PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେସିଙ୍ଗା : କେସିଙ୍ଗାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି ସଟ୍ଟା ଖେଳ ସହିତ ବେଆଇନ ମଦ ବିକ୍ରି, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ଓଡ଼ିଆ ପରିବାରକୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା, ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସମେତ ଦୁଇ ଛୁଆ ମୃତ
  • ||
  • କଟକ : ବଢିବ ହାଇସିକ୍ୟୁରିଟି ନମ୍ଵର ପ୍ଲେଟ ଅବଧି, ମାସେ ସମୟସୀମା ବୃଦ୍ଧିକଲେ ସରକାର
  • ||

ଭାରତର ପ୍ରଥମ ହାଇଏଷ୍ଟ ପେଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାଲଟିଲେ କଙ୍ଗନା, ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ପାଇଁ ନେବେ ଏତେ କୋଟି…

source:www.dnaindia.com

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪/୩: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଖୁବଶୀଘ୍ର ତାମିଲନାଡୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅର୍ଥାତ୍ ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ । ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ଏହି ଏହି ଫିଲ୍ମ ଓ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ଯ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲା । ତେବେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଏହି ଘୋଷଣା ହୋଇଥିଲା । ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ବାୟୋପିକର ନାଁ ଥଲାଇୱି ରହିବ । ତାମିଲ ଭାଷାରେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଥଲାଇୱି ନାଁରେ ରିଲିଜ କରାଯିବ । ହିନ୍ଦୀରେ ଫିଲ୍ମର ନାଁ ରହିବ ‘ଜୟା’ । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ ଏଲ୍ ବିଜୟ ।

ତେବେ ଏହାତ କିଛି ପୁରୁଣା ହୋଇଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଏକ ନୂଆ ଖବର ଏବେ ମାର୍କେଟକୁ ଆସିଛି । କଙ୍ଗନା ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ୨୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ଡିମାଣ୍ଡ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ମେକର୍ସ ମଧ୍ଯ ତାଙ୍କ ଡିମାଣ୍ଡକୁ ପୂରା କରିବା ପାଇଁ ୨୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ରାଜି ହୋଇଛନ୍ତି ।

ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ୍ ଓ ଐଶର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଫାଇନାଲ କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୨୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଉଥିବା କଙ୍ଗନା ଭାରତର ପ୍ରଥମ ହାଇଏଷ୍ଟ ପେଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାଲଟିଯାଇଛନ୍ତି ।

କଙ୍ଗନା ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ଯୁରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ ଆୟ କରିଥିଲା । ଫିଲ୍ମରେ ଦମଦାର ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ କଙ୍ଗନା ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର