  • ||
  • ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର : ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇ ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟରେ ହଣାମରା, ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିଲା ଖଣ୍ଡଯୁଦ୍ଧ
  • ||
  • ସୋନପୁର : ସୋନପୁରରେ ଇଷ୍ଟଦେବୀ ସୁରେଶ୍ଵରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗୁନ୍‌ଗୁନ୍‌ଙ୍କ ବିବାହ, ଅଭିସ୍ମିତଙ୍କ ସହ ପଡିବ ହାତଗଣ୍ଠି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବାତ୍ୟା ‘ଜୱାଦ୍‌’, ୩ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଥରାଇବ ଶୀତ, ୪ରେ ନିର୍ଧୁମ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ସୁକିନ୍ଦା : ଶତାୟୁ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ଟିଭି ଡିବେଟରେ କହିଲେ ଏହି ଯୁବକ: ଆମକୁ ଚୌକିଦାର ନୁହେଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଦରକାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୮।୩: ଆଗାମୀ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ଏକ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲ କରାଯାଇଥିବା ବିତର୍କରେ ଜଣେ ଯୁବକ ବିଜେପି ମୁଖପାତ୍ରଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଦେଶକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଦରକାର, ଚୌକିଦାର ନୁହେଁ। ଏହି ବିତର୍କରେ ଅଂଶ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯୋରଦାର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର କମେଣ୍ଟ ଦେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି।

ଯୁବକ ଜଣକ ଏକ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲରେ ବିତର୍କ ବେଳେ କହିଛନ୍ତି ଆପଣ ପକୁଡି ବିକ୍ରି କରିବା କଥା କହିଲେ ଏବେ ପୁଣିଥରେ କହୁଛନ୍ତି ଚୌକିଦାର। ଆମେ ଚୌକିଦାର ନେପାଳରୁ ଶସ୍ତାରେ ଆଣିପାରିବୁ ଓ ଭଲ ବି ଆଣିପାରିବୁ। ଦେଶକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଦରକାର। ଆଉ ଏକ କଥା ହେଉଛି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଟ୍ବିଟ କରି ଲେଖିଥିଲେ ମୋର ଜନ୍ମ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଦେଶ ସାପ-କେଳାଙ୍କୁ ନେଇ ଭର୍ତ୍ତି ଥିଲା। ମୁଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ଆମ ଦେଶ ଭାଭା ପରୀକ୍ଷଣ କେନ୍ଦ୍ର ତିଆରି କରିସାରିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ସେ ଗିଲି ଦଣ୍ଡା ଖେଳୁଥିଲେ ସେ ସମୟରେ ଆମେ ଭାଖଡା-ନାଗଲ ଡ୍ୟାମ ତିଆରି କରିସାରିଥିଲୁ। ଦେଶର ବିକାଶ କରନ୍ତୁ।’

ଯୁବକ ଜଣଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକ ତାଳି ବଜାଇ ସ୍ବାଗତ କରିଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଲୋକେ। ଯୁବକଙ୍କ ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ବିଜେପି ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ମୁଁ କେବଳ ଏତିକି କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ମୋଦି କହିଛନ୍ତି ଯୁବକ ଜଣକ ତାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝି ପାରିଲେ ନାହିଁ। ଯେଉଁ ବିକାଶ ଗତ ୫ ବର୍ଷରେ ହୋଇଛି ତାହାକୁ ଆପଣ ମନା କରିପାରିବେ ନାହିଁ।  ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ସେକ୍ଟର ସହ ଲୋକଙ୍କୁ ଯୋଡି ଦିଆଯାଇଛି। ଦେଶର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ କୋଟି ଟଙ୍କାର ସୁରକ୍ଷିତ ରହିଛି। ଲୋକଙ୍କୁ ମାଗଣରେ ଗ୍ୟାସ୍ କନେକସନ୍ ଦିଆଯାଇଛି। ଲୋକଙ୍କ ଘର ତିଆରି କରାଯାଇଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

 

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର