ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା OSSTET ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ୱେବସାଇଟରୁ ମିଳିବ ଡିଜିଟାଲ ସାର୍ଟିଫିକେଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବାଚସ୍ପତି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେଲେ ସୁରମା ପାଢୀ, ଭରିଲେ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ନୀତିରେ ବିଳମ୍ବ, ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ଅଟକିଛି ନୀତିକାନ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବୁଧବାର ରାଜ୍ୟରେ ଛେଚିବ ବର୍ଷା, ୨୦ ସୁଦ୍ଧା ଅଧା ଓଡ଼ିଶା ଛୁଇଁବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ଡ୍ରେନ୍‌ରେ ପଡ଼ି ନାବାଳକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା : ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍‌ର ସମୀକ୍ଷା କଲେ ନଗର ଉନ୍ନୟନ ମନ୍ତ୍ରୀ, ୭ ଦିନ ଭିତରେ ନିଆଯିବ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||

ଯିଏ ଭୋଟ୍ ନଦେବ , ତାକୁ ଦଣ୍ଡ ମିଳିବା ଉଚିତ : ପରେଶ ରାୱଲ

ମୁମ୍ୱାଇ – ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ପରେଶ ରାୱଲ ନିର୍ବାଚନରେ ମତଦାନ ନେଇ ଦେଇଛନ୍ତି ମତ। ସେ ସୋମବାର ମୁମ୍ୱାଇରେ ହୋଇଥିବା ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ନିଜର ମତଦାନ କରିଛନ୍ତି। ଭୋଟ୍‌ ଦେବା ପରେ ୬୮ ବର୍ଷିୟ ଅଭିନେତା ମତଦାନର ମହତ୍ତ୍ୱ ବିଷୟରେ  ବୁଝାଇଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି କାହିଁକି ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଘରୁ ବାହାରି ଭୋଟ୍ ଦେବା ଜରୁରୀ। ହେରା ଫେରି, ଶହଜାଦା  ଡ୍ରିମ୍‌ଗର୍ଲ-୨ ଭଳି ଫିଲ୍ମର ସଦସ୍ୟ ରହିଥିବା ଅଭିନେତା ପରେଶ ରାୱଲ କହିଛନ୍ତି - ଯେଉଁ ଲୋକ ଭୋଟ୍‌ ଦେଉ ନାହାନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଦଣ୍ଡ ମିଳିବା ଉଚିତ୍‌। ମତଦାନ ଦେଉ ନଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବା ଜରୁରୀ ।

ମିଡ଼ିଆ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ପରେଶ ରାୱଲ କହିଛନ୍ତି , ଯେଉଁ ଲୋକ ଭୋଟ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ , ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବା ଉଚିତ, ନୁହେଁ ତ ତାଙ୍କର ଟ୍ୟାକ୍ସ ବଢାଇ ଦିଆଯାଉ … କିଛି ନା କିଛି ଦଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ହେବା ଉଚିତ୍‌। ପରେଶ ରାୱଲ ମିଡ଼ିଆର ପ୍ରଶ୍ନର ଜବାବ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି , ଆପଣ କହିବେ କି ସରକାର ଏହା କରୁ ନାହାନ୍ତି ,ତାହା କରୁନାହାନ୍ତି  ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ମତଦାନ କରିବେ ନାହିଁ ତ ଏଥିପାଇଁ ଦାୟୀ ଆପଣ ହେବେ। ଯିଏ ମତଦାନ କରିବ ନାହିଁ ସେ ହିଁ ଦାୟୀ । ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସରକାର ଦାୟୀ ନୁହେଁ। ପରେଶ ରାୱଲଙ୍କର ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। 

କହି ରଖୁଛୁ କି, ପରେଶ ରାୱଲ ଗତ ଦିନରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ଥିଲେ କି ଲୋକଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରିବା ଉଚିତ। ସେ ନିଜର ଏକ୍ସ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲେଖିଥିଲେ – ଖରାପ ରାଜନେତା ଜନ୍ମ ନିଅନ୍ତି ନାହିଁ , ତାଙ୍କୁ ତିଆରି କରାଯାଏ। ସେହି ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଏ , ଯେଉଁମାନେ ଭୋଟିଂ ଦିନ ପିକନିକ୍‌ରେ ଚାଲିଯାନ୍ତି। 

ସୂଚନା ଯେ, ମତଦାନ ଦିନ ଛୁଟି ଥିବା ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଲୋକ ଭୋଟ ଦେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆଉ କୁଆଡ଼େ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି। ଯାହା ବିଷୟରେ ଅନେକ ଥର ଅଲଗା ଅଲଗା ସେଲେବ୍ରିଟିଜ୍‌ ଓ ରାଜନେତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କୁହାଯାଇ ସାରିଛି। 

ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟର କଥା ଯଦି କହିବା ତ ପରେଶ ରାୱଲ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ପୁଣି ଥରେ ନିଜର ସୁପରହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ହେରା ଫେରିର ସିକ୍ୱେଲ ନେଇ ଫେରିବେ।  ଏହା ଫିଲ୍ମର ୩ୟ ପାର୍ଟ ହେବା , ଯାହାକି ଘୋଷଣା ପରଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.