PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନରେ ବଡ଼ ରାଜନୈତିକ ହଲଚଲ । ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ୯୨ ବିଧାୟକ । ରଦ୍ଦ ହେଲା କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକ ।
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଵୋଝେଇ କାର ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୨୦ କେ.ଜିର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଛାତ୍ର ଅଟକ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଓ ରୂପାର ଝୁମର ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କାଙ୍କଡ଼ପାଳ ଗ୍ରାମରେ ବଚସାକୁ ନେଇ ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚାଳନା, ଭୟରେ ଖସିପଡ଼ି ଜଣେ ଆହତ, ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ୩ ଖୋକା ଜବତ
  • ||

ପ୍ରବଳ ଝଡ ବର୍ଷା ସତ୍ତ୍ୱେ ଡ୍ଯୁଟି କଲେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସକର୍ମୀ, ଛୁଟିଲା ପ୍ରଶଂସାର ସୁଅ

source:www.guwahatiplus.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧/୪: ଗୁୱାହାଟିରେ ଜଣେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ପ୍ରବଳ ଝଡ ବର୍ଷାରେ ନିଜ ଡ୍ଯୁଟି ସମ୍ପାଦନ କରିଛନ୍ତି  । ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛନ୍ତି ଏହି ରିୟଲ ହିରୋ । ଏହି ପୋଲିସ କର୍ମୀ ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ମିଥୁନ୍ ଦାସ । ସଚ୍ଚୋଟତାର ସହ ନିଜ ଡ୍ୟୁଟି କରିଛନ୍ତି ମିଥୁନ । ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେବଳ ତାଙ୍କରି ଚର୍ଚ୍ଚା । ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି ।

ମିଥୁନ୍ ଦାସ ବସ୍ତିଆ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଛକରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ମ୍ୟାନେଜ୍ କରୁଥିଲେ । ଏହି ଛକଟି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ବହୁତ ଛକ । ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରବଳ ଝଡ ବର୍ଷା ହେବାରେ ଲାଗିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଝଡ ତୋଫାନକୁ ଖାତିର ନକରି ପୂର୍ବ ଭଳି ନିଜ କାମ କରିବାରେ ଲାଗିପଡିଲେ ।  ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ରେନକୋର୍ଟ ମଧ୍ଯ ନଥିଲା ।

ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ନିଜ ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ଯାଣ୍ଡେଲରେ ସେୟାର କରିଥିଲା ଆସାମ ପୋଲିସ । ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ କ୍ଯାପସନ ରହିଛି ଯେ କନଷ୍ଟେବଳ ମିଥୁନ ଦାସଙ୍କ କର୍ତ୍ତବ୍ଯ ପ୍ରତି ତାଙ୍କ ଅସାଧାରଣ ସମର୍ପଣ ପାଇଁ ସଲାମ …

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ମିଥୁନ ବର୍ଷାରେ ଓଦା ହୋଇ କିଛି ନହେଲା ଭଳି ନିଜ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ  ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ୨୦୧୫ରେ ସେ ଆସାମ ପୋଲିସରେ ଜଏନ କରିଥିଲେ ।