PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୁକ୍ଷାବାହିନୀ ଏବଂ ନକ୍ସଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ, ୪ ହାର୍ଡକୋର ମାଓବାଦୀ ନିହତ
  • ||
  • ସମ୍ଵଲପୁର : ମୌର୍ଯ୍ୟ ରେସିଡେନ୍ସରୁ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ, ସିସିଟିଭି ତାଡ଼ି ନେଇଗଲେ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ଭୁବନ : ଚୋରା କୋଇଲା ବୋଝେଇ ୪୦୭ ଜବତ, ଡ୍ରାଇଭର୍ ଓ ହେଲପର ଗିରଫ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ରାଜ ଉଆସରୁ ୨ଟି ବିରାଟକାୟ ଅଜଗର ସାପ ଉଦ୍ଧାର
  • ||

ସିନେମା ହଲରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା: ଜେଲ୍‌ ଗଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ

source:www.esakal.com

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୯ା୧(ବ୍ୟୁରୋ): କେଶରୀ ସିନେମା ହଲ୍‌ରେ ଓୟୁଏଟି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାରେ ଗିରଫ ଯୁବକ ଡୁମୁଡୁମାର ସୁଜନ ସାହୁ (୨୬)ଆଜି ଜେଲ୍‌ ଯାଇଛି । ପୁଲିସ ଆଜି ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟଚାଲଣ କରିଥିଲା । ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।   ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତକାଲି ରାତି ୯ଟାରେ ସିନେମା ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଓୟୁଏଟିର ୩ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍କୁଟି ସହ ନିଜ ବାଇକ୍‌କୁ ଜାଣିଶୁଣି ଧକ୍କା କରିଥିଲେ ସୁଜନ । ଛାତ୍ରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଗାଳି କରିବାରୁ ସୁଜନ ରାଗିଯାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଅଣ୍ଟାରୁ ବେଲ୍ଟ କାଢ଼ି ଅତି ଅମାନୁଷିକ ଭାବେ ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ପିଟିଥିଲେ । ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବେକ, ପିଠି ଓ ପେଟରେ ଗଭୀର କ୍ଷତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ପୁଲିସ ସୁଜନ ବିରୋଧରେ କେସ୍‌ ନମ୍ବର ୩୧/୧୯ରେ ଦଫା ୨୯୪, ୩୪, ୩୨୩, ୩୫୪,୫୦୬ ଆଇପିସିରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର