PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବରଙ୍ଗପୁର: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ତଳେ ଚାପି ହୋଇଚାଲିଗଲା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜୁନ୍ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ମାଟ୍ରିକ୍ ରେଜଲ୍ଟ : ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସମ୍ବଲପୁର ଜେଲ, କଏଦୀକୁ ଗଞ୍ଜେଇ ବିକି ଧରାପଡିଲେ ଜେଲ୍ ଓ୍ବାର୍ଡର୍, ବଣେଇଗଡ ଜେଲକୁ ହେଲେ ବଦଳି
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା: ଜାଗା ବାଡ଼ି ମଧ୍ୟସ୍ଥତାକୁ ନେଇ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଂଘର୍ଷ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ବର୍ଷା ଦାଉରୁ ଆଶ୍ରୟ ପାଇଁ ଦୋକାନ ପିଣ୍ଡାକୁ ଯାଇ ଷଣ୍ଢକୁ ଲାଗିଲା ବିଜୁଳି ଝଟକା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଟଳିପଡିଲା…
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ଯୁବକର ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ, ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ସ୍ନାନପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପ୍ରସ୍ତୁତି, ଭୋର ୪ଟା ସୁଦ୍ଧା ପହଣ୍ଡ ବିଜେ ନୀତି, ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ମଧ୍ୟରେ ୪୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୩୩ଶହ ଟପିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୪ ହଜାର ୪୬୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮ ଲକ୍ଷ ୫୧ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ, ୨୧ ଅଖରେ ଲାଗିଲା ୪୨ ଚକ, ପ୍ରଭା ଅପସରା କାମ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ଷାରେ ଧୋଇଯିବ ରଜ ମଉଜ, ୪୮ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଲଘୁଚାପ ଘନୀଭୂତ ହୋଇ ଅବପାତ ରୂପ ନେଇପାରେ, ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା ଜାରି-ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣରେ ବଢ଼ିବ
  • ||
  • ବାମରା : ପରିବାରର ୬ ଜଣଙ୍କୁ ହାଣି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ସଂକ୍ରମିତ ବାପା, ଝିଅ ମୃତ, ପୁଅ- ୩ ଝିଅ ଓ ମା’ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ବେଳେ କଟକରେ ବେଧଡ଼କ ଚାଲିଛି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ, ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ଉ ବେଳେ ୫ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର, ର‌୍ୟାକେଟ୍‌ର ମୁଖ୍ୟ ଓ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ସୁଧୁରୁଛି ସ୍ଥିତି, ୨୬ ଜିଲ୍ଲାରେ ହୋଇପାରେ ଅନଲକ, ୪ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଷ୍ଟ୍ରାଟେଜି
  • ||

ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେବା ସହ ଗୁଣ୍ଡାଗର୍ଦ୍ଦି କଲେ ଜୋମାଟୋ ଗର୍ଲ

ମୁମ୍ବାଇ ୨୦/୮: ମୁମ୍ବାଇର ୱାଶୀ ପୋଲିସ  ଜୋମାଟୋରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ନାଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୋଗରେ । ୨୭ ବର୍ଷୀୟା ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଲାଗିଛି ଯେ ସେ ୱାଶୀ ସେକ୍ଟର ୧୭ ପାମ ବିଚ ରୋଡରେ ନୋ ପାର୍କିଂରେ ଗାଡି ରଖିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ସହିତ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଝଗଡା ହେଲା ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଖରାପ ଭାଷାରେ ଗାଳି କରିଥିଲେ ।

ଭିଡିଓରେ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି
ଏହି ବିବାଦର ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୋଗରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କୁ ଗାଳି ଓ ଧମକ ଦେଉଥିବା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ସେ ଜୋମାଟୋ କମ୍ପାନୀର ଟି-ସର୍ଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ ପିଠିରେ ଏକ ବ୍ୟାଗ୍ ପକାଇଛନ୍ତି । କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ସହିତ ଗାଳି ଗୁଲଜ କରିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇଛି । ସୋମବାର ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ନାଭି ମୁମ୍‌ବାଇର ସାନପାଡାରେ ରୁହନ୍ତି । ୱାଶୀର ଟ୍ରାଫିକ୍ କନଷ୍ଟେବଳ ଏହି ଘଟଣା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଟୋଇଁ ଭ୍ୟାନ୍ ଅବୈଧ ପାର୍କିଂରେ ଥିବା ଗାଡିକୁ ଉଠାଇବାକୁ ଯାଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୋଗରେଙ୍କ ଗାଡି ମଧ୍ଯ ସେଠି ଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ହଙ୍ଗାମା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ଯେତେବେଳେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଫଟୋ ଉଠାଇଲେ ସେ ଗାଳି ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ପୋଲିସ ଜୋମାଟୋ ଡେଲିଭରୀ ଗର୍ଲଙ୍କ ଉପରେ ଧାରା ୩୫୩, ୩୯୩, ୨୯୪, ୫୦୬, ୫୦୪ ଅନୁସାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।