PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏଟିଏମରେ ଟଙ୍କା ଭରିବା ନେଇ ଗାଡିରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ୫୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଧରି ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁରେ ଜମି ବିକ୍ରି ଘଟଣାରେ ତହସିଲଦାର ଓ ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ମଣ୍ଡଳରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ମୁକ୍ତାର ଆବ୍ବାସ ନକଭି
  • ||
  • ଯାତ୍ରା ଅଭିନେତା ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନାଁରେ ରାଜଧାନୀ ମିଡ଼ିଆ ହାଉସ୍ ସିଇଓ ଥାନାରେ କଲେ ଅଭିଯୋଗ , ଯାତ୍ରା ରାଜିନାମା ଅଗ୍ରୀମ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ନକରିବାରୁ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଔପଦା ଥାନାରେ ରୁଜୁ ହୋଇଛି ମାମଲା, ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟ ଠାରୁ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ ଅଗ୍ରୀମ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ହଗ୍‌ ଡେ’: ଆଲିଙ୍ଗନ ବଦଳରେ ମାଡ଼

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୨ା୨(ବ୍ୟୁରୋ): ହଗ୍‌ ଡେ’ ପାଳନ କରିବାକୁ ଆସି ଜଣେ ନାବାଳକ ଛାତ୍ର ହଟହଟା ହୋଇଛନ୍ତି । ଏକାବେଳେ ୪ ପ୍ରେମକିାଙ୍କ ସହ ଆଲଙ୍ଗିନ ପ୍ରୟାସ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଛି । ଲୋକେ ଉକ୍ତ ରସିକିଆ ଲଭର୍‌ ବୟକୁ ଧରି ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଛନ୍ତି । ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌ ବି ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, ନୂଆପଲ୍ଳୀ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ମିକୁ (ଛଦ୍ମନାମ)ନାମକ ନାବାଳକ ୬ଜଣ ନାବାଳିକାକୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି । କାହା ସହ ଗୋଲାପ ଦିବସ ତ ଆଉ କାହା ସହ ଚକୋଲୋଟ୍‌ ଡେ’ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଆଜି ୪ଜଣ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ହଗ୍‌ ଡେ’ ପାଳନ କରିବାକୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ମୁଣ୍ଡିଆକୁ ଆସିଥିଲେ ମିକୁ । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଉଦୟଗିରି ଓ ଅନ୍ୟ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ମୁଣ୍ଡିଆର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ଡାକିଥିଲେ । ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଥିଲା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବା । କିନ୍ତୁ ସବୁ ଯୋଜନା ଫସର ଫାଟିଗଲା । ମିକୁର ଏଭଳି ହରକତ ଉଦୟଗିରି ଗୁମ୍ଫା ପଟେ ଥିବା ଦୁଇ ଜଣ ନାବାଳିକା ଜାଣି ପକାଇଲେ । ମିକୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ପଟୁ କାମ ସାରି ଉଦୟଗିରିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେଠାରେ ଅପେକ୍ଷାରତ ୨ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କଲାବେଳେ ଉଭୟ ନାବାଳିକା ମିଶି ମିକୁଙ୍କୁ କାବୁ କରି ଦେଇଥିଲେ । ତାକୁ ଧରି ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନାକୁ ଆଣୁଥିଲେ । ଥାନା ସମ୍ମୁଖ ରାସ୍ତାରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବେଳେ ଏହା ଜାଣିପାରି ଲୋକେ ଭିଡ଼ ଜମାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ମିକୁଙ୍କୁ ଧରି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌ ଛଡ଼ାଇ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ । ପୁଲିସ୍‌ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ମିକୁଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଥାନାକୁ ଆଣିଥିଲା । ହେଲେ କୌଣସି ଏତଲା ନ ଥିବାରୁ ପୁଲିସ୍‌ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।