PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରଗଡ : ବିଜେପିରେ ମିଶିଲେ ବରଗଡର ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ସଞ୍ଜୟ ଭୋଇ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର : ୧୬୨ ପେଟି କଫସିରଫ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଓଡ଼ିଶା-ଝାଡଖଣ୍ଡ ସୀମାନ୍ତରେ ପୁଲିସ ଓ ନକ୍ସଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ, ଖସିଗଲା ମାଓ ନେତା ଅନମୋଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ୨୦୨୦ ରୁ ୨୦୨୨ ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶାରେ କୋଭିଡ୍‌ରେ ମରିଛନ୍ତି ୨୦ ହଜାରରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ, ଫାଇଲିନ୍ ବାତ୍ୟାରେ ହୋଇଛି ସର୍ବାଧିକ କ୍ଷତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ୫୫୧୫ଟି ଅଛି ପଡ଼ା ଗାଁ, ୬୬୫ ଗାଁକୁ ମିଳିଛି ରାଜସ୍ଵ ମାନ୍ୟତା
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଂଚି ନିଜ ମାନବିକତାର ପରିଚୟ ଦେଲେ ରାହୁଲ

ଭୁବନେଶ୍ବର,: ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ । ଉଦବୋଧନ ଶୁଣିବାକୁ ଜନତା ଯେତେ ବ୍ୟାକୁଳ ନ ଥିଲେ ତାଙ୍କ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଥିଲା ଅଧିକ ଉତ୍କଣ୍ଠା । ତା ଭିତରେ ନିଜର ମାନବିକତାକୁ ଆଜି ଦେଖାଇଦେଲେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ

ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ବାହାରୁଥାନ୍ତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ। ଠିକ୍ ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ଫଟୋ ସାମ୍ବାଦିକ ରାହୁଲଙ୍କ ଫଟୋ ଉଠାଇବାବେଳେ ହଠାତ୍ ଶିଡ଼ିରୁ ଖସି ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ପଡ଼ିବାର ଦେଖି ରାହୁଲ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଦୋୖଡ଼ି ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ତଳୁ ଉଠାଇଥିଲେ। ଯାହାର ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଘୂରି ବୁଲୁଛି। ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲାଇକ୍ ପରେ ଲାଇକ, କମେଣ୍ଟ ଆଉ ସେୟାର ଜୋରସୋର ଚାଲିଛି। ସଂପୃକ୍ତ ଫଟୋ ସାମ୍ବାଦିକ ଜଣକ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ବିମାନରେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସିଥିଲେ।ଯାହା ବି ହେଉ, ଓଡ଼ିଆ ମାଟିରେ ଆଜି ପହଞ୍ଚି ନିଜ ମାନବିକତାର ପରିଚୟ ଦେଇଛନ୍ତି ରାହୁଲ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର