PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଟାଉନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରିଜେଣ୍ଟ ମାର୍କେଟ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ, ଫାଙ୍କା ଗୁଳି ଚାଳନା କରି ୧୦ ଅଟକ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଟେନ୍ସା ଗୀତାରାଣୀ ମାଇନ୍ସ ସମ୍ମୁଖରେ ଅଘଟଣ, ହାଇଓ୍ୱା ସହ ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ଡ୍ରାଇଭର
  • ||
  • ବଡ଼ବିଲ : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ବାମେବାରୀ ଥାନା ବସନ୍ତପୁର ମାଝୀ ସାହିରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ, କଟୁରୀରେ ହାଣି ମୁଣ୍ଡଗଣ୍ଡି ଅଲଗା କରିଦେଲା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ବାରିପଦା ଷ୍ଟେସନ ଠାରେ ଗଛ ପଡ଼ି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ତାର ଛିଡି ଅଟକିଲା ଟ୍ରେନ, ବିଳମ୍ବରେ ଚାଲିବ ଟ୍ରେନ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବନ୍ୟା ଲାଗି ଛୁଟି ବାତିଲ, ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଓଡ୍ରାଫ-ଏନ୍‌ଡିଆରଏଫ୍‌-ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ବିଶୋଇ ଥାନା ଲୋହାକାନି ଭୋଳ ବେଡା ଗ୍ରାମରେ ବିଳମ୍ୱିତ ରାତିରେ ଭୁଷୁଡିଲା ଘରର କାନ୍ଥ, ଚାଲିଗଲା ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସମେତ ୟୁପିର କେତେକ ଜିଲ୍ଲା , କୌଣସି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇନଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ବେକରେ ବ୍ଲେଡ୍‌ ମାରି ସୁନା ଚେନ୍‌ ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମ ଫେଲ୍, ଧରାପଡି ଛେଚା ଖାଇଲେ ୩ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ୬୨୧.୦୨ ଫୁଟ୍‌କୁ ଖସିଲା ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାର ଜଳସ୍ତର, ୨୦ ଗେଟ ଦେଇ ଚାଲିଛି ବନ୍ୟାଜଳ ନିଷ୍କାସନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୧ରୁ ବନ୍ୟାଞ୍ଚଳ ଗସ୍ତ କରିବ ପିସିସି ଟିମ୍‌, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଦେବେ ରିପୋର୍ଟ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଲକ ତିଲୋରୀ ପଞ୍ଚାୟତର ସିମନବାଡ଼ି ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଥିବା ପୋଲର ପାର୍ଶ୍ଵ ରାସ୍ତା ଧସି ଯାଇଛି, ବସ୍ ଚଳାଚଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଠପ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ସଦର ବ୍ଲକ ମହାଦେଇଯୋଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ଟିକରପଡ଼ାରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ କାନ୍ଥ ଭୁଷୁଡ଼ି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ୱାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଜୟପୁର/ଦିଲ୍ଲୀ : ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଜୀବନ : ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାଙ୍କ ବିହାରୀ ମନ୍ଦିରରେ ବଡ଼ ଧରଣ ଅଘଟଣ, ମଙ୍ଗଳା ଆରତୀ ସମୟରେ ଦଳା ଚକଟାରେ ଦୁଇ ମୃତ
  • ||

ପ୍ରବଳ ଝଡ ବର୍ଷା ସତ୍ତ୍ୱେ ଡ୍ଯୁଟି କଲେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସକର୍ମୀ, ଛୁଟିଲା ପ୍ରଶଂସାର ସୁଅ

source:www.guwahatiplus.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧/୪: ଗୁୱାହାଟିରେ ଜଣେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ପ୍ରବଳ ଝଡ ବର୍ଷାରେ ନିଜ ଡ୍ଯୁଟି ସମ୍ପାଦନ କରିଛନ୍ତି  । ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛନ୍ତି ଏହି ରିୟଲ ହିରୋ । ଏହି ପୋଲିସ କର୍ମୀ ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ମିଥୁନ୍ ଦାସ । ସଚ୍ଚୋଟତାର ସହ ନିଜ ଡ୍ୟୁଟି କରିଛନ୍ତି ମିଥୁନ । ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେବଳ ତାଙ୍କରି ଚର୍ଚ୍ଚା । ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି ।

ମିଥୁନ୍ ଦାସ ବସ୍ତିଆ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଛକରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ମ୍ୟାନେଜ୍ କରୁଥିଲେ । ଏହି ଛକଟି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ବହୁତ ଛକ । ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରବଳ ଝଡ ବର୍ଷା ହେବାରେ ଲାଗିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଝଡ ତୋଫାନକୁ ଖାତିର ନକରି ପୂର୍ବ ଭଳି ନିଜ କାମ କରିବାରେ ଲାଗିପଡିଲେ ।  ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ରେନକୋର୍ଟ ମଧ୍ଯ ନଥିଲା ।

ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ନିଜ ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ଯାଣ୍ଡେଲରେ ସେୟାର କରିଥିଲା ଆସାମ ପୋଲିସ । ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ କ୍ଯାପସନ ରହିଛି ଯେ କନଷ୍ଟେବଳ ମିଥୁନ ଦାସଙ୍କ କର୍ତ୍ତବ୍ଯ ପ୍ରତି ତାଙ୍କ ଅସାଧାରଣ ସମର୍ପଣ ପାଇଁ ସଲାମ …

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ମିଥୁନ ବର୍ଷାରେ ଓଦା ହୋଇ କିଛି ନହେଲା ଭଳି ନିଜ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ  ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ୨୦୧୫ରେ ସେ ଆସାମ ପୋଲିସରେ ଜଏନ କରିଥିଲେ ।